Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Roland LX708 – розкішне фортепіано для найвимогливішого музиканта

фото Roland фортепіано

Roland LX708 – розкішне фортепіано для найвимогливішого музиканта

Roland LX708, “головна” модель серії LX700. Вона створює виключно реалістичну звукову картинку гри на традиційному роялі в концертному залі. Виділяється з інших “членів сімейства” LX високим значним корпусом і кришкою. Це забезпечує найбільш оптимальне поширення звуку. Цей чудовий інструмент дійсно стане “прикрасою” вашого будинку. Акустична система LX708 налічує аж вісім динаміків! Тому, якістю і потужністю звуку залишиться задоволений навіть найвимогливіший музикант.

 

фото Roland LX708 - розкішне фортепіано

 

Привабливий елегантний дизайн “змушує” підійти до інструмента та спробувати його. LX708 виділяється від інших “членів сімейства” LX. А саме високим значним корпусом, цільними бічними панелями та кришкою, що дозволяє змінювати тембральні відтінки звуку. Ця шикарна флагманська модель не дозволить пройти повз, не доторкнувшись пальцями до її клавіатури. Класичний дизайн з органічним вплітанням сучасних форм, дозволить вписатися в інтер’єр будь-якого приміщення, не порушуючи його гармонії. Доступне оздоблення трьох видів: поліроване чорне дерево, поліроване біле та під деревне вугілля.

 

фото Roland LX708 - розкішне фортепіано

 

Гібридна рояльна клавіатура та чутливі педалі

Клавіші гібридної рояльної клавіатури LX708 довші, ніж у більшості цифрових фортепіано. Це дозволяє змістити опорну вісь вглиб, щоб зменшити зусилля, необхідне для натискання на клавіші при грі. Бокові сторони білих клавіш оброблені деревом, а міцна внутрішня рама гарантує довгий термін служби. Ідеальний баланс зусилля, необхідного для натискання, поступального і поворотного переміщень. А також плавність вертикального ходу забезпечують комфортні відчуття при грі. LX708 відтворює навіть вібрації, викликані резонансними коливаннями, які виникають при грі на акустичному роялі. Для повної автентичності передбачені педалі, виконані з використанням найдосконаліших технологій.

 

фото фортепіано Roland

 

Roland LX708 – акустична система з 8 динаміками

Акустична система з 8 динаміками, заповнює всі приміщення “багатим” теплим звуком. Одним з найголовніших чинників, які обумовлюють магічну силу концертного роялю є звук який заповнює весь зал. І яке розчарування відчуває музикант, якщо його домашнє фортепіано звучить “плоско” і мляво. Флагманська модель LX708 комплектується найдосконалішою в серії чотирьох смуговою акустичною системою Acoustic Projection System, з вісьмома динаміками та одним потужним підсилювачем. Вісім динаміків розбиті на чотири пари, кожна з яких відтворює бездоганної якості звук, на всьому динамічному діапазоні фортепіано. Імітуються навіть шум, що виникає при ударі молоточків по струнах і резонанс корпусу інструменту. Якщо ви хочете, щоб ваш будинок наповнився розкішним фортепіанним звуком, зупиніть свій вибір на LX708.

 

фото Roland фортепіано

 

Досконалі технології, реалізовані в усіх моделях серії

Кожна з моделей серії LX700 має свої особливості, що стосуються кабінету, клавіатури, педалей та вбудованою акустичної системи. Однак є загальні моменти, властиві кожній з моделей LX700. Наприклад, у всіх модифікаціях лінійки реалізовані технології PureAcoustic Piano Modelling і PureAcoustic Ambience компанії Roland. Крім того, кожна з них моделює тембри європейського та американського роялів, а також містить додаткові, не фортепіанні, такі як електро-піано, органні та оркестрові. Передбачено також робота з аудіо по Bluetooth, режим Twin Piano, метроном і навушники для безшумних занять та гри. А для природного поширення звуку в просторі, в лицьовій частині корпусу зроблений С-подібний виріз.фото new Roland фортепіано