Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Професійний мікрофон Shure PG42-USB: короткий огляд

Професійний мікрофон Shure PG42-USB: короткий огляд

Мікрофон Shure PG42 надзвичайно простий у використанні — потрібно тільки підключити його до ноутбука або настільного ПК, як він вже готовий до роботи та запису високоякісного аудіо. В результаті простих дій ви отримаєте чудовий вокальний контент на своєму ПК. Саме для запису вокалу цей мікрофон підійде найкраще, оскільки був спеціально розроблений для цієї мети.

Професійний PG42 є недорогим конденсаторним кардоїдним мікрофоном з великою діафрагмою, що характеризується високою чутливістю і точністю відтворення звуку. Завдяки використанню технології “Plug and Play”, мікрофон PG42 легко і просто підключається до комп’ютера через USB-порт, реалізуючи можливість використання всіх зручностей цифрового звукозапису.

Мікрофон Shure PG42
характеристики та функціональні особливості

 • Конденсаторний мікрофон з великою діафрагмою, підключення через USB-порт
 • Діапазон відтворюваних частот: 20 – 20 000 Гц
 • Діаграма спрямованості: кардоїда
 • Сумісний з Windows Vista/XP/2000 та Mac OS X (10.1 або пізніші версії)

 

фото Мікрофон Shure PG42 - USB

 

Мікрофон Shure PG42  – аналіз відгуків

Мікрофон Shure PG42 насправді дуже популярний серед користувачів, і встиг отримати велику кількість фантастичних відгуків за широкі функціональні можливості, які з надлишком виправдовують його вартість. Ось думка одного з покупців щодо цього чудового пристрою… За його словами, вибір на користь PG42 та початок роботи з ним виявилися дуже цікавими, і йому вдалося досягти контрольованого та чіткого звучання, просто сидячи на звичайнісінькому дивані з мікрофоном у руках. Йому було вкрай важко повірити у те, що задля досягнення професійної якості звуку не потрібно нічого, окрім PG42. Проте цієї думки він дійшов не одразу.

Написавши свій перший відгук, автор зазначив, що сумнівається щодо вартості цього мікрофона і вважає його занадто дорогим і таким, що, можливо, потребує додаткового обладнання й аксесуарів для ефективної роботи. Невдовзі він оновив свій коментар додавши, що цей мікрофон варто придбати, і що він цілком виправдовує свою вартість. Пізніше зазначив, що є справжнім шанувальником PG42 і високо оцінює його можливості у роботі, тим паче за таку доступну ціну.

Інший покупець також залишив схвальний відгук про багатофункціональний USB PG42. Він переконаний у тому, що звучання його голосу далеке від ідеального, і був дуже здивований результатами своїх записів. На його думку, цей мікрофон приховує у собі багато “наворотів” і змусив його голос звучати так, ніби у нього є золоті мигдалини.  Окремої уваги та схвальних відгуків заслуговує наявність інтегрованого мікрофонного підсилювача, регулятора гучності для навушників, індикатора перенавантаження, атенюатора, низькочастотного фільтра та захисного футляра. Цей мікрофон неперевершено працює з вокалом. Фактично, за дуже невисоку вартість ви отримуєте повний пакет професійного аудіо контенту високої якості.

 

professional-microphone-shure-pg42-usb-03

 

Серед інших оцінок, даних мікрофону Shure PG42, переважають відгуки щодо його вартісності. Є покупці, які ретельно підшуковують для себе підходящий товар, і USB-мікрофон для читання репу — не надто простий вибір. І навіть у цій сфері вокальний мікрофон PG42 ідеально знаходить своє застосування, задовольняючи ряд специфічних вимог, зокрема щодо чутливості та чистоти звучання. Користувачам до вподоби якість виконання протиударного кріплення та наявність поп-фільтру.
Отже, аналіз відгуків покупців чітко позиціонує PG42 як один із кращих USB-мікрофонів, особливо за умов роботи з вокалом. Важливо також зазначити, що він продається за дуже доступною ціною. Більшість покупців переконують, що цей мікрофон справді варто придбати.

Мікрофон Shure PG42 – переваги

 • Підключення через USB-порт
 • Інтегрований підсилювач з регулятором на корпусі мікрофону
 • Жорсткий кейс, кабель та протиударне кріплення у комплекті
 • 2-річна гарантія
 • Відмінна якість за розумну ціну

Мікрофон Shure PG42 – недоліки

 • Регулятор підсилення сигналу мікрофона не дуже зручний у роботі
 • Необхідність встановлення додаткового драйвера за умов використання Windows 7
 • Декому може здатися, що мікрофон має доволі глухе звучання
 • Протиударне кріплення, що йде у комплекті, не надто міцне і легко ламається
 • Зависока гучність підсилювача для навушників
 • Розроблений спеціально для запису вокалу