Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
SHURE Motiv MVL lavalier microphone for smartphone or tablet – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

SHURE Motiv MVL lavalier microphone for smartphone or tablet

SHURE Motiv MVL lavalier microphone for smartphone or tablet

Петличний  мікрофон MOTIV MVL – напрочуд зручний пристрій, який використовується для чіткого та якісного запису аудіо за допомогою спеціальних програмних додатків. Завдяки наявному штекеру 3,5 мм (1/8”) типу TRRS, мікрофон безпосередньо підключається до будь-якого мобільного телефону чи планшета з функцією звукозапису через вхід для навушників. Використовуючи додаток ShurePlus™ MOTIV iOS або іншу цифрову звукозаписуючу програму, можна на ходу записувати та поширювати інтерв’ю, звуковий супровід до відео або ж публічні виступи з винятковою розбірливістю мови.

shure-motiv-mvl-ohlyad-1Який принцип використання петличного мікрофона MVL із смартфонами для запису інтерв’ю?

Петличний  мікрофон  MOTIV MVL – напрочуд зручний пристрій, який використовується для чіткого та якісного запису аудіо за допомогою спеціальних програмних додатків. Завдяки наявному штекеру 3,5 мм (1/8”) типу TRRS, мікрофон безпосередньо підключається до будь-якого мобільного телефону чи планшета з функцією звукозапису через наявний вхід для навушників.

Які програми використовуються для запису мовлення через MVL?

Використовуючи додаток ShurePlus™ MOTIV iOS або іншу цифрову звукозаписуючу програму, можна записувати інтерв’ю, звуковий супровід до відео або ж публічні виступи з винятковою розбірливістю мови й відразу обмінюватися ними через e-mail або у чаті.

Які аксесуари входять до комплекту MVL?

Надійний в експлуатації петличний мікрофон MVL, розроблений та створений за стандартами компанії Shure, комплектується сумкою для транспортування, вітрозахистом та кріпленням у вигляді прищіпки. За якістю звукозапису він значно перевищує можливості вбудованих у смартфони та планшети мікрофонів.

Як користуватися мікрофоном MOTIV MVL?

Він підключається до більшості смартфонів та планшетів через роз’єм 3,5 мм для навушників. Для його роботи використовується довільні програмні додатки.

Програма для звукозапису ShurePlus MOTIV™

Для пристроїв iOS використовується інтелектуальний додаток ShurePlus MOTIV з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, який дає можливість виконувати високоякісний цифровий звукозапис на ходу. Програма є безкоштовною та вміє працювати з усіма продуктами лінійки MOTIV, даючи можливість користувачам ділитися файлами через електронну пошту, чати, SMS-повідомлення та вносити зміни в режимі реального часу.

Високоякісний запис – Цей програмний додаток записує файли без стиснення, якість яких є порівняною з CD і навіть краще. Вбудовані додатки не вміють цього.

Підсилення звуку – Програму ShurePlus™ MOTIV™ можна використовувати також для підсилення джерела звуку тощо.

Простота обміну файлами – Можливість запису та обміну файлів через електронну пошту, чати, iTunes, AirDrop та Dropbox.

shure-motiv-mvl-ohlyad-2

Функціональні особливості та переваги MVL

  • 3,5 мм роз’єм типу TRRS для підключення до будь-якого смартфона чи планшета з входом для навушників
  • Гладкий мініатюрний корпус, малопомітний для ока
  • Кращий у своєму класі за показниками співвідношення сигнал/шум, максимального звукового тиску та максимально допустимого рівня навантажень
  • Перевірена технологія захисту від зовнішніх перешкод  компанії  Shure
  • Якісний дизайн та виконання за стандартами компанії Shure
  • Комплектація: