Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Roland MC-101 – портативний 4-х трековий професійний грувбокс

фото Roland MC-101 - портативний 4-х трековий професійний грувбокс

Roland MC-101 – портативний 4-х трековий професійний грувбокс

Створюйте та виконуйте музику в будь-якому місці, в будь-який час, легко та просто. Groovebox Roland MC-101 володіє всіма високоякісними звуками, секвенсором і ефектами професійної MC-707 в компактній, портативній версії з чотирма доріжками. Почніть з готової колекції звуків і семплів або створіть свої власні. Створюйте свій унікальний стиль, імпортуючи звуки та петлі, що синхронізуються з темпом. Ви можете виступати з MC-101, викликаючи кліпи та змінюючи звуки за допомогою прямого ручного управління.

 

фото Roland MC-101 - портативний грувбокс

 

Roland MC-101 – кишенькова студія

Roland MC-101 – це професійний інструмент, який використовує звуки та багато можливостей свого старшого брата, MC-707. І є перевага в тому, щоб бути маленьким. MC-101 є міцним, але легким і працює близько п’яти годин на чотирьох батареях АА, тому ви можете створювати звуки, барабанні патерни  та складати музичні фрази практично де завгодно. І це не просто блокнот для простих ідей. Ви можете створювати повноцінні професійні треки або мінусовки та супровід для живого виконання.

 

фото Roland MC-101 - кишенькова студія

 

MC-101 має чотиридоріжковий секвенсор, оптимізований для створення сучасної електронної та танцювальної музики. Ви можете використовувати 16 RGB педів для створення патернів ударних, баса та синтезатора і створювати свою власну оригінальну музику. Ви можете вільно комбінувати цикли й мелодійні фрази, включаючи власні MIDI-мелодії та імпортовані аудіозаписи. Створення і виклик кліпів, перегрупування, повторна вибірка, автоматизація запису та багато іншого.

 

фото Перетвори творчу іскру в вогонь

 

Roland MC-101 включає в себе звуки, характерні для жанрів електронної та танцювальної музики за останні сорок років. Легендарні інструменти, такі як TR-808, TR-909, JUNO-106 і SH-101 вже готові до застосування або міксу з декількох звуків, можуть налаштовуватися та оброблятися в абсолютно нові звуки.

 

 

Слухайте свої аудіо семпли в ідеальній синхронізації

Створюйте з готовою колекцією вбудованих бітів, фраз і звуків, майстерно створених відомими артистами та звукорежисерами. MC-101 є частиною розширюваної платформи. Тому, коли ви готові до більшого або хочете вивчити нові жанри та стилі, ви можете легко змінити набір звуків, додавши новий контент.

 

фото Слухайте свої аудіо семпли в ідеальній синхронізації

 

Кожен трек містить потужний семпл програвач, тому ви можете імпортувати свої власні звуки. Використовуйте свій власний голос або звук вашого улюбленого інструмента з вашого комп’ютера. Імпортований звук може синхронізуватися з темпом MC-101 або оброблятися за допомогою арсеналу вбудованих ефектів і контролерів.

 

фото Слухайте свої аудіо семпли в ідеальній синхронізації

 

Створюйте треки, готові для виступу

Завдяки широкому спектру професійних ефектів MC-101, ваша музика звучить ідеально і завершено. Кожен трек має незалежні процесори ефектів з величезною кількістю варіантів. Пишний хор додасть глибину педам та іншим синтезаторним звукам. Затримки та реверберації створять фантастичний простір і додадуть рух до тонких деталей звуку. Перевантаження, спотворення та імітація підсилювача додадуть інтенсивності в синтезатори, гітари, барабани та багато іншого. Обробіть весь мікс за допомогою майстер-ефектів, таких як фільтри, біт-крашер і компресор, який з’єднає всі разом, зберігаючи динаміку та чіткість.

 

фото Створюйте треки, готові для виступу

 

Створюйте та діліться зі світом за допомогою всього одного кабелю

Якщо ви хочете продовжити роботу над своїми треками пізніше. Або поділитися ними зі своїми друзями та фанатами, просто підключіть MC-101 до комп’ютера за допомогою одного USB-кабелю. Він має розширені можливості аудіо-інтерфейсу USB. Тому може записувати весь мікс або всі чотири канала на окремі доріжки у вашій DAW. Семпліруйте будь-які звуки з вашої DAW для вашого наступного живого шоу.

 

фото Створюйте треки, готові для виступу