Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Приголомшливий Roland RD-2000 з двома звуковими модулями уже в Україні!

фото Roland RD-2000 інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Приголомшливий Roland RD-2000 з двома звуковими модулями уже в Україні!

Цифрове сценічне фортепіано Roland RD-2000, викликало найбільший інтерес серед усіх новинок, представлених компанією Roland на початку 2017 року.  Цей флагманський інструмент створений для професійних виконавців і забезпечує незрівнянні відчуття при грі як на сцені, так і в студії.

 

 

Roland RD-2000, як особливо підкреслює розробник в своєму прес-релізі, є найбільш потужним сценічним фортепіано в асортименті Roland і являє собою поєднання революційних фортепіанних технологій з сучасними можливостями керування.

 

 

 

Однією з головних переваг Roland RD-2000 є використання відразу двох незалежних звукових модулів. Один з них створено на базі технології V-Piano, який моделює автентичне звучання акустичного фортепіано, інший же використовує технологію SuperNATURAL і надає доступ до широкого спектру тембрів класичних електропіано 60-х, 70-х і 80-х років, а також велику кількість інших звуків. В цілому RD-2000 містить понад 1100 різних тембрів і 300 програм. Якщо ж вам цього мало, то на сайті Axial можна знайти безліч додаткових тембрів (в тому числі з попередніх інструментів серії RD) і завантажити їх в два слоти розширення RD-2000.

 

 

 

 

Roland RD-2000 володіє молоточковою клавіатурою преміум-класу з механікою PHA-50 і функцією Escapement. Аналогічна клавіатура використовується в багатьох інших топових інструментах Roland. Вона має гібридну структуру клавіш (пластик і натуральне дерево), відрізняється високою надійністю і забезпечує автентичне відчуття дотику до клавіатури концертного роялю.

 

 

 

Ще однією важливою перевагою новинки є інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що робить роботу з RD-2000 максимально природною і простою. Інструмент оснащений графічним дисплеєм, 8 регуляторами і 9 слайдерами, які забезпечують швидке управління тембрами, ефектами і різними параметрами. Всі регулятори і слайдери мають світлодіодну індикацію для точного налаштування та візуального контролю в умовах недостатнього освітлення.

 

 

 

Roland RD-2000 має ряд особливостей і переваг:

  • Необмежена поліфонія для фортепіанних тембрів і 128-голосно для інших;
  • Можливість поділу клавіатури на зони плюс нова функція “Scene”, що дозволяє зберігати до 100 “знімків” розкладки клавіатури для подальшого виклику їх з пам’яті;
  • Велика кількість вбудованих ефектів для обробки звуку;

 

 

  • Вбудований аудіо- та MIDI-інтерфейс для інтеграції з DAW і різними програмними інструментами. Інтерфейс підтримує запис/відтворення аудіо в дозволі до 24 біт/192 кГц;
  • Можливість запису аудіо на USB-накопичувач у форматі WAV;
  • Просунуті комутаційні можливості, що включають кілька лінійних виходів, три MIDI-коннектори і чотири гнізда для педалей;
  • Компактний, стильний і міцний алюмінієвий корпус.

За матеріалами статті з журналу ProSound
Підготував до друку: Ігор Меліка