Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

RCF на Alfa Jazz Fest 2016 у Львові

RCF на Alfa Jazz Fest 2016 у Львові

З 24 по 28 червня у Львові пройшов шостий міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz. Львів – це місто величних пам’яток архітектури, розкішних храмів, старовинних площ, затишних вуличок, місто музеїв і галерей. Львів просто створений для музики. І як завжди джазовий фестиваль проходив в форматі open-air.
На цьогорічному фестивалі була представлена широка географія учасників. Гості фестивалю змогли познайомитися з творчістю колективів з Великобританії, Італії, Австрії, Польщі, Німеччини, Франції, США, України.

Концерти проходили на трьох сценах міста за участю понад сто музикантів:

  • Головна сцена в парку ім. Б. Хмельницького – сцена імені Едді Рознера;
  • Сцена на центральній площі Львова – площі Ринок;
  • Сцена в історичній частині міста – дворик палацу Потоцьких.

Підготовка з технічного забезпечення фестивалю Alfa Jazz Fest 2016 почалася задовго до його початку. Як і на всіх попередніх фестивалях, технічним забезпеченням займалася фірма «Тік-Так» (м.Київ). Від організатора фестивалю «Леополіс Джаз» прокатний підрозділ фірми «Тік-Так» (м.Київ) отримав завдання на проведення технічної підготовки і озвучування всіх трьох сцен Alfa Jazz Fest у Львові.

На всіх трьох сценах фестивалю в якості головних звукових порталів були використані лінійні масиви фірми RCF (Італія), а саме серія TT+ (Touring and Theatre), яка отримала світовий успіх завдяки інноваційним підсилювачам з технологією DSP і високоякісними динаміками (офіційний представник RCF на території України – фірма «Юритмікс» м.Мукачево).

Завдяки професіоналізму та якісній роботі техніків і інженерів прокатного підрозділу «Тік-Так», головний джазовий фестиваль України пройшов на високому технічному рівні.

Ключові події Alfa Jazz Fest 2016 розгорнулися на головній концертній сцені ім. Едді Рознера (Парк Культури імені Богдана Хмельницького).

Для озвучування головної сцени імені Едді Рознера інженери «Тік-Так» встановили лінійні масиви, які складаються з модулів лінійного масиву RCF TTL 55A і сабвуферів RCF TTS 56A. Для настройки всієї звукової системи використовувався інтерфейс RDNet, що дозволяє контролювати кожен підсилювальний модуль через керуючу мережу. В якості моніторних систем на сцені були встановлені акустичні системи TT45-SMA.

alfa-jazz-fest-lviv-2016-3Фото з офіційного сайту фестивалю.

Друга сцена фестивалю розташувалася на мальовничій площі столиці Західної України. Площа Ринок – серце старого Львова. Площа оточена безліччю кафе і ресторанів з відкритими терасами, де за чашкою славетної львівської кави можна дивитися і слухати виступи джазових зірок.

Сцена на площі Ринок була озвучена акустичними системами від RCF в складі – модулів лінійного масиву RCF TTL 33 A і сабвуферів – RCF TTS 28 A.

Додатково, для озвучування дальніх глядачів, були встановлені додаткові портали (лінії затримки) що складаються із RCF TTL 33 A.

alfa-jazz-fest-lviv-2016-2Фото з офіційного сайту фестивалю.

Ще одна відкрита сцена була розташована на площі біля палацу Потоцьких на одній з найкрасивіших центральних вулиць Львова, на вулиці Коперника. Сцена у дворику палацу Потоцьких була озвучена так само лінійним масивом від RCF.

alfa-jazz-fest-lviv-2016-1Фото з офіційного сайту фестивалю.

Окрім концертів джазових музикантів з різних країн світу, під час фестивалю в різних місцях Львова проходили джем-сешени, майстер-класи та автограф-сесії світових зірок джазу.

Хедлайнери Alfa Jazz Fest 2016: легендарний джазовий гітарист Пет Метіні, володар 20 премій Grammy в 12 різних категоріях. На сцені Alfa Jazz Fest виступив квартет триразового володаря Grammy Бренфорд Марсаліса зі спеціальним гостем, відомим вокалістом Куртом Еллінгом. Відомий кубинський джазовий трубач Артуро Сандоваль виступив на сцені Alfa Jazz Fest 25 червня. У 2013 році Артуро отримав Presidential Medal of Freedom особисто з рук президента США Барака Обами. Ще одним з хедлайнерів Alfa Jazz Fest 2016 стала відома джазова співачка Дайан Рівз. Вона отримала 5 премій Grammy.

Серед хедлайнерів Alfa Jazz Fest 2016 також – Пітер Мартін, Ромеро Лубамбо, Реджинальд Віла, Терріон Галлі, Есперанса Сполдінг, тріо Мішеля Каміло і колектив Ларса Даніельссон.

28 червня пройшов концерт Джамали «The Soul of Jamala» на головній сцені фестивалю.

Офіційний представник звукового обладнання RCF на Україні – ТОВ «Юритмікс» м. Мукачево.