Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Звук від RCF на концерті до Дня Незалежності України
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Звук від RCF на концерті до Дня Незалежності України

Звук від RCF на концерті до Дня Незалежності України

До Дня Незалежності України телеканал М2 та компанія «Таврійські Ігри» влаштували гала-концерт за участю фіналістів конкурсу «Хіт-конвеєр» і спеціальних гостей. Це був великий подарунок для киян і гостей столиці до Дня Незалежності.

На Співочому Полі 21 серпня відбувся гала-концерт і фінал конкурсу україномовної пісні – «Хіт-конвеєр».  На першому етапі цього конкурсу надійшло 943 заявки, з яких 597 відповідали умовам конкурсу. До півфіналу увійшли найкращі 50, які на закритих прослуховуваннях змагались за прохід до фіналу. За результатами прослуховувань, експертне журі обрало кращих 13, які і потрапили до фіналу.

 

rcf-on-kontsertі-nezalezhnosti-of-ukraine-day-01

 

Протягом гала-концерту 13 фіналістів виконали конкурсні композиції на великій сцені і поборолися за головний приз – зйомки професійного відеокліпу та його розкрутку на телебаченні. До складу журі увійшли теле- і радіоексперти, відомі продюсери та музиканти.

 

Технічне забезпечення

Технічним забезпеченням концерту до Дня Незалежності України займалася фірма «Тік-Так» (м.Київ). Згідно проекту в якості головних звукових порталів були використані лінійні масиви фірми RCF (офіційний представник RCF на території України – фірма «Юритмікс» м.Мукачево). Для озвучування сцени на Співочому Полі інженери «Тік-Так» встановили наступні комплекти обладнання:

1. Основної портальної акустичної системи

  •  RCF TTL 55A– 9 шт. – PA rigging Left side (звукова система, лінійний масив, ліва сторона)
  •  RCF TTL 55A – 9 шт. – PA rigging Right side (звукова система, лінійний масив, права сторона)
  • RCF TTS 28 A – 12 шт. PA SUB

 

фото RCF на концерті до Дня Незалежності України

 

2. Акустичної системи бічного заповнення сцени

  • RCF TTL 33 A – 8 шт. та  RCF TTS 56A – 3 шт. – Left side Fill (акустична система звукопідсилення сцени, ліва сторона)
  • RCF TTL 33 A – 8 шт. та  RCF TTS 56A – 3 шт. – Right side Fill (акустична система звукопідсилення сцени, права сторона)

 

фото RCF на концерті до Дня Незалежності України

 

3. Моніторної акустичної системи сцени

  • RCF TTL 33 A – 3 шт. – Front monitors (акустична система звукопідсилення авансцени, ліва сторона)
  • RCF TTL 33 A – 3 шт. – Front monitors (акустична система звукопідсилення авансцени, права сторона)

 

фото RCF на концерті до Дня Незалежності України

 

4. Акустичної системи затримки звуку

  • RCF TTL 33 A – 8 шт. – Delay Line Left side (акустична система ліній затримки звуку, ліва сторона)
  • RCF TTL 33 A – 8 шт. – Delay Line Right side (акустична система ліній затримки звуку, права сторона)

 

rcf-on-kontsertі-nezalezhnosti-of-ukraine-day-04

 

Завдяки професіоналізму та якісній роботі техніків і інженерів прокатного підрозділу «Тік-Так», концерт До Дня Незалежності України пройшов на високому технічному рівні.
За рішенням експертного журі переможцем став Івано-франківський гурт PATSYKI Z FRANEKA з піснею «VasЯ OMG». Головний приз переможців – розкрутка на мільйон, у яку входять зйомки професійного кліпу, його ротація на каналах М1 і М2 і величезна промо-кампанія.
Нагороду переможцям конкурсу україномовної пісні «Хіт-конвеєр» 2016 на сцені вручив міністр культури України Євген Нищук та генеральний директор каналів М1 та М2 Валентин Коваль.

 

фото RCF на концерті до Дня Незалежності України

 

Євген Нищук, міністр культури України зазначив: «Мене переповнює велике натхнення та гордість через те, що ми ще раз маємо можливість почути унікальну, неймовірну, самобутню українську популярну музику! Я радий, що в переддень 25 річниці Незалежності тут на пагорбах Києва зібралася така неймовірна кількість людей! Музиканти сьогодні вкотре доводять, що українська музика є найкраща! Я хочу подякувати організаторам і ідейникам, щоб ми зароджували, провокували через конкурс, через фестиваль саме українську популярну музику!»

Неймовірний фінал конкурсу продовжив гала-концерт. Спеціально запрошені гості – групи «Антитіла» та «С.К.А.Й.» виступили на сцені Співочого поля. Завершив концерт хедлайнер вечора – група BRUTTO.
Загалом, гала-концерт відвідало близько 15 тисяч глядачів. Шоу транслювалося в прямому ефірі на каналі української музики М2 та на офіційних сторінках М1 і М2 у Фейсбук.