Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Перший дебют Synergy на фестивалі у Glastonbury 2019

Перший дебют Synergy на фестивалі у Glastonbury 2019

Фестивалі у Glastonbury (Гластонбері) традиційно вважаються найважливішими подіями музичного року в Великобританії. Сьогодні, ми розповімо про Гластонберське особливе місце Темпл (Temple). Саме тут в Glastonbury, відбувся фестиваль для рейверів, відомих виконавців і діджеїв. Особливим це місце, робить не просто музика, а саме електронна атмосфера. З часу його започаткування, у 2017 році, Темпл став місцем, який щоночі привертає увагу через велику кількість візуальних ефектів, створених групою креативних людей.

Колектив у складі Пола де Вільє (Paul de Villiers) — дизайнера освітлення. Арана Русвела – Ейра (Аrran Rothwell-Eyre) — відповідального за медіа-сервери. А також групи з Limbic Cinema, що відповідала за відеоматеріали та керувала обробкою відео в реальному часі. Lightwave Productions забезпечив освітлювальне обладнання за сприяння SGM. Цього року вони вирішили перейти на новий рівень, представивши Synergy. Це набір функцій у програмному забезпеченні Titan та Ai v12 Avolites, який інтегрує освітлення і відеоконтроль разом в одну систему.

 

фото Перший дебют Synergy на фестивалі у Glastonbury - 2019

 

Avolites на Glastonbury

Paul de Villiers зазначив: «Завдяки природній структурі відео, я зміг поєднати відеоматеріали з освітленням Synergy, досягаючи тим самим згуртованості між відеороликом та освітлювальними приладами». Для свого комплекту, Пол обрав світловий пульт Avolites Arena, щоб керувати освітленням. «Я обрав Arena через низку причин: на ньому є велика кількість фейдерів і кнопок керування. А міні-екран може бути дуже зручним», — пояснив Пол.

Для обробки відеоролика були використані три Avolites Ai Q3’s. Один головний, один для Synergy, а один як допоміжний. Також був встановлений мережевий процесор Titan для створення мережі розподілу вмісту та управління сервером. Для програмного забезпечення Arena представила бета-версію Titan v12, а Q3 — щойно випущений Ai v11. Медіа-сервери використовували 5 HD-виходів з живим входом, який працює з роздільною здатністю 2048×2048.

 

фото Avolites на Glastonbury

 

Lightmap — ключова функція Synergy

Для створення відеоматеріалів використовувались Limbic Cinema з великою бібліотекою, яка включала відео різних мистецьких стилів, якості та кольорів. Щойно сцена була побудована, команда з 5-ти дизайнерів зайнялась створенням відеоматеріалів. Форматування відео у певний відеокодек сервера може стати головним питанням при роботі з великими групами дизайнерів. Але головна особливість Ai – це можливість подавати відеоматеріали будь-якого формату в програмне забезпечення. Ac Transcoder автоматично перетворює його в AiM Кодек, розмір чи форма відеоролику не має значення. Щойно відеоматеріали завантажені на сервер, Ai Mapping Editor, обробляє їх із легкістю змінює їхню структуру.

 

фото Avolites Ai Q3’s

 

Наступне, що потрібно було зробити – це об`єднати шоу. Для планування було використано 5 HD проекторів та введено загалом 65 освітлювальних приладів. Щоб створити вражаючий ефект для всіх присутніх, було важливо об`єднати всі візуальні засоби разом. Саме тут Synergy зайняла центральне місце. Пол використовував Lightmap — ключову функцію Synergy — яка дозволила йому безпосередньо піксельно відобразити відеоматеріали.  Для цього, правильне відображення було дуже важливим.

Оригінальна УФ-карта сцени була складною і не співпадала безпосередньо з самою сценою. Тому камеру було встановлено в Аі з живим каналом, що надходить на сервер Synergy Q3. Як тільки все було готове, прийшов час до перегляду. Над створенням відео працювало багато людей, які вносили свій власний стиль та ідеї в шоу. Avolites Arena керував Пол та його команда. Вихідні були вражаючими та мали неабиякий успіх. «Видовище було неймовірним. Як тільки карта була готова, все пройшло легко». Том збирається і надалі використовувати Synergy на Нуклеусі у Boomtown. Повний реліз Titan і Ai v12 повинен відбутися уже тепер у вересні.

 

фото Titan v12, а Q3