Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Roland V-02HD - професійний мультиформатний відеомікшер
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Roland представляє мультиформатний професійний відеомікшер V-02HD

фото Roland V-02HD - професійний мультиформатний відеомікшер

Roland представляє мультиформатний професійний відеомікшер V-02HD

Roland V-02HD – ультракомпактний професійний комутатор з двома входами. Пристрій, орієнтований на виробництво відеопродукції для широкого кола різноманітних додатків. Включаючи живе потокове відео і презентації.

Редінг, Великобританія, 08 листопада, 2018 року – підрозділ PRO аудіо/відео компанії Roland представляє мультиформатний відеомікшер V-02HD. Новинка являє собою пристрій з потужними універсальними можливостями. У ній органічно “уживаються” простий в користуванні комутатор, високоякісний дільник частоти (перетворювач масштабу). А також процесор відео ефектів з функцією створення композицій, плюс підтримка аудіо. І все це “багатство” розміщено у виключно портативному пристрої.

Ультракомпактний професійний “мікрокомутатор”, призначений для вирішення завдань організації потокової передачі відео в прямому ефірі, процесу відеовиробництва. Може без проблем розміститися в сумці або кофрі більшості камер і аналогічного обладнання. Відповідно він завжди буде “під рукою”. Крім того, цей пристрій передбачає можливість установки на стандартні стійки для відеообладнання та триноги. В якості простого в користуванні комутатора, V-02HD підтримує організацію переходів між джерелами сигналу з “розчиненням”, забезпечуючи при цьому високоточний дозвіл з глибоким колірним простором 10 біт 4:4:4. Також дозволяє перетворити зйомку за допомогою двох камер у звичайний процес управління без стресових ситуацій. Відрізняється високою надійністю, як під час запису, так і у потоковому мовленні.

 

Roland V-02HD – мультидодаток, одне рішення

Пристрій здатний приймати сигнали з двох камер HDMI, при цьому без виникнення будь-яких відео- та аудіоартефактів. Крім того, передавати їх на підключені пристрої запису або живу трансляцію. Просте управління з використанням двох кнопок гарантує, що навіть недосвідчений користувач зможе управляти перемиканням сигналів між декількома джерелами на високому професійному рівні. А за допомогою опціонального ножного перемикача – робити це і взагалі без рук.

Не всі пристрої, що підтримують формат HDMI, сумісні між собою. Але Roland V-02HD дозволяє забути про цю проблему. Налаштовуючи дозвіл відповідно до специфікації приймаючого обладнання. А також масштабуючи картинку відповідно до технічних характеристик дисплея, на який виводиться зображення. Це стало можливим за рахунок використання подільників частоти (перетворювачів масштабу) на вході та виході. В довершення всього підтримки мультиформатності/HDMI. Пристрій передбачає роботу з дозволами SD/HD і комп’ютерним в діапазоні від 1080/59.94p – до 640×480/60Гц VGA.

 

Вирішення проблем виробництва відео

Ефектами, такими як переходи, композиції, відеоефекти, управляти можна в реальному часі. А саме за допомогою зручних регуляторів лицевої панелі. В цілому пропонується чотирнадцять відеоефектів і п’ять композиційних, які мають редаговані параметри для точного налаштування. Оператор може використовувати вбудовані композиційні ефекти для накладення титрів. За допомогою ефекту заміщення видаляти зелений фон. Або виводити відео у вкладеному вікні за допомогою ефекту “картинка в картинці” (PinP). Можна записати в пам’ять V-02HD статичне зображення і подавати його на екран в деяких випадках. Наприклад, при виникненні проблем з вхідним сигналом, або якщо матеріал, який буде подаватись, ще не готовий.

Roland V-02HD реалізує функцію мікшування аудіо, двох каналів витягнутого аудіо з джерел сигналу формату HDMI. І одного стереосигнала зовнішнього джерела з аналогового входу на джековий роз’ємі 3.5 мм. Пристрій підтримує роботу з аналоговим і цифровим аудіо (24біт/48кГц, лінійний PCM). Яке впроваджується у вихідний HDMI-сигнал для його запису або потокової передачі в ефір. Або подається на аналоговий вихід на джековий роз’ємі 3.5мм для передачі в аудиомікшер, на навушники або інше обладнання.

 

 

Ультракомпактний професійний комутатор

Для аудіо обробки передбачені: трисмуговий еквалайзер, обрізний фільтр НЧ, компресор, шумовий гейт, багатосмуговий компресор, лімітер, затримка. Крім того, є вихід для виведення тестового сигналу. Вбудована бібліотека містить пресети, налаштовані на найбільш часто використовувані сценарії виробництва відеопродукції. Серед яких інтерв’ю, аудіозапис оточуючих фонзвуків, зйомка фільму на відкритому повітрі з придушенням шуму вітру. Цей інструментарій підтримує роботу навіть з сигналами HDMI. Так що можна налаштовувати аудіо, не конвертуючи його з цифрового формату в аналоговий.

Roland V-02HD має габарити 160x108x54мм (Ш). Важить близько 0.6 кг і продається разом з блоком живлення для мережі змінного струму. Мала вага пристрою зумовлює його успішне використання в мобільних відеододатків. Крім того, за допомогою опціонального зовнішнього ножного перемикача, наприклад BOSS FS-6 Dual Foot Switch, можна керувати пристроєм без рук. Мультіформатний професійний відеокомутатор V-02HD передбачає установку на триногу та інші стандартні пристосування для монтажу відеообладнання.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті http://tik-tak.com.ua

 

фото Roland V-02HD - професійний мультиформатний відеомікшер