Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Рок-гурт Kobra and the Lotus у захваті від консолі MIDAS M32C
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Рок-гурт Kobra and the Lotus у захваті від консолі MIDAS M32C

Рок-гурт Kobra and the Lotus у захваті від консолі MIDAS M32C

Рок-гурт Kobra and the Lotus у захваті від консолі MIDAS M32CВ листопаді цього року канадський рок-гурт Kobra and the Lotus закінчив 35-денне концертне турне по 18 країнам Європи. Турне здійснювалось для підтримки свого нового подвійного альбому Prevail I + II, який вийде в 2017 році. Гурт подорожував з мінімальною кількістю багажу. Із обладнання для виступів, використовували тільки рековий цифровий мікшер MIDAS M32C зі стейдж-боксом DL32, до якого і підключали лінії вушного моніторингу.

Рок-гурт Kobra and the Lotus у захваті від консолі MIDAS M32CТака ідея належала технічному директору гурту – Ендрю Петерс (Andrew Peters). Він напередодні відпрацював з таким же комплектом обладнання – концертне турне англійського рок-гурту DragonForce по США. За його словами: «Цифровий мікшер M32C – це рековий прилад висотою всього 1U. В пристрої міститься вся обчислювальна потужність повноцінного цифрового мікшера серії M, а в РЕКу висотою 4U залишається ще місце для стейдж-боксу DL32. Так що можна брати таку систему з собою ручним багажем на будь-який рейс. Простота перевезення такої готової мікшерної системи, стала вирішальним аргументом на користь покупки цього комплекту для мене і для гуртів, з якими я працюю».
Рок-гурт Kobra and the Lotus у захваті від консолі MIDAS M32C

Kobra and the Lotus

Солістка гурту Кобра Пейдж (Kobra Paige) розповідає: «Ми випустили перший сінгл з нашого альбому TriggerPulse прямо перед початком цього концертного турне. Та й взагалі ми приділили йому дуже багато уваги. Починаючи від особистого сценічного гардеробу до підбору звукового обладнання, в якому повністю поклалися на досвід Ендрю. Результат вразив нас усіх – вперше в житті ми могли самі керувати своїми вушними моніторами та повністю керувати своїм шоу».
Рок-гурт Kobra and the Lotus у захваті від консолі MIDAS M32C
Входи і виходи на концертах Kobra and the Lotus керувалися через стейдж-бокс DL32. Далі через порт AES50 аудіо подавалось на цифровий мікшер M32C та роутер для дистанційного підключення і управління консоллю. Саме цією функцією і користувалися члени гурту для управління своїми персональними моніторними міксами. І звісно ж за допомогою програми M32 Edit для iPad та iPhone.
фото Рок-гурт Kobra and the Lotus у захваті від консолі MIDAS M32C

«Оскільки ми подорожуємо майже без нічого, то використовували консоль, яка була вже встановлена на майданчику. Найкращим варіантом під час концерту, відзначилась звичайно ж, флагманська консоль MIDAS PRO X в залі Backstage в німецькому Мюнхені. Ще дуже сподобалося працювати на консолі MIDAS M32 в клубі Yo-Talo (Гельсінкі). Оскільки звук в системі йшов через мікшерні консолі серії MIDAS M», – доповнює Петерс.
Турне групи закінчилося в місті Шеффілд (Великобританія) у другій половині листопада 2016 року. А реліз їх нового подвійного альбому Prevail I+II запланований на початок 2017 року.