Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

SE215 – Огляд найпопулярніших навушників від Shure

Наушники Shure SE215. Обзор

SE215 – Огляд найпопулярніших навушників від Shure

Сьогодні на ринку стільки внутрішньоканальних навушників («затичок») за самою різнобарвною ціною, що вибрати з цього різноманіття щось путяще доволі складно. Однак, найчастіше користувачі шукають якісні та зручні навушники від гідного виробника вартістю близько 100$. Пропонуємо огляд саме такої моделі — Shure SE215 за роздрібною ціною 110$.

В колах «аудіофілів» (тих самих людей, які за трохи більш якісне звучання готові купувати «особливий» аудіокабель по 500 доларів/метр) продукція Shure дуже відома і цінується. А можливо ще й тому, що це якісні малотиражні навушники Shure, які відрізняються найвищими якостями експлуатації від своїх конкурентів.

Дизайн Shure SE215. Зручність носіння

Коробка Shure SE215 оформлена дуже якісно і цілком підійде для подарунка. У комплекті різноманітні змінні насадки з матеріалу, схожого на силікон — можна підібрати ідеал для будь-якого вуха.

Перше, що спадає на думку, коли тримаєш в руці ці навушники — як же їх пристосувати до вух. Форма Shure SE215 дуже вже нестандартна! Але на ділі це нескладно — потрібно протягнути кабель за вухами і вставити навушники у вуха як би догори ногами. Так, щоб, якщо подивитися збоку на вухо, правильно читалося горде слово Shure. Отже, комфортність використання на найвищому рівні. Вони ідеально розміщуються на голові. Природно, якщо перед цим Ви підібрали відповідний для вушної раковини розмір силіконової насадки.

Якість звуку Shure SE215

Одразу варто відзначити відмінну звукоізоляцію Shure SE215. Навушники відносно неглибоко проникають у вушний канал, але, тим не менш, зовнішні шуми і шуми відрізаються цілком добре — розмовляти в SE215 не вийде, зате в метро або інших галасливих місцях приємно.

Розмову про якість звучання почнемо з того, що Shure орієнтує SE215 на любителів басу (НЧ). Динамічний MicroDriver: завдяки гучномовцям з технологією MicroDriver, SE215 — забезпечує детальний звук з поліпшеними басами. Бас справді глибокий, його багато, причому це не тільки «мідбас», а й самі нижні частоти в тому числі. З середніми частотами теж все гаразд, вони не провалені і відтворюються чітко. Верхня частина аудіо діапазону (ВЧ) відтворюється розбірливо і прозоро.

Навушники Shure SE215 блокують до 90% зовнішніх шумів, що посилює враження від прослуховування. Легкі по вазі з оптимізованим кутом насадки, навушники забезпечують комфортне розташування у вусі. Модель володіє міцним кабелем, який посилений кевларовим покриттям (спеціальне волокно, яке в 5 разів міцніше сталі). Позолочений роз’єм має блокувальний механізм, який дозволяє повертатися на 360 градусів для зручного носіння.

Висновок: якщо Ви любите якісний звук з пристойною кількістю басу — Shure SE215 стануть відмінним і довговічним вибором. Приблизно за 900 грн (ціна в Україні), Shure SE215 забезпечать відмінну звукоізоляцію, нестандартну (але зручну) форму, хорошу якість збірки і надійний провід, а головне — багато-багато басу. Навушники підходять як для індивідуального прослуховування, так і для професійного моніторингу.

Офіційний представник продукції SHURE в Україні компанія Юритмікс.