Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

RCF TTL 4-A – максимально надійні та високотехнологічні

фото RCF TTL 4-A - максимально надійні та високотехнологічні

RCF TTL 4-A – максимально надійні та високотехнологічні

Флагманська лінійка продуктів RCF Touring&Theatre, з року в рік регулярно оновлюється виробником, крім додавання до всіх продуктів підтримки роботи з керуючим програмним забезпеченням RDNet і фірмової технології FIR-фільтрації FiRPHASE (фільтрація цифровими фільтрами з лінійної фазою, що знижують фазові спотворення), отримала оновлення модельного ряду, який поповнився трьома гучномовцями: TTL 4-A (елемент лінійного масиву), TTW 4-A (елемент лінійного масиву з розширеною дисперсією) і TTP 4-A (точкове джерело). Всі вони допускають як вертикальне, так і горизонтальне розміщення. Забезпечуючи відмінний тональний баланс і розбірливість в будь-якому положенні. Окрім того, забезпечені 4-дюймовим високочастотним компресійним драйвером. Він встановлений в центральній позиції між двома 10-дюймовими вуферами в спеціальному поворотному хвилеводі. Кути розкриття новинок складають: 100°x25° у TTL4-A, 100°x50° у TTW4-A і 60°x25° у TTP4-A. Гучномовці мають активну конструкцію з вбудованими підсилювачами класу D потужністю 2х1600 Вт.

 

фото Передові технології та високотехнологічні матеріали

 

RCF TTL 4-A – температура під контролем

Завдяки гнучкій конфігурації акустичних систем можливе використання даних модулів  акустичної системи як поодинці, так і з’єднаними у лінійні масиви. Завдяки використанню універсальної системи рігінгу. Вся механічна конструкція побудована з високоміцної сталі. Завдяки цьому матеріалу рігінг має високий коефіцієнт безпеки. У корпусі є сталевий ковпак для кріплення на стійках. А також кілька підвісок на верхній і нижній частині та два бічних гвинта M8. Додаткові аксесуари рігінгу включають U-кронштейн. До складу входить агатоцільовий підвіс та регульовані стійки для підлоги або стійки, яка кріпиться до сабвуфера.

 

фото RCF TTL 4-A - температура під контролем

 

Підсилювачі D класу та DSP Processing

Два незалежних підсилювача класу D із загальною потужністю 1600 Вт на модулі роблять TTL 4-A одним із найпотужніших модулів колоночного масиву на ринку порівняно з його розмірами. Внутрішній контроль температури здійснюється за допомогою повітряного потоку за рахунок природної конвекції, охолоджуючи його критичні частини. Корпус електроніки та підсилювачів у твердому алюмінієвому підсилюючому блоці діє як ефективна теплова раковина.  Корпус щільно встановлений та герметично закритий в задній частині. Вбудована та захищена панель містить з’єднання для живлення та сигналу. Аналогова вхідна плата повністю обладнана, пропонує вхід і вихід XLR, попередньо завантажене налаштування та вмикач. Вхід і вихід Ethercon з’єднують систему в топології ланцюга для мережевого управління RDNet.

Вбудований цифровий процесор в TTL 4-A  базується на найсучаснішому 32-бітному DSP, що працює на частоті дискретизації 48 кГц. Потужність обчислення значною мірою перевищує потреби в обробці, і DSP ніколи не досягає межі. Він запускає алгоритми для кросовера, вирівнювання динаміків, обмежувача та системних пресетів. Таких як високочастотні фільтри, поглинання повітря та корекції розміру кластера.

 

фото Підсилювачі D класу та DSP Processing

 

Передові технології  та високотехнологічні  матеріали

RCF розробляє передові технології, включаючи застосування високотехнологічних матеріалів, таких як неодим, вуглецеве волокно, титан, кевлар, каптон і мілар. За 70 років проектування та виготовлення аудіосистем, RCF відіграє важливу роль у таких технологічних винаходах, як формування конусу з вуглецевого волокна, подвійні кремнієві павуки, внутрішні/зовнішні обмотки голосової котушки для виготовлення голосової котушки намотування краю та формування чистої титанової діафрагми. Останні розробки RCF призвели до розробки сучасних магнітопроводів з неодимом. Докорінно нових систем вентиляції голосової котушки та першовідкритих вузлів прямого приводу голосової котушки.

Динамік TTL 4-A ретельно розроблений для максимально чіткої та якісної подачі звуку завдяки мінімальному розміру. Динамік виготовлений з високоякісної фанери Baltic Birch, де кожний шар, склеєний спеціальним клеєм. Це робить динамік повністю водостійким ще до процесу фарбування. Передня решітка надміцної дії, покрита порошковою фарбою. Спеціальний пінопласт, чіткий до звуків, на внутрішній стороні решітки допомагає додатково захистити динаміки від пилу.  Динаміки TTL 4-A має дві алюмінієві бічні ручки з ергономічною гумовою ручкою та дві вбудовані ручки на задній панелі.