Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Road Show Roland M-5000 – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Road Show Roland M-5000

Road Show Roland M-5000

road-show-roland-m5000-00Road Show Roland M-5000 по містах України! – Старт зроблено!!!

Чернівці, Хмельницький, Тернопіль, Львів – ці міста стали першими, де пройшла презентація цифрового мікшерного пульта Roland M-5000 (демонстрація технічних характеристик, підключення і практичне використання), можливості  якого наглядно продемонстрував провідний спеціаліст компанії Roland (Будапешт), звукорежисер – Márkus Gergő. Зацікавлених відвідувачів було чимало, починаючи від звукооператорів, музикантів, музичних експертів до звичайних творчих людей.

Можливість ознайомитися з даним витвором мистецтва у світі мікшерних пультів, багато хто з присутніх мав ще в червні місяці поточного року, коли прилад був представлений на 9-му семінарі звукорежисерів України. Тоді його презентував звукорежисер та технічний директор фірми «Тік-Так» Сергій Головін та провідний спеціаліст компанії Roland – Márkus Gergő.

Присутні відзначили професійні знання демонстратора і насамперед важливість живого контакту з аудиторією. Крім того, гості більш докладно дізналися про можливості пульта Roland M-5000, тонкощі його використання, дізналися масу переваг даної моделі, а також отримали відповіді на всі актуальні питання. Після офіційної презентації пульта, всі присутні продовжили обговорення Roland M-5000 в неформальній обстановці, де кожен мав змогу особисто переконатись в перевагах пульта Roland M-5000. Семінар пройшов з карколомним успіхом, залишивши незабутні враження та неоціненний досвід! Окрема подяка організаторам заходу та приймаючим сторонам за підтримку проекту «Road Show» і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.