Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Roland FP-60 – ідеальне цифрове фортепіано для дому, сцени і студії

фото Roland FP-60 - ідеальне цифрове фортепіано

Roland FP-60 – ідеальне цифрове фортепіано для дому, сцени і студії

Якщо виникла потреба в якісному фортепіано для дому, для музичної школи або живої роботи, оптимальне рішення – Roland FP-60. Це портативне цифрове фортепіано володіє чудовою якістю звуку і подарує вам автентичні відчуття при грі. Воно відрізняється стильним корпусом і зручністю транспортування. Спеціально розроблена для нього аудіосистема має вражаючий потужний звук, якого достатньо для виступу в невеликому залі. А широка добірка різноманітних тембрів дозволяє працювати з різними музичними стилями. За допомогою сучасної функції Bluetooth®, яка реалізована в інструменті, можна налагодити безпровідний зв’язок зі смартфоном або планшетом і грати або ж навчатися одночасно використовуючи програмний додаток «Piano Partner 2» компанії Roland. Фортепіано FP-60 – це справді безцінне придбання! Це інструмент, в якому органічно поєднується високоякісний звук акустичного фортепіано разом з його портативністю, яка дозволяє брати інструмент з собою куди завгодно.

 

фото Roland FP-60 - цифрове фортепіано

Чудовий звук та клавіатура
в поєднанні з портативністю

Вдосконалені технології розробки фортепіано компанії Roland дозволили домогтися звуку, який здатен задовольнити найвимогливішого професійного піаніста. Технологія моделювання процесу генерації звуку SuperNATURAL Piano забезпечує динамічне виразне звучання, притаманне акустичному роялю з його насиченим обертонами тембром. А також відображає природні відчуття при грі на інструменті. 288-голосова поліфонія знімає всі обмеження з використання демпферної педалі, дозволяючи керувати нею, як і при грі на акустичному фортепіано. До того ж, інструмент володіє найсучаснішою клавіатурою PHA-4 з функцією Escapement. Самі ж клавіші, за тактильними відчуттями нагадують виконані з чорного дерева чорні клавіші і, відповідно, покриті слоновою кісткою – білі. Це дозволяє реалізовувати найсучаснішу технологію, яка у свою чергу дає змогу в деталях відпрацьовувати найтонші нюанси техніки видобування звуку.

фото Roland FP-60 - Вбудована аудіосистема для живих виступів

Roland FP-60 – вбудована аудіосистема для живих виступів

У зв’язку з обмеженням габаритів, вбудована аудіосистема звичайних портативних фортепіано годиться хіба що для гри і занять вдома. Але завдяки складному конструкторському рішенню, запозиченому у FP-90 – топової моделі серії FP, фортепіано FP-60 володіє потужним об’ємним звуком. Це цілком достатньо для роботи в невеликому залі. В такій ситуації це дозволяє відмовитися від використання зовнішньої системи посилення звуку без додаткових витрат. Гучномовці та вбудований підсилювач були ретельно сконструйовані для відтворення всіх тембральних нюансів. А вбудована в інструмент акустична система забезпечує розкішний звук із вражаючим динамічним діапазоном. Остаточне налаштування звуку під акустику конкретного приміщення можна зробити за допомогою трисмугового еквалайзера з регуляторами, які розташовані на лицьовій панелі інструменту.

фото Roland FP-60 - Широкий вибір тембрів

Широкий вибір тембрів для роботи в будь-якому музичному стилі

Навіть якщо ви в основному використовуєте тембр класичного акустичного фортепіано, все одно можуть виникати ситуації, коли для виконання п’єс потрібні інші тембри. Фортепіано FP-60 володіє звуками електропіано, струнних, органів і синтезованими тембрами професійного рівня, забезпечуючи велику добірку тембрів для роботи практично в будь-якому музичному стилі. Крім того, сукупність установок, таких як обраний тембр, накладення і поділ клавіатури та інші, можна зберегти у вигляді налаштувань і завантажувати у необхідні «перформанси» під час живого виступу. Варто також зауважити, що в інструменті передбачені легкодоступні слайдери Upper і Lower для оперативного керування балансом гучності тембрів.

 

фото fp-60 - елегантний і привабливий вигляд

 

Roland FP-60 – елегантний і привабливий вигляд

Незважаючи на те, що в FP-60 реалізовані найсучасніші технології, інструмент одночасно відрізняється простотою і елегантністю. В його основу було покладено дизайн зазначеного нагородами фортепіано FP-90. І він, як і його старший побратим по серії, характеризується надзвичайною привабливістю. Якщо ж вам необхідно встановити інструмент вдома, то для цього можна придбати стійку KSC-72 і блок педалей KPD-90, перетворивши його в домашнє фортепіано з сучасним дизайном. Стійка KSC-72 відрізняється надійністю і стійкістю, а блок KPD-90 з трьох педалей реалізує технологію Progressive Damper Action, яка імітує традиційну техніку гри на акустичному фортепіано.

фото Roland FP-60 - для роботи в будь-якому музичному стилі

Підключення до смартфону або планшету по Bluetooth для розширення творчого потенціалу

Функція Bluetooth, яка реалізована в FP-60 дозволяє встановлювати бездротовий зв’язок інструменту зі смартфоном або планшетом, отримуючи нові можливості виконання та навчання. Також є можливість відтворювати музику через вбудовану аудіосистему, як вдома, так і на концерті. А якщо на смартфон або планшет встановити безкоштовний додаток «Piano Partner 2» компанії Roland, то ви отримаєте ще й доступ до різноманітних ритмічних треків акомпанементу, гармонією яких можна керувати, використовуючи акорди на клавіатурі. За допомогою технології Bluetooth можна також здійснювати передачу MIDI-даних, що у свою чергу дозволяє використовувати FP-60 разом з «GarageBand» для iOS і цілим рядом інших музичних програм, орієнтованих на створення музики.  В цілому, якщо ви прийняли кінцеве рішення придбати цифрове фортепіано для початківців або ж для дому, знайте – ви на вірному шляху. Адже немає нічого кращого, ніж творчість, а також власна реалізація через музичне мистецтво.

 

 

Основні технічні параметри Roland FP-90:
  • Технологія SuperNATURAL Piano з 288-голосною поліфонією для забезпечення автентичних звуків акустичного фортепіано та відчуттів при грі
  • Клавіатура PHA-4 з функцією Escapement і клавішами, які за тактильними відчуттями нагадують матеріал з чорного дерева (чорні клавіші) і вкриті слоновою кісткою – білі (88 клавіш)
  • Комутація зі смартфоном або планшетом по бездротовому каналу Bluetooth і гра під супровід улюблених п’єс, які відтворюються через вбудовану аудіосистему інструменту
  • Удосконалена вбудована аудіосистема з потужним звуком для домашнього навчання і виступів в невеликих залах

 

фото Roland FP-60 - для дому, сцени і студії

 

  • Тембри: фортепіано, електропіано, струнні, органні та синтезаторні тембри, запозичені від інструментів преміум-класу компанії Roland
  • Нові можливості для гри та проведення практичних занять за рахунок використання програмного додатка «Piano Partner 2» компанії Roland, а також створення музики за допомогою «GarageBand» компанії Apple для iOS і інших музичних програм
  • Трисмуговий еквалайзер з регуляторами, розташованими на лицьовій панелі
  • Демпферна педаль DP-10 в комплекті, сумісність з придбаним додатково блоком з трьох педалей RPU-3
  • Опціональні стійка KSC-72 і блок з трьох педалей KPD-90, які забезпечують елегантний дизайн для використання вдома
  • Колір корпусу: чорний і білий

 

фото Roland FP-60 - для розширення творчого потенціалу