Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

RCF забезпечив бездоганне озвучення салону «Aqua Spa»

фото RCF забезпечив озвучення салону «Aqua Spa»

RCF забезпечив бездоганне озвучення салону «Aqua Spa»

Продукція бренду RCF має дуже широкий спектр застосування. І наочним прикладом є нещодавно здійснена інсталяція по звуковому забезпеченню для Миколаївського SPA-салону «Aqua Spa».  Всі роботи по встановленню якісного акустичного обладнання здійснили партнери компанії «Юритмікс» – Херсонська компанія «MusicProfi».

 

фото RCF забезпечив озвучення салону «Aqua Spa» -латуж-бар

 

На сьогоднішній день СПА-процедури користуються величезною популярністю. Так як SPA – це вид фізіотерапії, пов’язаний з використанням води, то його називають водолікуванням, бальнеотерапією, або лікуванням через воду.  Користь від такого лікування приємна та цілюща, і з кожним роком набирає все більшої поширеності. Для своїх клієнтів в нещодавно відкритому салоні «Aqua Spa», відвідувачам пропонують великий вибір водного оздоровлення:
– відвідування сауни;
– турецької лазні хамам;
– інфрачервоної сауни;
– російської парної;
– соляної лазні;
– солярію та масажу.
Надзвичайно зручним в SPA-салоні є те, що до зони відпочинку примикає чудовий басейн, обладнаний сучасною підсвіткою. Ну і звісно ж, окрім вражаючого вибору водних процедур прекрасного затишного дизайну – комплекс «Aqua Spa» включає в себе наступні зони відпочинку:
– велике загальне приміщення з комфортабельними лежаками;
– затишний ресторан.

 

фото RCF забезпечив озвучення салону «Aqua Spa»

Аудіо продукція RCF для салону «Aqua Spa»

За традицією атмосферу відпочинку завжди доповнює приємна музика. Тож досвідчені фахівці «MusicProfi» встановили систему фонового озвучування, яка заснована на компонентах італійського виробника RCF.
Інноваційні стельові динаміки RCF PL40  були обрані для вхідної зони, так як вони вирізняються компактним розміром динаміка і фактично відсутністю низькочастотної складової. Саме завдяки цій особливості, надається змога для комфортного спілкування відвідувачів з адміністратором, і в той же час, забезпечуючи хорошу розбірливість звуку.

 

фото RCF забезпечив озвучення салону «Aqua Spa» - сауна

 

Популярні стельові  гучномовці RCF PL60 з елегантним дизайном та відмінним функціоналом підійшли якнайкраще для озвучування більшої частини приміщень салону. Вони ідеально вписалися в інтер’єр масажної кімнати й кімнати для куріння, в роздягальнях та санвузлах.  А для зони відпочинку та ресторану були встановлені двох смугові трансляційні гучномовці RCF PL6X. Вони характеризуються великою дисперсією, а сам звук відрізняється чистотою і гармонійністю. Гучномовці RCF DM 41 з вологозахисними корпусами стали відмінним рішенням для озвучування простору над басейном.

 

фото RCF забезпечив озвучення салону «Aqua Spa» - басейн

 

Управління фоновим озвучуванням по всій території комплексу «Aqua Spa» здійснюється трансляційним підсилювачем Omnitronic MPVZ-180.6P  з вбудованим mp3 плеєром. Підсилювач має комфортне управління гучномовцями за допомогою 6-зонної технології.  Завдяки чому, здійснюється озвучування шести зон з можливістю плавного регулювання рівня звуку в кожній з них.
Офіційне відкриття салону «Aqua Spa» відбулося нещодавно, тож адміністрація закладу щиро запрошує всіх охочих  поєднати приємний відпочинок та водне оздоровлення. А завдяки якісному озвучуванню від RCF ви завжди зможете  насолодитися приємною музикою, що доповнить для вас атмосферу цілковитої релаксації .

 

фото RCF забезпечив озвучення салону «Aqua Spa» -роздягальня

фото RCF забезпечив озвучення салону «Aqua Spa» -масажна кімната