Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
SHURE AXIENT in use at Bregenz Festival – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

SHURE AXIENT in use at Bregenz Festival

Система SHURE AXIENT на фестивалі у Брегенсі

SHURE AXIENT in use at Bregenz Festival

Ось що вдалося досягти і вирішити завдяки цій технології, і якими були особливості її використання.

Для організації й проведення міжнародного фестивалю музики та виконавського мистецтва у Брегенсі (Західна Австрія) було використано висококласну 12-канальну безпровідну мікрофонну систему Axient від компанії Shure.

Місце проведення фестивалю, що триває протягом одного місяця — мальовниче узбережжя Боденського озера, з якого добре видно околиці міста Брегенс. До уваги відвідувачів фестивалю численні театральні, музичні та оперні постановки, а також одна з найважливіших частин фестивалю: «Spiel auf dem See (Опера на озері)», яка проводилась на величезній плаваючій сцені неподалік від берегів озера.

Впродовж останніх років проведення фестивалю у Брегенсі, з його ультрасучасними сценічними постановками, використання безпровідних технологій користується дедалі більшим попитом і знаходить все ширше застосування. Хоча з використанням безпровідного обладнання можуть виникати деякі труднощі, враховуючи обрану місцевість. Місто знаходиться дуже близько до кордонів з Німеччиною та Швейцарією, через що використання радіочастот ускладнюється. Крім того, після закриття аналогового телебачення на місцевому ринку та активного продажу вільних частот, діапазон радіочастот, доступних для використання для безпровідних мікрофонів у Брегенсі став більш обмеженим.

Рудольф Іллмер, головний звукорежисер фестивалю, який працює над його проведенням упродовж останніх 27 років, призвичаївся до проблем, які виникають через використання радіочастот. “Це питання потребує неабиякої підготовки та ретельного планування, особливо у розрізі застосування PMSE. Більшість із наших безпровідних мікрофонних систем використовувалися вже понад 15-20 років, і наразі ми не могли гарантувати, що вони працюватимуть без перешкод”, — висловився він.

Система SHURE AXIENT на фестивалі у Брегенсі - фото 2

Період від кінця проведення фестивалю у 2013 році до його початку в 2014 році супроводжувався ростом оптових продажів безпровідних систем у Брегенсі. “Ми провели дуже багато різних тестів з радіосистемами багатьох відомих виробників. Відгуки наших звукооператорів однозначно були на користь системи Shure Axient. Через ряд причин: чистота звучання, надійна робота на далеких відстанях, широкий частотний діапазон , в якому працюють передавачі та приймачі, а також досконалі технології використання акумуляторів й простота роботи керуючого ПЗ “Wireless Workbench”, — продовжував Рудольф Іллмер.

Усі 12 каналів безпровідної системи Axient були задіяні для плаваючої сцени на озері, а фахівець по радіосистемах Вольфганг Штрайтер високо оцінив її роботу. “За допомогою функціоналу Spectrum Manager та Wireless Workbench нам вдалося забезпечити кращий контроль і керування в заданих умовах, які були досить непростими. Ми повністю поклалися на вбудований в систему Axient режим виявлення та усунення перешкод (Interference Detection & Avoidance). Під час фестивалю нам довелося не один раз зіштовхнутися з подібними проблемами”, — пояснив він.

Варто підкреслити, що система Axient працює у широкому діапазоні частот, не дивлячись на відносно невисоку споживану потужність (всього 10 мВт). Вона може також працювати і в режимі 50мВт за вимогою, проте не зважаючи на навколишній переповнений частотний діапазон, режим меншої потужності цілком себе виправдав протягом фестивалю. “Діапазон використовуваних частот — надзвичайно важливий фактор, особливо в умовах, коли сцена така об’ємна, а її виконавці перебували часом на відстані 100 метрів від передавачів”, — додав Вольфганг Штрайтер.

Рудольф Іллмер на останок підкреслив, що двоканальні передавачі Axient не мають собі рівних через те, що у випадку виявлення перешкод мають здатність самостійно шукати і перемикатися на вільні частоти в автоматичному режимі. “Цього року ми були як ніколи готові до проведення фестивалю, і це не коштувало нам особливих зусиль!”, ‏— підсумував Іллмер.
Про Shure Incorporated

Компанія Shure Incorporated (www.shure.com), заснована у 1925 році, широко відома як провідний світовий виробник мікрофонів та аудіо електроніки. За роки свого існування компанія розробила та випустила надзвичайно велику кількість високоякісного професійного та споживчого обладнання, яке високо цінується за продуктивність, надійність та вартість. Асортимент продукції Shure є дуже різноманітним: світового класу провідні мікрофони, безпровідні мікрофони та вушні монітори, навушники для виконавців, ведучих та звукооператорів, навушники та гарнітури для використання з MP3 плеєрами, смарфонами, а також відомі на весь світ картриджі для Ді-джеїв. На сьогоднішній день не існує кращої альтернативи, аніж Shure, якщо йдеться про високу якість та продуктивність звуку.

Головний офіс компанії знаходиться у місті Найлз (Іллінойс, США). Додаткові виробничі потужності та регіональні представництва компанії Shure Incorporated розташовані в наступних країнах: Китаї, Німеччині, Гонконгу, Японії, Мексиці, Великобританії, Нідерландах, Данії, ОАЕ, і в Сполучених Штатах.