Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Семінар по роботі зі світловими консолями Avolites

Семінар по роботі зі світловими консолями Avolites

Запрошуємо взяти участь у практичному семінарі в форматі круглого столу по роботі зі світловими консолям Avolites на базі програмного забезпечення Titan. Семінар проводиться в рамках постійно діючої програми «Юритмікс-Академія» спільно з нашим партнером – компанією Music Profi.

Компанія “Юритмикс” є дистриб’ютором продукції Avolites в Україні з січня 2016 року. Avolites – один з лідерів з розробки та виробництва світлових консолів для театрально-видовищних закладів, концертних майданчиків, розважальних закладів, різноманітних світлових і відео інсталяцій. Повний перелік обладнання можна подивитися на сайті виробника.

Семінар буде цікавий технічним фахівцям театрів, концертних залів і постановочних шоу, керівникам і фахівцям, які відповідають за технічну політику і впровадження нових технологій, прокатним і інсталяційним компаніям, власникам і арт-директорам клубів.

Головним завданням, яке ставлять перед собою організатори, є створення постійного майданчику (форуму) для спілкування людей різних професій: режисерів, художників, світлотехніків, інженерів, творчих людей з усіх куточків України. Впевнені, такий формат допоможе в професійних дискусіях та обговореннях знаходити відповіді на складні питання фінансування, вибору сучасного освітлювального обладнання, в тому числі управління, експлуатації та обслуговування світлових консолів.

avolites-training-seminar-kiev-2

Попередня програма семінару:

  1. Знайомство з пультами Avolites нового покоління і короткий огляд моделей.
  2. Операційна система Titan, вікна, робочі простори, палети, генератор ефектів.
  3. Нові функції ПО версії Titan V9.1 та V10.
  4. Підключення зовнішніх візуалізаторів до пульта на прикладі 3D візуалізатора Capture.
  5. Налаштування DMX і мережеві настройки.
  6. Ваші питання і максимально повні відповіді по пультів Avolites.
  7. Цінова політика продажів світлових консолів Avolites, політика технічної підтримки Avolites і система сервісного обслуговування. Порівняння цін на пульти провідних світових брендів та їх функціональних можливостей.
  8. Сучасні протоколи управління світлом -DMX512, RDM, ArtNet.
  9. Тенденції розвитку сучасного світлового обладнання для театральних сцен, ТВ студій, концертних майданчиків, клубів.

Бажаючі спробувати свої сили в роботі на ОС TITAN можуть встановити її на свій ноутбук, для цього необхідно завантажити безкоштовну версію Titan Simulator з сайту виробника за цим посиланням, і програму візуалізації за цим посиланням.

Для участі в семінарі та просимо пройти реєстрацію до 1 травня 2016 року.

 

Всі організаційні питання по семінару можна задати нашому представникові в Києві – Ричагову Олександру (a.rychahov “@” eurhythmics.com.ua; КС 067 763 8914; МТС 050 336 1994).

Місце проведення: м.Київ, вул. Костянтинівська, 10, магазин «Світ музичних інструментів “Тік-Так”»

Дата проведення: 12 травня 2016 року, о 11:00.

Кількість місць обмежена!

avolites-training-seminar-kiev