Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

RCF представить широкий спектр нових продуктів на InfoComm 2018

фото RCF представить широкий спектр нових продуктів на InfoComm 2018

RCF представить широкий спектр нових продуктів на InfoComm 2018

InfoComm – це найбільша у світі професійна міжнародна виставка-конференція інформаційно-комунікаційних технологій. Цьогорічна експозиція InfoComm-International 2018 розпочне свою роботу з шостого червня і закінчить діяльність восьмого червня в США, Лас-Вегас. Виставка такого формату це довгоочікувана подія для фахівців у області інформаційних технологій, телекомунікацій, аудіовізуальних та інтеграційних систем і не тільки. Адже InfoComm є найбільшим заходом у своїй галузі, який представляє відвідувачам найповніший асортимент інноваційних відео та аудіо пристроїв. Саме тут провідні виробники демонструють новітні винаходи і представляють найсучасніші впровадження. Для відвідувачів це найкраща можливість дізнатися про останні тенденції й технології, порівняти пропоновані розробки та обрати для себе найбільш оптимальні рішення.

Традиційним учасником події InfoComm-International 2018 є італійська компанія RCF, брендовий стенд можна буде знайти за номером – C738. Виробник на заході представить широкий спектр нових продуктів, які вирізнятимуться інноваційними аудіо-рішеннями, модернізацією дизайну та новими досягненнями в області аудіо-технологій. З кожним роком каталог інсталяційних рішень від RCF розширює свій асортимент, задовольняючи зростаючі потреби у відтворенні звуку: від окремих аудіо систем до великомасштабних складних аудіо проектів.

 

Новинки RCF на InfoComm 2018

фото RCF на InfoComm 2018

 

На стенді RCF будуть представлені три високоякісні нові моделі вертикальної керованої моделі Array (VSA MKII), сумісні з RDNet для високо ревербераційних просторів. Всі три нові моделі, будуть доступні в демонстраційному залі. Крім того, можна буде побачити чорні, та білі варіанти нових бас-рефлекторних гучномовців MR 50/MR 40. Вони передбачені для надійних стаціонарних установок та A/V контролю, як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Пасивні акустичні системи C-MAX є високо затребуваними моделями на професійному ринку. А нові високопотужні моделі E-MAX 3112/3110 ближнього поля, забезпечать гнучкість на ринку розважальних пристроїв з повним набором аксесуарів для фальцювання.

Широко оцінюється і використовується в глобальному масштабі сімейство акустики EVOX, в якості основної переносної системи для музикантів і ді-джеїв, які постійно подорожують. На стенді можна буде ознайомитися з  братами-близнюками сімейства – EVOX J8 та EVOX JMIX8. Моделі мають автономне живлення, як і в EVOX 8 та більш розширений діапазон низьких частот. JMIX8 включає студійний 8-канальний цифровий мікшер із дистанційним керуванням та аудіо потокове передавання через Bluetooth.

Нове сімейство професійних мікшерів F Series Analog Mixer, побудоване на аналоговій спадщині серії Е. Нова серія представлена чотирьома повнофункціональними мікшерами з шістьма/шістнадцятьма каналами, що пропонують мульти-FX, Single Control компресори з можливостю запису (за винятком F 6X).

Найпопулярніша система HDL Touring поповнилася сучасними моделями HDL 38-AS і HDP 45-A, які сумісні з фірмовим мережевим управлінням RDNet. Готові до випуску D-Line HD 15-A і HD 35-A, вони є останніми доповненнями до 15-дюймового сімейства з інноваційним дизайном і чудовими характеристиками.

Професійний RCF Touring&Theatre розширився п’ятьма високоякісними гнучкими лінійними масивами. В новинках закладена філософія TT+ no-compromise, яка включає в себе загальну RDNet-мережеву платформу управління. Нові моделі акустики ТТP/TTL 4-А були розроблені з дисперсією 100°х50° джерела сигналу ТТP, а також 100°х25° лінійного джерела сигналу TTL. Іншими важливими характеристиками є інноваційна концепція такелажу та поворотний/змінний хвилевід.

Фірмова інноваційна технологія фільтрації FiRPHASE забезпечує 0° фазову сумісність між усіма акустичними системами RCF. Це надає абсолютно чіткий і прозорий звук та ідеальне стерео відображення для слухача.

Мережеве управління RDNet 3.2 – це покращений контроль та інтуїтивне управління аудіо системою RCF до кожного підключеного пристрою. В оновленому протоколі передбачене включення Shape Designer і двомірне програмне забезпечення RCF для симуляції. З новою функцією Bass Shaper, досягається бажаний тембр на низьких частотах з підтримуванням тонального балансу по всій системі.

Слідкуйте за новинами RCF на офіційному сайті та брендових сторінках у соціальних мережах Facebook, Twitter та Instagram. Не пропустіть можливість відвідати найбільшу в світі професійну міжнародну виставку ІnfoComm, щоб особисто побачити всі демонстраційні продукти RCF.

 

фото RCF на InfoComm