Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Цифрове фортепіано Roland DP-603 із інноваційною технологією
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Roland DP-603 – цифрове фортепіано з тон-генератором SuperNatural Piano

Roland DP-603 – цифрове фортепіано з тон-генератором SuperNatural Piano

Цьогоріч компанія Roland анонсувала випуск свого нового цифрового фортепіано DP-603. Виготовлений в досить міцному і при цьому компактному корпусі, цифрове фортепіано володіє стильним мінімалістським дизайном і, відповідно до запевнень самого виробника, без труднощів впишеться в інтер’єр будь-якої сучасної квартири або звичайного будинку. Ключові переваги нового фортепіано Roland полягають у використанні інноваційної технології моделювання під назвою SuperNatural Piano, яка забезпечує багате та цілком автентичне звучання, а наявність якісної молоточкової клавіатури PHA-50 (з функцією Escapement), вигідно відрізняється своєю довговічністю та здатна забезпечити в процесі гри реалістичні відчуття.

 

фото Цифрове фортепіано Roland DP-603 із інноваційною технологією-02

 

Також слід звернути увагу на той факт, що цифрове фортепіано Roland DP-603 оснащене підсилювачем потужністю 2×30 Вт і двома широкосмуговими гучномовцями, які забезпечують «тепле» та в якомусь сенсі «огортаюче» звучання. Даний музичний інструмент також володіє інтегрованим аудіо- та MIDI-рекордером, метрономом та інтерфейсом Bluetooth. Присутність останнього, до речі, надає користувачеві відмінну можливість для безпровідного підключення смартфона/планшета, а також для застосування різноманітних навчальних програм, наприклад, Roland Piano Partner 2. Також за допомогою Bluetooth є можливість без жодних труднощів відтворювати аудіо зі свого мобільного пристрою за допомогою внутрішніх динаміків інструменту.

 

фото Цифрове фортепіано Roland DP-603 із інноваційною технологією-03

 

Характеристики Roland DP-603:

– 307 запрограмованих тембрів;
– поліфонія 384 голоси (необмежена при грі тембрами з категорії під назвою “Piano”);
– режим Twin Piano, який призначається для гри “в чотири руки”;
– величезна бібліотека вбудованих п’єс (більше трьох сотень);
– технологія типу Headphones 3D Ambience забезпечує реалістичне звучання акустичного роялю в процесі гри в навушниках;
– запрограмовані ефекти Ambience і Brilliance;
– можливості комутації: USB-порти, призначений для персонального комп’ютера і флеш-накопичувачів, лінійні стереофонічні вхід і вихід, а також два виходи для навушників.
Інструмент представлений в трьох колірних варіантах: Polished Ebony (DP603PE), Polished White (DP603PW) і Contemporary Black (DP603CB).