Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Roland TR-8S – ритм-машина нового покоління

Roland TR-8S – ритм-машина нового покоління

Roland TR-8S – квінтесенція найвідоміших і знакових драм-машин, за весь час їх створення! TR-8S – саме вдале втілення багатого досвіду розробників компанії Roland в сфері виробництва музики і професійної звукорежисури. Цей інструмент майбутнього, здатний більшою мірою, ніж будь-який інший виправдати надії музиканта. Зберіть набір ударних “своєї мрії” з найбільш знакових звуків ударних всіх часів, а також добірки найдосконаліших семплів з великої бібліотеки Roland.

 

Створіть набір ударних з автентичних інструментів TR, семплів та ефектів

TR-8S поставляється разом з обширною бібліотекою найбільш характерних звуків з колекції драм-машин серії TR. Потужний інноваційний процесор дозволяє реалізувати роботу моделей АСВ нового покоління, що забезпечують небачений раніше рівень деталізації і нюансування, пропонуючи впізнаваний звук ударних компанії Roland. Тепер стало доступним об’єднання пресетних і призначених для користувача семплів для створення гібридних і комбінованих наборів ударних. Звучання яких можна збагатити за рахунок спеціалізованих ефектів, що дозволяють розширити концепцію драм-машин серії TR за рахунок професійних засобів роботи зі звуком.

 

 

Автентичне звучання TR-8S

TR-8S комплектується всіма звуками найбільш затребуваних драм-машин серії TR, а також детально моделює роботу схемотехніки модулів 808, 606, 909, 707, 727 і навіть кількох їх модифікованих версій. І мова йде не просто про безліч семплів, а точне відтворення звучання тембрів драм-машин TR. Для кожного з апаратних прототипів реалізована модель, гранично точно відтворює поведінку на рівні схемотехніки і звук оригінальних драм-машин. І весь цей могутній потенціал зосереджений, і знаходиться тепер в ваших руках, щоб ви могли виконувати і створювати музику.

 

фото TR-8S

 

Робота з семплами

Використання автентичних тембрів TR для створення треків ударних переоцінити практично неможливо. Однак функції мікшування і накладання звуків відкривають нові горизонти для творчості, створення неповторного звучання. За допомогою слота для карт SD можна завантажувати семпли з великої пресетної бібліотеки або імпортувати створені самостійно монофонічні або стереофонічні звуки. Так само як і звуками TR, семплами можна керувати за допомогою зручного інтерфейсу. Він дозволяє налаштувати параметри спаду, висоти, точки початку відтворення семплу, швидкості і напряму. Можна сформувати набір ударних виключно з семплів або ж створити комбінований, в якому семпли ідеально узгоджуються зі звуками TR для створення жанрових треків ударних.

Драматичні ефекти

Грамотна обробка ефектами партії ударних, дозволяє домогтися необхідної глибини і просторовості, допомагаючи тим самим отримати дійсно вражаюче звучання. TR-8S в будь-якому випадку надасть необхідні перкусійні ефекти, завдяки чому забезпечиться неперевершене  звучання. У складі набору ударних зберігаються також установки ефектів інструментів і загальні, а також інші параметри. Це дозволяє миттєво у міру необхідності отримувати необхідний звук, завантажуючи збережені раніше набори ударних.

 

фото Roland TR-8S

 

Створення патернів з еволюційним розвитком, варіаціями і можливістю автоматизованого управління

Процес створення патернів за допомогою TR-8S відрізняється простотою і природністю. Це досягається за рахунок використання покрокового секвенсера «TR-REC» компанії Roland, який ось уже на протязі кількох десятиліть є наріжним каменем створення електронної музики. А тепер він був удосконалений і модернізований, щоб стати ще краще.

Швидко, гнучко і зручно

Для живого виконання або запису в секвенсер можна використовувати як 16 кнопок TR-REC, так і чутливі до швидкості удару педи. Ви можете миттєво перемикатися між ними як при грі, так і під час редагування та налаштовувати треки ударних, не перериваючи самого процесу. Можна створювати груви і деталізовані «збивання» з використанням швидкості удару для отримання сучасних ефектів. Цікаві результати виходять, якщо поекспериментувати з нестандартною поліритмією і складними розмірами, змінюючи параметри довжини або положення останнього кроку партій ударних.

 

фото Roland TR-8S

 

Варіації на заданій основі

Функціонал драм-машини дозволяє привносити елемент новизни і натхнення навіть при живій роботі. Пам’ять TR-8S розрахована на 128 патернів, кожен з яких передбачає використання 8 варіацій трьох типів. Патерни або варіації можна відтворювати окремо або набирати з них ланцюжки для отримання секвенсій. При роботі наживо можна копіювати патерни “на льоту” і навіть працювати з паттернами, які в даний момент ще не відтворюються. До складу установок паттерна входять темп, набір ударних і параметри, що визначають поточні положення регуляторів і налаштувань ефектів. Це дозволяє оперативно завантажувати потрібні установки і забезпечує гнучкі можливості виконання протягом усього виступу, гарантуючи, що жоден з тактів не буде схожий на зіграні раніше.

Грамотно виконані «збивки» підсилюють емоційність треку або живого виконання. З кожним з патернів TR-8S пов’язані два збивання, які при необхідності можна адаптувати до конкретної ситуації або ж просто створити “з нуля”. Крім того, передбачена функція “Scatter”, нарізати такт на короткі фрагменти для отримання ефекту “контрольованого хаосу”. Якщо ж руки постійно “в справі” і запускати збивання вручну не представляється можливим, не біда. На допомогу прийде функція Auto-Fill, що запускає збивання через кожні 2, 4, 8, 16 або 32 тактів в автоматичному режимі і дозволить урізноманітнити виконання.

 

фото Roland TR-8S

 

Автоматизоване управління

Створення професійних треків ударних вимагає використання деталізованих технологій. TR-8S не просто передбачає можливість роботи з ними, а й дозволяє робити це оперативно і просто. Призначення значень параметрів на кроки секвенції або запис переміщень регуляторів в патерн надають музикантові всі необхідні засоби для роботи зі звуком. Автоматична настройка бас-барабану, малого барабана, ефектів панорамування … все, що тільки можна побажати. Можна створювати партії мелодії і басу або змінювати звук набору ударних в різних частинах музичного твору.

Розроблений для використання на сцені та студії

Тісна взаємодія з ентузіастами TR-8 і музикантами з усього світу протягом останніх чотирьох років принесло свої плоди. Воно дозволило гранично точно і ясно сформувати концепцію того, як можна підняти на новий рівень якість як студійного виробництва, так і сценічної діяльності. Roland реалізував в TR-8S затребувані в результаті цієї взаємодії функції, до того ж не тільки їх, зберігши при цьому первозданність оригінальної драм-машини TR-8.

 

фото Roland TR-8S

 

Вісім аналогових виходів

TR-8S обладнаний вісьмома окремими аналоговими виходами. Вони дозволяють направляти сигнали окремих інструментів ударних на зовнішні процесори ефектів або канали мікшера або програмного додатка DAW. Все в ваших руках – досить просто визначити, які інструменти або групи на які виходи необхідно направити. І яка б конфігурація не використовувалася, будьте впевнені, завдяки цифро-аналоговим конверторам 24 біт/96 кГц з високою роздільною здатністю TR-8S буде звучати потужно, ємко і не загубиться в загальному міксі.

Тригерний і зовнішній виходи

У TR-8S передбачений окремий тригерний вихід, а також стереофонічні аудіовходи для підключення зовнішніх джерел сигналу. Більш того, в якості додаткових тригерних можна використовувати і програмовані виходи. Це дозволяє управляти зовнішніми інструментами і мікшувати їх з внутрішніми звуками TR-8S, розширюючи можливості по творчому використанню обладнання як при роботі в студії, так і виступі на сцені. Для кожного з патернів передбачений тригерний трек. Який забезпечує доступ до варіацій будь-яких типів без необхідності вдаватися до інтерфейсу самого інструменту.

 

фото Roland TR-8S

 

Інтерфейс AUDIO & MIDI

Крім того, що TR-8S – найпотужніша драм-машина, це ще пристрій, укомплектований багатоканальним аудіо- та MIDI-інтерфейсом. Підключивши TR-8S до комп’ютера або пристрою з портом AIRA Link, ви отримуєте можливість передавати по одному і тому ж USB-кабелю як MIDI-дані, так і аудіо високої роздільної здатності. Записуйте інструменти ударних на різні канали для індивідуальної обробки або роздільного запису. Автоматизуйте переміщення регуляторів програмного додатку DAW за допомогою повідомлень формату СС. Або синхронізуйте TR-8S з комп’ютером або Roland MX-1 Mix Performer для живих виступів або імпровізаційних сесій.

Вдосконалений сучасний дизайн

Удосконалення естетики і ергономіки наскрізь пронизують дизайн TR-8S, гарантуючи ідеальну сумісність з будь-якою обстановкою. Перероблені форма, колір і загальний вигляд забезпечують ще більшу елегантність і привабливість. Підсвічування кнопок TR-REC і фейдерів і в форматі RGB передбачає можливість регулювання яскравості і кольору кожного з елементів. Це не просто виглядає вражаюче, але і в першу чергу реалізує візуальний зворотний зв’язок, що дозволяє визначати, які з інструментів відтворюються, які мютовані, а які згруповані.

 

фото Roland TR-8S

 

Тотальне відновлення

Життя музиканта сповнене сюрпризів, які не завжди приємні і можуть траплятися як під час гастрольного життя, так і в студійній роботі. Набути впевненості в собі допоможе усвідомлення того факту, що будь-який набір ударних можна записати на карту SD. Просто вставте її в драм-машину TR-8S – і все для повернення до потрібного стану (відновлення даних) і продовження роботи готово.

 

фото Roland