Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

RCF отримав нагороду “The Reader’s Choice – 2018”

фото "The Reader’s Choice - 2018"

RCF отримав нагороду “The Reader’s Choice – 2018”

Компанія RCF стала переможцем дев’ятого щорічного конкурсу від PSW в номинації “The Reader’s Choice – 2018” (понад 40 000 голосів найбільшої онлайн-спільноти професійної аудіоіндустріі). Всі голоси були підраховані, і за отриманими результатами переможцями щорічної премії ProSoundWeb Readers Choice Product Awards стали RCF HDL 6-A і RCF NXL 44-A.
Отже, компанія «Юритмікс» рада повідомити, що  продукція бренду RCF стала переможцем престижного конкурсу від PSW. На сьогодні виробник RCF зарекомендував себе як світовий лідер в області проектування, виробництва та маркетингу високотехнологічного професійного та комерційного аудіо обладнання. Цьогорічні переможці активний модуль лінійного масиву HDL 6-A і активний двохсмуговий модуль лінійного масиву NXL 44-A отримали премію “The Reader’s Choice – 2018”.

 

Активний модуль лінійного масиву RCF HDL 6-A

фото "The Reader’s Choice - 2018"

 

RCF HDL 6-A являє собою активний 2-смуговий елемент лінійного масиву та є найкомпактнішою і легшою моделлю в серії HDL. Виконаний в міцному, посиленому зсередини корпусі з композитного поліпропілену і оснащений парою алюмінієвих ручок, які полегшують процес перенесення акустичної системи. На задній стороні кабінету є спеціальна скоба, яка дозволяє надати потрібну форму лінійного масиву ще на землі, до підйому його на висоту.

Конфігурація динаміків в RCF HDL 6-A включає два 6-дюймових мідвуфера з потужними неодимовими магнітами і дюймовим компресійним твітером ND340, навантаженим на рупор. ВЧ і НЧ-випромінювачі підключені до двох окремих підсилювачів класу D, що забезпечує 1400 Вт сумарної потужності на піку. За обробку сигналу в HDL 6-A відповідає DSP нового покоління, на базі якого також реалізовані лімітер і функції захисту.

Варто зазначити, що в моделі HDL 6-A, як і в багатьох інших нових моделях від RCF, використовується просунута технологія FIR-фільтрації FiRPHASE. Суть її полягає в використанні нових цифрових фільтрів з лінійною фазою. Вони дають знижені фазові спотворення і мінімальну затримку, що забезпечує більш якісне та рівне звучання АС.

Технічні характеристики HDL 6-A:

 • Діапазон відтворюваних частот: 65 … 20000 Гц
 • Максимальний рівень звукового тиску: 131 дБ
 • Вихідна потужність RMS: 500 Вт (НЧ) + 200 Вт (ВЧ)
 • Кути покриття (Г×В): 100°×10°
 • Частота розділу кросовера: 900 Гц
 • Габарити: 237×470×377 мм
 • Маса: 11,5 кг.

 

 

 

 

 

Активний двосмуговий модуль лінійного масиву NXL 44-A

фото "The Reader’s Choice - 2018"

 

Активний модуль лінійного масиву RCF NX L44-A  переможець “The Reader’s Choice – 2018” являє собою 2-смугову звукову колону. В ньому вбудовано три десятидюймові НЧ/СЧ-випромінювача з неодимовими магнітами і 1,4-дюймовим компресійним твітером ND 840 з титановим куполом, навантаженим на асиметричний рупор. NX L44-A, як стверджує розробник, забезпечує чудову розбірливість і напрочуд рівномірне звукове покриття у всьому діапазоні частот.

Виконаний NX L44-A в корпусі з фанери балтійської берези. Модуль має слім-дизайн та оснащений потужним (1400 Вт в піку) і високоефективним 2-смуговим підсилювачем класу D та вбудованим DSP-процесором для обробки сигналу (еквалізациі, фільтрації, лімітування). Комутаційні можливості включають: один аналоговий вхід на роз’ємах XLR і TRS, а також наскрізний XLR-вихід.

Акустику RCF NX L44-A можна підвішувати (як по одному кабінету, так і парою) за допомогою опціональних кронштейнів або встановлювати на штатив. Також передбачена можливість установки на сабвуфер.

Технічні характеристики NXL 44-A:

 • Діапазон відтворюваних частот: 45 … 20000 Гц
 • Максимальний рівень звукового тиску: 134 дБ
 • Кути покриття (Г×В): 90°×30°
 • Потужність підсилювача RMS: 500 Вт (НЧ) + 200 Вт (ВЧ)
 • Частота розділу кросовера: 800 Гц
 • Чутливість входу: -2 dBu/+ 4 dBu
 • Габарити: 1198×303×402 мм
 • Вага: 34,5 кг.

 

фото "The Reader’s Choice - 2018"