Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

RCF розширює модельний ряд серії D-Line кабінетом лінійного масиву HDL 6-A та сабвуфером HDL 12-AS

RCF розширює модельний ряд серії D-Line кабінетом лінійного масиву HDL 6-A та сабвуфером HDL 12-AS

RCF розширює модельний ряд серії D-Line кабінетом лінійного масиву HDL 6-A та сабвуфером HDL 12-AS

Новий мініатюрний кабінет лінійного масиву та сабвуфер мають вбудований підсилювач потужністю 1400 Вт та можуть бути застосовані у підвісі або встановлені на акустичну стійку.

Цієї весни компанія RCF розширює свою серію D-Line двома моделями HDL у міні-форматі. Під час виставки Prolight+Sound 2016, що відбулась у Франкфурті, було презентовано дві нові моделі акустичних кабінетів — активний двосмуговий кабінет лінійного масиву HDL 6-A та сабвуфер HDL 12-AS, які за задумом компанії мають стати найважливішими доповненнями асортименту лінійного масиву D-Line в цьому році.

Активний двосмуговий кабінет лінійного масиву RCF HDL 6-A

Активний двосмуговий кабінет лінійного масиву RCF HDL 6-A

Кабінет HDL 6-A, як і його більші попередники HDL 10-A та HDL 20-A, є активним та має вбудований двосмуговий підсилювач потужності на 1400 Вт (пікова потужність). Ця модель має два СЧ драйвера 6,5”, компресійний драйвер 1” зі звуковою котушкою 1,7”, що навантажений на хвилевід з дисперсією 100° x 10°.

Сигнальні входи та виходи на панелі підсилювача виконані на роз’ємах Neutrik powerCON, тут також присутні регулятори гучності та перемикач на два пресети — один для роботи в ближньому полі при встановленні на акустичній стійці або штанзі, а другий з підйомом високих частот для роботи на великі відстані у підвісі. Для підвісу та встановлення на стійці наявний повний набір аксесуарів.

Компанія акцентує увагу потенційних клієнтів на високій потужності кабінетів та розширеному діапазоні відтворення низьких частот, який досягається завдяки точці розділу кросоверу в районі 1 кГц.

Як стверджують представники компанії, під час розробки цієї моделі не було зроблено жодного компромісу. «Ми намагалися зробити її якомога більш схожою на HDL 50-А в плані зовнішнього виду та якості звучання», — кажуть представники компанії. Два динаміка 6,5” забезпечують горизонтальну дисперсію у 100°, а у вертикальній площині система має можливість зміни кута між кабінетами в межах 1°-10° з кроком у 1°.

Кабінет має систему фіксації на шпильках, а для транспортування використовуються вбудовані у задню панель кабінету ручки.

“Це дійсно портативна система, яка може легко масштабуватися, але найголовніше в цій новинці те, що ми презентуємо на ринку настільки якісний продукт за дуже сприятливою ціною”, — каже представник RCF. Оскільки в кабінетах використовуються виключно динаміки з неодімовими магнітами, маса кабінету становить лише 11,5 кг, що має дуже велике значення, бо сама система позиціонується на ринку як система для обслуговування однією людиною.

Новий 12-дюймовий сабвуфер з фазоінвертором HDL 12-AS

Новий 12-дюймовий сабвуфер з фазоінвертором HDL 12-AS

Ця модель доповнюється сабвуфером HDL 12-AS з НЧ динаміком 12” в кабінеті з фазоінвертором, який можна використовувати у підвісі разом з СЧ-ВЧ кабінетами у масиві, а також можна ставити на підлогу у стек при цьому в нього можна встановлювати акустичну штангу (М20) для встановлення СЧ-ВЧ кабінетів. На бокових поверхнях сабвуфера розміщені зручні ручки для транспортування, а на нижній панелі є гумові ніжки для стабільного встановлення (при встановлені у стек ніжки верхнього сабвуфера стають у пропили на верхній панелі нижнього сабвуфера) та акустичної ізоляції. Сабвуфер має вбудований підсилювач класу D потужністю у 1400 Вт. Як і всі інші кабінети серії HDL, нові моделі мають композитне поліпропіленове покриття.