Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Roland представляє нову робочу станцію FA-07

фото Roland FA-07

Roland представляє нову робочу станцію FA-07

Популярна серія музичних робочих станцій поповнилась новою 76-клавішною моделлю Roland FA-07 та оновленням програмного забезпечення до Версії 2.0

Цього літа компанія Roland доповнила популярну серію робочих станцій FA Music Workstation новою революційною моделлю інструменту, а також оновленою версією операційної системи 2.0 для всієї серії. Дизайн нової музичної робочої станції FA-07 включає 76 напівзважених клавіш, чутливих до швидкості натискання. Це пропонує користувачам перехідний варіант між 88-клавішною моделлю FA-08 та 61-клавішною FA-06. Оновлення програмного забезпечення до Версії 2.0, доступне для безкоштовного завантаження. Воно включатиме нові функціональні можливості, яких так чекали користувачі серії FA. Крім того, відтепер до кожної нової покупки інструменту з серії FA буде додаватись безкоштовна ліцензія на Live 9 Lite – спеціалізована версія вже відомого програмного забезпечення Ableton Live 9 Lite.

фото Roland FA-07

Вперше представлена в 2013 році, серія FA від компанії Roland заново відтворює концепцію музичної робочої станції, забезпечуючи зручне управління параметрами в режимі реального часу, надшвидкісні робочі процеси та максимальну універсальність. Укомплектована величезним вибором найкращих звуків від Roland:
– 16-трековим секвенсером;
– розширеними можливостями інтеграції з DAW;
– швидким доступом до семплера;
– простим і логічним інтерфейсом та багатьма іншими прогресивними функціями.
Ссерія FA була розроблена для того, щоб надати користувачам повну свободу для самовираження в будь-якому музичному оточенні.

 

фото Roland FA-07

 

Сучасна робоча станція Roland FA-07

Нова модель FA-07 оснащена 76-клавішною чутливою до натиску клавіатурою напівзваженої дії, що викликає чудові відчуття під час гри, а також розширеним діапазоном комплексних налаштувань для живого виконання. FA-07 стала прекрасним доповненням до серії, де вже входить модель FA-08 з її 88-клавішною зваженою клавіатурою з молоточковим механізмом Ivory Feel-G. В родині є і більш компактна версія інструменту FA-06 з 61-клавішною чутливою до натискання клавіатурою. Окрім відмінностей в конфігурації клавіатури, всі інструменти серії FA містять однакові звуки та функції.

 фото Roland FA-07

Roland FA-07 з оновленою версією операційної системи

Оновлення програмного забезпечення до Версії 2.0 реалізує розширені функціональні можливості, які точно сподобаються музикантам сценічного рівня. Нова функція “Tone Remain” дозволяє плавно перемикати ефекти без різкого обрізання залишкового звучання. Ще одним удосконаленням є функція центрального управління, інтегрована в  студійні  налаштування. Вона дає змогу користувачам розподіляти та експортувати MIDI-дані, дозволяючи перелаштовувати конфігурацію FA та скомутовані з ним зовнішні пристрої за допомогою однієї команди. Версія 2.0 включена у всі нові інструменти серії FA та доступна для інсталяції як оновлення програмного забезпечення.

 

фото фото Roland FA-07

 

Крім автономного використання, інструменти серії FA легко інтегруються в програмне робоче оточення. На даний момент Roland із задоволенням користується послугами Ableton та пропонує професійне музичне програмне забезпечення до всіх нових придбаних продуктів серії FA. Live 9 Lite – це спеціалізована версія популярного програмного забезпечення Ableton Live. Пропонуючи спеціально підібрані інструменти та ефекти, а також всі важливі робочі процеси від Live, версія Live 9 Lite є надійним помічником для більш ефективного використання робочої станції FA. Вбудована контрольна карта для Ableton відтепер включена в усі інструменти серії FA, надаючи користувачам можливість швидкого та зручного налаштування.

 

фото Roland FA-07

Про Roland Corporation

Roland Corporation є провідним виробником та дистриб’ютором електронних музичних інструментів, включаючи клавіатури та синтезатори, гітарну продукцію, електронні ударні інструменти, цифрове звукозаписуюче обладнання, підсилювачі, аудіопроцесори та мультимедійні продукти. Володіючи більш ніж 40-річним досвідом розробки музичних інструментів, компанія Roland встановлює стандарти в сфері музичних технологій. Яким слідують у всьому світі. Для додаткової інформації, відвідайте веб-сайт виробника  або зверніться до місцевого дилера Roland.