Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Педаль ефектів TC Electronic Sentry Noise Gate - повний контроль над шумами
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Педаль ефектів Sentry Noise Gate – повний контроль над шумами будь-якої складності

фото TC Electronic Sentry Noise Gate - контроль над шумами будь-якої складності

Педаль ефектів Sentry Noise Gate – повний контроль над шумами будь-якої складності

Якщо ви граєте важку музику, користуєтеся компресорами або педалями дисторшн, то вам має бути не за чутками знайоме поняття “Нойзгейт”. І правда, цей ефект просто необхідний для металу. Мабуть, він стоїть на другому місці після перевантажень. Кому захочеться слухати гул, шипіння, наводки та інші не особливо приємні елементи життєдіяльності електроніки? Тим не менш, багато людей не розуміють, навіщо взагалі вибирати шумозаглушувач. І як нойзгейти різних компаній взагалі можуть відрізнятися? Педаль ефектів TC Electronic Sentry Noise Gate – самостійна та справжня відповідь на будь-які питання, які прийдуть вам в голову.

Володіючи прекрасною ергономікою та інтуїтивно зрозумілим дизайном, педаль Sentry дозволить вам тримати саунд під контролем, що б ви не грали. Спеціальна технологія мультиполосної компресії. Вона застосовується в рекових комбайнах і рідкісних педалях. Наприклад, TC Electronic Hyper Gravity Compressor, чудово справляється з шумами будь-якої складності. Поки ви граєте, шумів не чутно. Але варто вам закрити струни рукою, і розумний алгоритм моментально відсіче небажані шуми, деренчання та наводки.

Педаль ефектів Sentry Noise Gate використовує один з найбільш просунутих алгоритмів на сьогоднішній день. Принцип широкосмугової компресії дозволяє примочці зосередитися на найважливіших частотах і якомога менше вплинути на формант, залишивши звук таким само, тільки чистіше і краще. Це дійсно працює, і по суті, це “компресія навпаки”, причому така ж чиста й прозора, як та, що використовується в Hyper Gravity. Як би там не було, Sentry – як повітря. Зовсім непомітний, але незамінний атрибут життя.

 

Педаль ефектів Sentry Noise Gate
це найбільш просунуті алгоритми

фото Педаль ефектів TC Electronic Sentry Noise Gateйт

Чудо-коробочка від TC Electronic здатна запропонувати вам кілька режимів роботи. Крім хитрого та розумного алгоритму ви можете включити самий звичайний тип гейтинг “Hard Gate”. Який є незамінним для ультра важких стилів з рваними ритмами і хльосткими ударами гітар. А якщо вам недостатньо наявного арсеналу, ну або ж просто цікаво, то ви завжди можете використати TonePrint. Більш того, ви можете завантажити також пресети від відомих музикантів. Або додаткові настройки від самої компанії TC Electronic. Так що нудьгувати не доведеться: вичерпати всі можливості цієї коробочки практично неможливо.

Елементи управління досить звичайні, крім перемикача режимів (Gate/Hiss/TonePrint), є три кноби. Threshold відповідає за поріг, після якого примочка вступає в дію. На нижніх положеннях буде менше шуму, але тут головне не переборщити, а знайти найоптимальніший варіант. Крутилка Damp регулює те, наскільки сильно звук моментально падає в гучності після досягнення порогу Threshold. На низьких значеннях ви отримаєте плавний, органічний результат, а на високих – різкий моментальний спад. Ручка, яка залишилася, в свою чергу, працює трохи інакше. Якщо Damp встановлює разовий спад гучності, то Decay контролює процес загасання сустейна. Низькі значення залишать вас без хвоста, зате на високих – буде натуральний сустейн, позбавлений шуму, що є дуже корисною ручкою в залежності від стилю музики.

Ви можете гейтувати звук одночасно до і після педалі дісторшн для досягнення максимального результату. А можете, наприклад, спробувати TC Electronic Sentry Noise Gate з іншими інструментами, такими як ударна установка, струнні, синти, вокал – все що завгодно. За допомогою TonePrint можна підібрати оптимальні настройки для джерела звуку з формантом будь-якої частоти, а це, як не крути, безцінний досвід.

 

Sentry Noise Gate – унікальна у всіх сенсах педаль

фото Педаль ефектів TC Electronic Sentry Noise Gate

Педаль ефектів Sentry Noise Gate – це унікальна у всіх сенсах педаль. Фахівці компанії TC Electronic доклали масу зусиль для того, щоб зробити нойзгейт по-справжньому особливим, самобутнім і цікавим. Володіючи відмінною ергономікою, красивим і продуманим до дрібниць дизайном, особливими фішками і класичним режимом Hard Gate, Sentry безкомпромісна та прекрасна. І тільки спробувавши шумозаглушувач такого рівня, ви зрозумієте, що здивувати вас можуть не тільки ефекти типу Reverb або Phaser, але і Noise Gate.

 

Основні характеристики Sentry Noise Gate:

  • Мульти-смуговий нойз-гейт
  • Режим Hard-Gate Mode для миттєвого придушення шуму
  • Функція TonePrint
  • Можливість вибору між буферизованим і холодним байпасом
  • Петля Send/Return для вибіркової обробки окремих ефектів
  • Живлення від стабілізованого адаптера постійного струму на 9 Вольт, або від батарейки-крони, 100 мА
  • Mini USB порт для роботи з TonePrint і поновлення прошивок
  • Компактний дизайн

 

Відео-огляд від творчої команди Юритмікс