Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Конференц-система RCF Forum 3000 - доступна на складі «Юритмікс»
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

RCF Forum 3000 – бюджетна конференц-система

фото RCF Forum 3000 - бюджетна конференц-система доступна на складі «Юритмікс»

RCF Forum 3000 – бюджетна конференц-система

Компанія «Юритмікс» продовжує інвестувати в нові технології і представляє на ринку України нову продукцію від італійського бренду RCF. Нова конференц-система RCF Forum 3000 являє собою бюджетну систему, яка прийшла на зміну легендарній DICO SYS, що знімається з виробництва.

 

фото RCF Forum 3000 - бюджетна конференц-система доступна на складі «Юритмікс»

 

Конференц-система FORUM 3000 це компактне, просте у використанні та економічно ефективне рішення для залів малого й середнього розміру. Це ідеальне рішення для тимчасових і постійних інсталяцій, де потрібно використовувати до 80 мікрофонів, зручне управління та якісний аудіо сигнал. Типова система включає в себе:
– центральний блок MMU 3100;
– пульт голови MMS 3405P;
– до 79 пультів делегатів MMS 3404D (є можливість подвоїти систему (до 160 пультів), пов’язуючи між собою два центральних блоки MMU3100).

Установка системи проста: потрібно просто підключити пульт голови до центрального блоку MMU3100, а потім усі пульти делегатів підключаються по ланцюжку до цього пульту однією або двома лініями (в залежності від конфігурації столу).

 

фото RCF Forum 3000 - бюджетна конференц-система доступна на складі «Юритмікс»

 

RCF Forum 3000 – центральний блок MMU3100

Центральний блок MMU3100 має весь необхідний функціонал для роботи конференц-системи, що складається з 80 мікрофонів. Підсилювач в MMU3100 забезпечує максимальну потужність 80 Вт на виході (100 В / 70 В) для підключення додаткових гучномовців, встановлених в приміщенні. MIXER OUT (лінійний вихід) може бути використаний для підключення додаткового зовнішнього підсилювача. Мікрофонний та AUX входи мають регулятор рівня середніх частот (2 кГц), для покращання чутності мовлення, а також фільтр низьких частот для підвищення розбірливості.

 

 

фото RCF Forum 3000 - бюджетна конференц-система доступна на складі «Юритмікс»

 

Так само є вихід для запису (REC OUT), вхід для зовнішнього джерела звуку (PLAY IN) й спеціальний вхід і вихід для системи телеконференції. PLAY IN вхід має незалежні регулювання фільтрів НЧ/ВЧ (bass/treble). На передній панелі розташовані світлодіодні індикатори, що показують статус пристрою (ON, PROT, PRIOR), сигнальний та піковий рівні (SIG/PK).

 

RCF Forum 3000 – мікрофонний пульт голови MMS 3405P

фото конференц-система - мікрофонний пульт голови MMS 3405PКожен пульт голови має дві кнопки:
– кнопка праворуч дозволяє активувати мікрофон з таким же пріоритетом, як і у делегатів;
– кнопка зліва дозволяє отримати пріоритет над усіма мікрофонами, вони будуть приглушені, поки працює ця функція;
– при натисканні будь-якої з цих кнопок, спалахує червоний світлодіод.
Мікрофонний капсуль має кардіоїдну діаграму спрямованості. Коли мікрофон активний, на ньому загоряється червоне індикаторне кільце.

Гучномовець всередині пульта забезпечує хороше звукопідсилення для кімнати невеликого розміру. Важливо: гучномовець в пульті завжди буде відключений, коли хоча б одна з кнопок натиснута. До системи може бути підключено 2 і більше мікрофонних пультів голови, які повинні бути підключені каскадом, при цьому їх взаємний пріоритет буде знижуватися з кожним наступним кроком. Перший мікрофонний пульт, підключений безпосередньо до блоку MMU3100, матиме найвищий пріоритет. Всі з’єднання здійснюються за допомогою CAT5 кабелю. Він має два виходи для двох окремих ліній делегатів (це зручно, коли використовується стіл у вигляді кільця).

 

RCF Forum 3000 – мікрофонний пульт делегата MMS 3404D

фото конференц-система - мікрофонний пульт делегата MMS 3404D

Кожен пульт делегата має кнопку активації. Коли мікрофон включений, горить червоний світлодіод. У разі пріоритету голови, мікрофонний пульт делегата приглушується.
Мікрофонний капсуль має кардіоїдну спрямованість. Корпус типу «гусяча шия» (46 см), з червоним світловим кільцем, яке горить, коли мікрофон включений.
Гучномовець всередині пульта забезпечує хороше звукопідсилення для кімнати невеликого розміру. Важливо: гучномовець в пульті завжди буде відключений, коли кнопка натиснута, навіть коли працює кнопка пріоритету перед мікрофоном голови (в цьому випадку, слід натиснути кнопку на своєму мікрофоні, щоб прослухати промову).

З’єднання здійснюються за допомогою кабелю CAT5. Максимальна кількість пультів, які можуть бути приєднані до одного центрального блоку MMU3100 – 80 шт. Кожен пульт делегата має два гнізда вхід/вихід RJ45 (для попереднього і наступного пульту).
Якщо є необхідність збільшити кількість мікрофонних пультів, можна з’єднати між собою два центральних блоки MMU3100 (через входи/виходи TELECONFERENCE IN/OUT), в цьому випадку максимальну кількість учасників буде збільшено до 160.

 

З питань придбання конференц-системи RCF Forum 3000 звертайтеся до головного офісу «Юритмікс» або філію в Києві.

 

фото RCF Forum 3000 - бюджетна конференц-система доступна на складі «Юритмікс»