Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Рояль Roland GP-609 – досконале поєднання новітніх і традиційних технологій

фото Цифровий рояль Roland GP-609

Рояль Roland GP-609 – досконале поєднання новітніх і традиційних технологій

Рояль – вишуканий унікальний інструмент з потужним і виразним звучанням. Його витончений зовнішній вигляд надає будь-якому інтер’єру, незалежно від приміщення, риси класичного. Але при всій своїй красі використання акустичного рояля пов’язане з певними складнощами. Взяти хоча б необхідність періодичного налаштування і догляду за клавіатурним механізмом. А також досить велику вагу, що ускладнює переміщення інструменту з одного місця в інше. Roland GP-609 вирішує ці проблеми завдяки використанню різних цифрових технологій, які полегшують використання рояля на сцені і вдома, а також дозволяють відмовитися від не дешевого обслуговування. Варто так само відзначити в цілому, що на сьогоднішній день цифрові інструменти зайняли своє певне місце у світі музики. А з розвитком технології цифрового звуку відвойовують все більш і більш вигідні позиції.

Спектр застосування цифрового рояля досить широкий. Наприклад, такий цифровий інструмент чудово підійде для клубу або ресторану. І не тільки через гарний зовнішній вигляд. Хоча сам по собі дизайн, а також можливість вибрати колір і розмір, грають доволі важливу роль. Але все-таки вирішальними плюсами «цифри» в порівнянні з акустикою стають здатність легко переносити перепади вологості та не «розстроюватися» поблизу кухні, а також відсутність необхідності налаштовувати інструмент при переїздах і перестановках з місця на місце.

На додаток до цих очевидних плюсів на цифровому роялі ви можете:
– грати разом з автоакомпанементом;
– виконувати партію скрипки, віолончелі, гітари і ще використовувати сотні різних тембрів на одному інструменті;
– самостійно створювати і записувати мелодії в кілька треків;
– програвати записану композицію без участі піаніста;
– розділяти клавіатуру на дві половини, щоб грати різними тембрами;
– регулювати гучність інструменту, щоб не відволікати гостей від бесіди, або навпаки, підключити до потужної акустики для шоу-програми.
Такий інструмент стане ідеальним для навчання в домашніх або шкільних умовах, для виступів у невеликих залах або на концертах у музичній школі.

 

фото рояль Roland GP-609

 

Стосовно ж виступів на сцені Roland – визнаний лідер серед цифрових інструментів. Він без перебільшень – король цифрових роялів! Тон-генератор нового покоління відтворює всі нюанси звучання. А акустична система передає звук декількох рівнів: піаніст чує стукіт молоточка, вдаряючи по струні (акустика, яка видає звук, знаходиться найближче до музиканта). Другим йде коливання самої струни, потім резонанс, який створюється в цьому роялі іншими струнами, і останнє – звучання деки. Таким чином, і піаніст і слухачі відчувають всю глибину звучання справжнього концертного рояля. Кожен з цих звуків виводиться на акустичну систему, розташовану в спеціальних місцях так, щоб формувати об’ємне звукове поле для оптимального прослуховування.

 

Roland GP-609 – рояль, який органічно поєднує
нові технології з традиційними

 

Roland GP-609 – це рояль, при розробці та створенні якого не було вжито жодних компромісів. Тепер ви можете грати так само, як і на акустичному роялі, звук якого ось уже на протязі більше 300 років є основою музичної творчості. І що не менш важливо, в ваших руках практично нічим необмежені можливості, пропоновані новітніми цифровими технологіями! З моменту створення самого першого в світі електронного піаніно, чутливого до динаміки виконання, а було це в далекому 1974 році, компанія Roland досі займає лідируючі позиції в розробці новітніх технологій з виробництва цифрових піаніно. І новий інструмент GP-609 є уособленням нових надій на те, що вдосконалені технології і ноу-хау здатні підняти ваш музичний потенціал на новий рівень.

Якщо вам необхідно доказ органічного взаємовигідного співіснування нових технологій і усталених традицій, рояль GP-609 Digital Grand компанії Roland незаперечне тому підтвердження. Цей розкішний рояль пропонує виконавцю будь-якого рівня неповторну радість спілкування з інструментом. В ньому органічно поєднуються найдосконаліші технології та автентичні відчуття від виконання, які може подарувати тільки класичний рояль в його первинному вигляді.

Отримайте потужний заряд натхнення від спілкування з інструментом, який обладнаний найсучаснішим аудіопроцесором, принципово новим клавіатурним механізмом, вдосконаленою багатоканальною аудіосистемою і безліччю новаторських цифрових функцій. Володіючи приголомшливими уяву звуками, цей рояль зможе стати для вас вірним компаньйоном на довгі роки.

 

Рояль GP-609 – бездоганна механіка клавіатури

фото Цифровий рояль Roland GP-609 - досконале поєднання новітніх і традиційних технологій

 

Механіка хорошого роялю настільки точна і делікатна, що під час гри, піаніст нібито торкається струн власними руками. При цьому молоточки повторюють його рухи, б’ючи по струнах з різною силою. Клавіатура цифрового рояля повністю копіює рояльну. Всі клавіші розрізняються за формою і двох однакових серед них не знайти. Точне балансування, що відповідає оригіналу, вага і практично ідентичний молоточковий механізм, дають піаністу такі ж тактильні відчуття на цифровому роялі, як на акустичному.

Технологія SuperNATURAL для отримання реалістичних відчуттів при виконанні

Звучання акустичного рояля можна налаштувати на свій смак, хоча це досить непросто. На щастя, цифровому роялю ні налаштування, ні інтонування не потрібні. У ньому вже закладені різні за характером тембри кращих роялів світу. А при бажанні виконавець може створити свій тембр, експериментуючи з численними налаштуваннями.

У сучасному цифровому інструменті GP-609 від компанії Roland реалізована вже відома технологія моделювання SuperNATURAL Piano Modeling. Вона в найдрібніших подробицях імітує фізичний процес виникнення звуку, як це відбувається в акустичному піаніно. Дана технологія дозволяє отримувати насичений «живий» звук. Ви отримаєте масу позитивних емоцій від дотику до унікальної клавіатури, яка виконана з дерев’яних і формованих полімерних матеріалів, що забезпечує неперевершені відчуття при грі і одночасно високу надійність. Додайте до цього педаль демпферів, яка дозволяє змінювати звучання в залежності від глибини натискання і здатна задовольнити вимоги найвибагливіших виконавців, які використовують прогресивні техніки гри на роялі.

 

Розкішний зовнішній вигляд і відчуття гри на акустичному роялі

 

На сьогоднішній день найдорожчі цифрові моделі роялів конкурують з акустичними королями сцени в плані звучання. А більш прийнятні за ціною стають незамінними завдяки великій кількості можливостей, які вони надають музикантові. Як і його акустичний побратим, цифровий рояль – це символ блиску і розкоші, який може прикрасити не тільки концертний зал, а й вашу вітальню. Незважаючи на те, що GP-609 базується на використанні сучасних технологій, вид у нього цілком традиційний. Класична форма рояля поєднується з компактним корпусом, який випускається в двох модифікаціях – поліроване чорне дерево та полірований білий.

Об’ємне звучання за рахунок використання спеціально розробленої акустичної системи

Однією з найсильніших сторін акустичного рояля є природний об’ємний звук, який здатний заповнити все приміщення. Приємним відкриттям для вас стане те, що цифровий рояль GP-609 компанії Roland дозволяє домогтися такого ж аудіоефекту за рахунок використання вбудованої акустичної системи. Яка спроектована за схемою мультиканальної технології та забезпечує відтворення виразного просторового звуку, який лунає ніби з самого «серця» інструменту. І де б ви не грали, вдома або в великих готельних холах, ви завжди можете розраховувати на потужний виразний підконтрольний технікою виконання звук, який якісно здатен  заповнити всеосяжно будь-яке приміщення.

Рояль GP-609 – розширення творчих можливостей

 

Доволі часто музиканти практикують гру під супровід улюблених п’єс, які зберігаються в смартфоні. Цифровий рояль GP-609, який підтримує безпровідний зв’язок по Bluetooth, робить ще один крок назустріч досконалості. Він дозволяє відтворювати потокове аудіо через потужні вбудовані динаміки, забезпечуючи ще більш проникливі відчуття. Можна встановити на планшет програмний додаток «Piano Partner 2» від компанії Roland, який знаходиться у вільному доступі. А завдяки технології Bluetooth ви зможете навчатися грі на роялі та водночас керувати різними функціями з використанням технології безпровідного з’єднання обміну інформацією.