Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Огляд звукопідсилювальної системи Turbosound iP 1000

Огляд звукопідсилювальної системи Turbosound iP 1000

Портативні звукопідсилювальні системи Turbosound iP1000 прекрасно підходить для виконавців, які працюють в невеликих закладах, і цінують швидкість й простоту установки та налаштування акустичної системи.

фото Turbosound iP1000Короткий огляд: Turbosound iP1000 – це колонна акустична система потужністю 1000 Вт (пікова), розроблена для індивідуальних виконавців та невеликих колективів. Система складається з активного сабвуфера з двома НЧ динаміками 8” і сателіта з 9 маленькими драйверами. Вони забезпечують звучання в середньому та високому частотному діапазоні. Для максимального збільшення площі озвучування в системі застосовуються ті ж принципи, що й в великих концертних лінійних масивах.

Система оснащена двома комбінованими гніздами XLR/jack та модулем Bluetooth. Примітним є те, що управління рівнями сигналів може здійснюватися за допомогою фірмового додатка для мобільних пристроїв на iOS. Тобто налаштування можна проводити, перебуваючи на місці глядачів, і при цьому існує можливість зберегти настройки в пресет для швидкого виклику в подальшому при підготовці до концерту.

 

Переваги Turbosound iP1000:

zvukopidsylyuvalna-system-turbosound-ip-1000-02Комбіновані гнізда XLR/jack мають достатній рівень гейна для підключення мікрофону або лінійного сигналу. Тобто на один вхід можна підключити вокальний мікрофон, а на другий клавішні або гітару.

Модуль Bluetooth надає ще один канал, дозволяючи транслювати музику з телефону або планшета. Це дуже зручно для виконавців, які працюють з «мінусом», а також для включення фонової музики в перерві між виступами. Система iP1000 має широкий кут горизонтальної дисперсії 120°. Тобто з цією системою можна працювати без моніторів і вона зможе більш рівномірно озвучити всі приміщення.

 

Недоліки Turbosound iP1000:

Деякі користувачі будуть, безумовно раді ідеєю управління рівнями каналів за допомогою смартфона або планшета, а от інші будуть здивовані відсутністю фізичних органів управління. Крім того, було б здорово мати трохи більше входів, оскільки деяким користувачам все-таки потрібен хоч невеликий мікшер, що робить функцію управління через додаток не сильно зручною і корисною.

 

Коментар експертів VoiceCouncil:

Turbosound iP1000 – це дуже приваблива акустична система, яка звучить несподівано голосно для своїх габаритних розмірів. Вона прекрасно підходить для концертів та виступів перед невеликою аудиторією до 50 осіб, проте, оскільки звук досить потужний, вона впорається і з більшою аудиторією та прекрасно озвучить досить великі приміщення. Установка та настройка системи відбувається дуже швидко, крім того, весь акустичний комплект без проблем вміщується навіть в невеликий автомобіль. Система має рівний та збалансований звук, завдяки двом басовим динаміками 8” система має щільний низ та виражену нижню «середину».

Еквалайзер на майстер-секції дозволить відрегулювати звук на виході відповідно до акустики приміщення та ваших побажань. Крім того, у вбудованому процесорі є заводські пресети.  Вони дозволяють провести швидке налаштування системи в залежності від фізичного стану акустичної системи (наприклад, навпроти стіни або в кутку). Крім iP 1000 Turbosound пропонує своїм користувачам подібну систему більшою (iP2000 на 2000 Вт) та меншою (iP500 на 500 Вт) потужністю з тими ж таки функціями. Підводячи підсумки можна сказати, що iP1000 пропонує цілий ряд переваг за вельми прийнятну ціну. Що особливо сподобається багатьом індивідуальним музикантам і невеликим музичним колективам.

За матеріалами статті Кріса Кеннеді