Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Самостійне встановлення електронного піаніно – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Самостійне встановлення електронного піаніно

електронне-піаніно-вдома

Самостійне встановлення електронного піаніно

електронне піаніно

Самостійне встановлення електронного піаніно вдома

Встановити піаніно самостійно зовсім не складно. Варто врахувати лише декілька аспектів:

Монтування
Якщо ви придбали піаніно у місцевого посередника, вам гарантовано привезуть його вже змонтованим – це частина їх сервісу. Якщо ви зробили онлайн-покупку, піаніно доставлять у коробці і його потрібно буде скласти самостійно. Це доволі просте завдання. Однак для цієї роботи потрібні двоє людей – для того, щоб підняти верхню частину та встановити її на основу.

Розташування
Електронні піаніно, на противагу акустичним, більш стійкі до змін температур чи вологості. Тому їх можна розташовувати у будь-якому місці, навіть біля вікна чи обігрівача. Однак, варто уникати попадання прямого сонячного світла, щоб запобігти вигоранню поверхні, та не вмикати піаніно в одну розетку з іншими електричними приладами, через що можуть виникати шумові перешкоди.

І, звичайно ж, варто розмістити інструмент там, де вам хотілося б на ньому грати. Спробуйте вибрати зручне для вас місце, з хорошим освітленням та вільним простором навколо.

Гармонізація
Кімната та її умеблювання можуть впливати на звучання піаніно. Наприклад, дерев’яна підлога зробить звук дзвінкішим та більш насиченим, а килимове покриття приглушуватиме звучання. Однак,багато електронних піаніно мають функцію регулювання реверберації та яскравості звуку відповідно до ваших вподобань. Деякі з них навіть дозволяють змінювати характер звучання нот. Це дуже корисно, якщо, наприклад, у вашій кімнаті домінує звучання басових частот, і від цього інструмент звучить на низьких нотах надто гучно і потужно.

Зручність сидіння/постава
Коли мова іде про сидіння за інструментом, варто врахувати дві речі: дистанція до нього та висота стільця. Сядьте на край стільчика так, щоб обидві стопи знаходились на землі. Ви сидите на правильній відстані, якщо ваші руки без значних зусиль досягають обох кінців клавіатури. Висота стільця має бути такою, щоб передпліччя та зап’ястя утворювали пряму лінію. Для цього найкраще використовувати обертовий стілець, або підкладати подушку.

Насамкінець, вимикайте піаніно після використання. Не через ризик імовірного пошкодження, а, насамперед, задля збереження електроенергії. Деякі інструменти мають функцію автоматичного вимикання, яка спрацьовує коли піаніно перебуває певний час у стані спокою. Це стане в пригоді, якщо інструментом користуються діти, оскільки саме вони часто забувають вимикати його після гри.

Запрошуємо підібрати електронне піаніно для себе, своєї сім’ї чи закладу до нашого інтернет-магазину tik-tak.com.ua та до наших ділерів у регіонах.