Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Cathedral Museum in Florence re-opened with RCF DXT 9000

Cathedral Museum in Florence re-opened with RCF DXT 9000

Кафедральний Музей у Флоренції, розташований неподалік від собору Санта-Марія-дель-Фіоре, нещодавно був повністю реконструйований. Музей, який представляє найбільшу постійну експозицію скультур Тасканського Середньовіччя і епохи Ренесансу, був відкритий знову 29 жовтня вже з новою евакуаційною системою DXT 9000 від RCF. Реконструкція проводилася групою видатних архітекторів, і в результаті виставковий простір збільшився вдвічі, зараз це 6000 кв.м.

rcf-florence-dxt9000

Головний операційний директор комунікаційних технологій музею, Даніель Бачелліні з GM Engineering studio, висловив позитивну думку про роботу системи: «DXT 9000 відповідає стандарту EN 54, відмінно працює, а також дозволяє поєднувати запис з голосовими повідомленнями для особливих випадків.»

Дизайн системи розроблений Джіанкарло Мартареллі, при пожежної сигналізації вона працює на двох мовах: італійською та англійською.

Устаткування включає MX 9504, UP 9504 і BM 9804 компанії RCF. Евакуаційна система доповнена близько 60 стельовими акустичними системами 70EN, які делікатно перемішуються з інтер’єрами музею. Містер Бачелліні прокоментував: «Це незвичайна експозиція, тому її оформлення теж надзвичайно важливо. Ми вибирали стельові системи не тільки по їх функціональним характеристикам, але також враховували їх зовнішній вигляд.»

Франческо Фаллані, представник компанії C.L. Impianti, яка займається установкою електричних систем в музеї, будучи вже знайомий з DXT 9000 заявив: «Ми вже використовували цю евакуаційну систему в інших проектах раніше і продовжуємо використовувати і зараз. Крім функціональності і ефективності приладів ми цінуємо співпрацю з RCF, а також технічну підтримку з питань роботи.»

rcf-florence-dxt9000-2

Високоякісні прилади і плідна співпраця стали ключовими елементами евакуаційного проекту Кафедрального Музею, де тисячі туристів насолоджуються роботами Донателло, Мікеланжело та іншими шедеврами світової скульптури.