Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Секрет популярності GS MINI – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Секрет популярності GS MINI

Секрет популярності GS MINI

Всього за 5 років гітара з порівняно невеликим розміром, але потужним звучанням стала однією з найбільш улюблених за всі часи

У Боба Тейлора часто запитують про те, якою з гітар, виготовлених компанією, він пишається найбільше. І він відповідає: «Я вважаю, що це GS Mini. Просто вона правильна». «Вона добре працює, вона надійна та звучить по-справжньому, і це не може не подобатись», — додає Боб Тейлор.  Без сумніву, з ним варто погодитися. Майже 125 000 екземплярів гітар GS Mini було продано за весь час, а це неабиякий показник для інструменту, якому виповнилося всього 5 років. Боб поділився своїми думками з приводу того, що він очікував подібних результатів, він знав, що вона сподобається виконавцям.

sekret-popularnosti-gs-mini-1

«Коли ми свого часу закінчили працювати над її дизайном, я відчув, що ми створили щось довершене і цілісне», — зауважив Боб. «Те саме я зрозумів, коли на лінії  з’явилися  перші готові продукти. Проте мушу визнати, що тоді навіть я не здогадувався яким буде попит на цю гітару. І варто зазначити, що попит перевершив усі сподівання, і це чудово», — додав він.

Багато інженерної роботи та майстерності  було закладено в основу дизайну GS Mini  задля досягнення тих речей, які кожен виконавець очікує отримати від будь-якої  гітари Taylor: зручність, продуктивність, якість —  все це, але для гітари з порівняно меншим розміром корпусу, яка стане у нагоді як вдома, під час подорожей, так і в концертному залі. Про це свідчать відгуки, якими поділилися власники гітар через сторінки Taylor в соціальних мережах. Безперечно, однією з найбільш привабливих особливостей GS Mini можна вважати те, що вона втілює в собі задоволення від гри на гітарі, ніби пропагуючи ідею веселої гри, що доступна кожному і в будь-якому місці. А її невисока вартість ніби й зовсім нівелює сприйняття її як інструменту високого класу, демонструючи просту ідею, що лежить в основі: грати музику — це справа для душі.

«Вона звучить чудово, не будучи занадто дорогою», — підкреслив Боб. «Гітаристам не слід надто перейматися і турбуватися про її стан, а навпаки — сміливо її використовувати, адже вона була створена спеціально для цього.  «Ця невеличка гітара вміє здивувати і завжди знаходить шлях до сердець виконавців будь-якого віку, з будь-яким досвідом та в будь-якому куточку планети. Людям вона подобається так само, як і мені, й за цим завжди приємно спостерігати», — підсумував Боб Тейлор. Світ, безперечно, став би набагато кращим, якби у кожного була така гітара. І здається, хоч повільно, та ми прямуємо  до цієї мети.

 

sekret-popularnosti-gs-mini-2