Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Roland TD-1K - найкращий вибір для початківця барабанщика
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Roland TD-1K – найкращий вибір для починаючого барабанщика

фото Roland TD-1K - найкращий вибір для початківця барабанщика

Roland TD-1K – найкращий вибір для починаючого барабанщика

Якщо ви завжди мріяли грати на барабанах, але не наважувалися купити інструмент через побоювання з приводу шуму, нестачі місця для установки або вартості? Якщо це так, то ви сміливо можете забути про всі проблеми і побоювання. Представляємо до вашої уваги електронну ударну установку TD-1K від Roland, найкращий вибір за думкою професіоналів. З цим комплектом ви отримаєте високу практичність, ефективність і, перш за все, задоволення.

 

фото Roland TD-1K - найкращий вибір для початківця барабанщика

Цей інструмент, здатний надихнути як профі, так і супроводжувати початківця драммера протягом багатьох років музичної практики. Roland TD-1K- чудовий вибір електронної установки, що одержав визнання від досвідчених критиків. Виділяється доступним набором з фантастичним діапазоном звуків, інноваційними функціями, розробленими спеціально для початківців музикантів.

фото Roland TD-1K

 

TD-1K вибір новачків і професіоналів

Установка неймовірно проста у використанні. Вона прекрасно підійде не тільки для новачків, але і для самих просунутих технофобів! Завдяки зрозумілій компоновці, панель управління надає швидкий та інтуїтивний доступ до всіх функцій. А світлодіодний дисплей відображає актуальну інформацію та інформацію про темп. Компактний TD-1K пропонує 15 різних наборів ударних, які повністю змінюють звучання інструменту при натисканні однієї кнопки. Багато типів акустичних барабанів включені, в тому числі електронні набори для гри в популярних сучасних стилях. TD-1K дозволить вам отримати агресивний і щільний звук для металу. Крім того, теплий і низький звук для блюзу або незвичайний і фантастичний для драм-н-бейс. Барабани самі по собі чуйні в грі, підтримують приглушення тарілок і просунуту гру в хай-хет.

 

фото

Установка ідеально підходить для заохочення та підтримки розвиваючого драммера за допомогою ряду чудових функцій. На відміну від типових барабанних наборів початкового рівня, комплект TD-1K пропонує повну експресію. А також динамічну різноманітність акустичного набору, дозволяючи гравцям розвивати природну музикальність.

 

фото Roland TD-1K - повна електронна ударна установка для всіх рівнів майстерності

 

Гарантія правильного шляху навчання

Roland TD-1K – гарантує правильний шлях навчання та оснащений відкритою конструкцією. Вона дозволяє модернізувати установку за допомогою додаткових модулів для подальшого вдосконалення. Простіше кажучи, його якість та особливості зроблять практичні вправи цікавими й продуктивними. Граючи частіше, ви швидше будете вдосконалюватися і зможете легко приєднатися до гри з іншими музикантами. Ще одним важливим моментом який виділяє TD-1K – це можливість безшумної роботи. І така особливість дуже важлива для домашньої ударної установки. Адже саме такий особливий показник, відрізняє електронні установки від стандартних акустичних барабанів.

 

фото Roland TD-1K - найкраща ударна установка для домашніх умов

 

У комплекті TD-1K передбачено малошумна колодка/педаль і вихід на навушники. Завдяки чому ви зможете грати годинами, в будь-який час доби. При цьому, не доставляючи незручності членам своєї родини або сусідам. Практичний та компактний дизайн ідеально вписується в обмежені умови житлового простору. А міцні підставки для барабанів можна відрегулювати лише трьома ручками. Все це дозволяє легко встановлювати позиції барабана там, де це необхідно. Після простої та швидкої установки ви можете відразу ж почати процес створення музики. Завдяки спеціальному та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу звукового модуля з РК-дисплеєм.

 

фото Roland TD-1K - найкраща ударна установка для домашніх умов

 

Відмінний вибір для домашніх тренувань

В установці передбачена функція Coach (Коуч), яка надає можливість розвивати ігрові навички. Продуманий комплекс мотивуючих вправ, підвищать вашу точність, чутливість та швидкість виконання. Після, можна попрактикуватися з п’ятнадцятьма вбудованими бек піснями. Завдяки чому, надається можливість перевірити рівень технологій в широкому діапазоні музичних стилів, від металу до кислотного джазу. А якщо цього буде недостатньо, то підключивши свій власний музичний програвач до звукового модулю, ви відразу ж зможете грати разом зі своїми улюбленими треками.

 

фото Roland TD-1K - краща пропозиція серед електронних барабанів початкового рівня

 

Roland V-барабани – найпопулярніші у світі електронні барабани з однієї причини: вони найкращі. Поєднуючи в собі чудовий звук, справжнє звучання і довговічність. Кожен комплект в лінійці V-Drums демонструє найвищий рівень, що є свідченням більш ніж трьох десятиліть розробки електронних барабанів. Компактний TD-1K не є винятком. Забезпечуючи гідну якість V-Drums в компактному наборі, який не відставатиме від вас по мірі розвитку вашої гри.

 

фото Roland TD-1K - найкраща ударна установка для починаючих драммерів і технофобів

 

Ідеальний вибір для всіх, хто хоче насолодитися ударними в домашніх умовах. TD-1K пропонує широкий вибір виразних наборів ударних для гри в будь-якому музичному стилі. До того ж, передбачені веселі функції навчання та записи на борту для розвитку ваших навичок і перевірки ваших успіхів. І як власник Roland TD-1K, ви не просто починаєте захоплюючу музичну подорож? Ви також приєднуєтеся до сім’ї V-Drums. Групі проникливих гравців, в яку входять кращі в світі барабанщики та перкусіоністи.

 

фото Roland TD-1K - кращий вибір серед електронних барабанів початкового рівня