Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

На виставці PALM 2016 серія TURBOSOUND iQ отримала нагороду за найінноваційніші технології

На виставці PALM 2016 серія TURBOSOUND iQ отримала нагороду за найінноваційніші технології

Під час церемонії вручення премій в галузі світлових та звукових технологій в рамках щорічної виставки PALM (PALM Sound & Light Awards) в Індії, серія портативних акустичних кабінетів TURBOSOUND iQ отримала нагороду за найінноваційніші технології (Most Innovative Technology Award). Старший віце-президент компанії MUSIC Group Енді Тротт (Andy Trott) так прокоментував цю визначну подію: «Ми дуже раді, що робота спеціалістів TURBOSOUND зі створення серії iQ отримала таку високу оцінку. Наша команда дослідників та розробників знаходиться у постійному пошуку нових технологій для наших користувачів і серія iQ стала черговим успішним кроком на цьому нескінченному шляху».

 

Лідер індустрії TURBOSOUND cерії iQ фото На виставці PALM 2016 серія TURBOSOUND iQ отримала нагороду

В акустичних кабінетах TURBOSOUND серії iQ було реалізовано концепцію «Акустичної інтеграції» (Acoustic Integration). Вони забезпечують прямий зв’язок цифрових мікшерів, персональних систем моніторингу та акустичних кабінетів. Тобто одне з одним безпосередньо через цифровий протокол Ultranet, що був створений спеціалістами MUSIC Group.

 

 

 

Підсилювачі класу D з технологіями KLARK TEKNIKseries-turbosound-iq-exhibition-palm-2016 -02

Кабінети серії iQ мають революційні, енергоефективні та легкі двоканальні підсилювачі потужності KLARK TEKNIK.

 

фото TURBOSOUND iQ отримала нагороду на виставці PALM  KLARK TEKNIK DSP 

Повний контроль всіх параметрів акустичних кабінетів виконується високотехнологічним. Але дуже простим у використанні блоком DSP, що був створений інженерами легендарного виробника звукового обладнання KLARK TEKNIK. Цей цифровий процесор має динамічний еквалайзер. Він забезпечує відтворення неймовірно широкого діапазону частот навіть за невеликого рівня сигналу. А також м’якого лімітування сигналу для отримання максимально чистого та прозорого звуку за високого рівня сигналу. І все це при високій надійності та великому гарантійному терміні.

 

 

Від імені TURBOSOUND нагороду приймає Каран Катурия (Karan Kathuria) старший управляючий компанії Touchpoint, APAC

 

series-turbosound-iq-exhibition-palm-2016-00