Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Семінар "Проблеми культурно-видовищних закладів..." – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Семінар “Проблеми культурно-видовищних закладів…”

Семінар “Проблеми культурно-видовищних закладів…”

pdf-download2

Презентація змісту семінару (на рос.мові)

Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі у форматі круглого столу – «Проблеми культурно-видовищних закладів та шляхи їх вирішення. Сучасне технологічне обладнання для сучасних сцен».

Семінар буде цікавий технічним працівникам театрів, концертних залів і постановочних шоу, керівникам і фахівцям, відповідальним за технічну політику і впровадження нових технологій.

Попередня програма семінару:
1. Комплексні рішення при реконструкції та модернізації світлового та звукового обладнання – як спосіб економії коштів при реалізації проекту.
2. Тенденції розвитку сучасного світлового та звукового обладнання для театральних сцен, ТВ студій, майданчиків. Світлодіодні технології в сучасних світлових приладах. Цифрові технології в звукових пультах і системах озвучування.
3. Сучасні протоколи управління світлом – як можливість економії часу і коштів. Протокол DMX512, RDM, Ethernet-протоколи ShowNet, EtcNet II, ArtNet, IP протокол ACN.

Місце проведення: м Київ, вул. Костянтинівська, 10, магазин «Світ Музичних Інструментів «Тік-Так»
Дата і час проведення: 7 листопада 2015р, з 10:00.

Для участі в семінарі просимо пройти реєстрацію до 30 жовтня 2015 заповнивши анкетку нижче.

Більш детально про семінар
Питання та пропозиції по семінару можна задати по електронній пошті: viktor “@” eurhthmics.com.ua по телефону МТС: 050 432 9838, КС: 097 692 5385 (Марков Віктор)

Щиро сподіваємося на зустріч з вами на семінарі.