Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Підсилювачі Lab.gruppen E series номіновані на премію NAMM TEC Awards 2017

фото Lab.gruppen E

Підсилювачі Lab.gruppen E series номіновані на премію NAMM TEC Awards 2017

Підсилювачі Lab.gruppen E series були номіновані за видатні технічні досягнення на премію NAMM TEC Awards (Technical Excellence & Creativity – Технічна Досконалість та Креативність). Яка проходить в рамках міжнародної музичної виставки NAMM. Щорічно, вже протягом 32-х років NAMM TEC Awards проводить церемонію нагородження за успіхи та досягнення видатних особистостей, компаній, окремих моделей обладнання і технічних інновацій. Які внесли великий вклад в розвиток сучасної індустрії запису, живих концертів, кіно, телебачення, відеоігор тощо.

 

фото Підсилювачі Lab.gruppen E серії

 

Керуючий службою маркетингових досліджень компанії Lab.gruppen Далбьорн Клас (Klas Dalbjorn) так прокоментував цю звістку: «Маючи в своєму розпорядженні шість моделей підсилювачів Lab.gruppen E series , аудіо-консультант або системний інтегратор може створити систему оповіщення будь-якої складності при незначних витратах та з високим ступенем енергоефективності».

 

 

Підсилювачі Lab.gruppen E series

фото Підсилювачі  Lab.gruppen E series

 

Раніше в цьому році Lab.gruppen представили до інноваційної та енергоефективної серії Е два нових доповнення. Компактні чотирьохканальні Е10:4 і Е5:4 підсилювачі потужності в корпусі висотою всього в 1U. А також доступний і недорогий двоканальний Е 2:2. Таким чином, серія Е тепер налічує шість моделей. Які дають системним інтеграторам великий простір для маневру при складанні конфігурацій інсталяційних систем. Модель Е 10:4 має чотири дискретні входи та чотири виходи при максимальній загальній вихідній потужності 1000 Вт на 4, 8, 16 Ом або трансляційні лінії 70 В. Номінальна вихідна потужність на кожен канал становить 250 Вт. Але завдяки спеціальній асиметричній системі розподілу навантаження, один канал може давати більше потужності на виході якщо інші канали споживають менше.

 

фото Підсилювачі  Lab.gruppen E series

 

Нова модель Е 5:4 також має чотири канали з тими ж функціями, що і Lab.gruppen E 10:4. Але з максимальною сумарною вихідною потужністю 500 Вт (4х125 Вт номінального навантаження на 4 – 16 Ом або трансляційні лінії 70 В). Всі шість підсилювачів потужності серії Е оснащені вихідними каскадами IDEEA. (IntelliDrive Energy Efficient Amplifier – інтелектуальне енергоефективне управління посиленням) для забезпечення мінімального енергоспоживання та виділення тепла.
Церемонія NAMM TEC Awards відбудеться в суботу, 21 січня 2017 року, в американському місті Анахейм (готель «Хілтон»). В рамках міжнародної музичної виставки The NAMM Show.

 

фото E series