Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Огляд навушників для діджеїв V-MODA CROSSFADE M-100
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Огляд навушників V-MODA CROSSFADE M-100

фото V-MODA Crossfade M-100 огляд навушників

Огляд навушників V-MODA CROSSFADE M-100

V-MODA CROSSFADE M-100 – це поєднання в собі неповторного іміджевого дизайну, рівного, потужного звуку широкого динамічного діапазону та високої чутливості навушників преміум якості.

Як ви гадаєте, скільки насправді коштують хороші DJ-навушники? Зазвичай це залежить від особистих потреб індивіда.  Та як не крути одне можна сказати точно – щоб купити якийсь по-справжньому цікавий девайс, квартиру продавати не доведеться. Але й не слід розраховувати, на те, що хтось зможе запропонувати гарну техніку за копійчини.  Бо все ж таки вся більш-менш пристойна аудіоапаратура цінна в будь-якому вигляді. Саме так і повинно бути, головна суть в тому, що техніка має бути не переоцінена, а цінна! Саме такою технікою є вся лінійка виробів від компанії V-MODA. А особливої уваги заслуговує дуже демократичний девайс від цього бренду – повнорозмірні охоплюючі DJ-навушники  CROSSFADE M-100.  Саме ця модель, претендує на звання найбільш збалансованих навушників середнього і високого цінового сегмента з оригінальним дизайном.

 

фото DJ-навушники V-MODA Crossfade M-100

 

Почнемо наш огляд з найцікавішого. V-MODA CROSSFADE M-100 мають металеву основу, що виділяє їх вже в розряд довговічних. Цікавою особливістю навушників є також те, що вони витримують більше 70! падінь з висоти близько 2-х метрів, що в 10 разів перевершує загальноприйняті стандарти. Саме ця інформація  зазначається особисто виробником і це є факт! Щодо наголов’я, то воно є м’яким, але при цьому міцним оббитим знизу сітчастою тканиною, а зверху покритий матеріалом, схожим на шкіру.

 

 

 

Амбушюри за діаметром досить великі та зручні, завдяки чому повністю охоплюється вухо. Конструкція навушників – компактна, так як при складанні їх можна з легкістю вмістити в невеликій сумці. А наявність в комплектації  компактного жорсткого кейса на змійці, дозволяє транспортувати їх безпечно. Короткий кабель, перетворить навушники в гарнітуру для вашого iPhone або Android-смартфона, перехідник на великий Jack і двометровий кабель надасть можливість спільного прослуховування.

 

фото DJ-навушники V-MODA Crossfade M-100

 

Для відтворення і управління музикою передбачено блок дистанційного керування. Завдяки чому можна відповідати на вхідні дзвінки (є вбудований мікрофон) та регулювати гучність. На обох навушниках передбачене гніздо для підключення кабелю. Якщо включити музику в обидва гнізда, використовуючи для цього два комплектних кабелі, то музика з кожного джерела стає трохи тихіше, але два стереосигнали накладаються один на одного. Задумкою конструкторів, скоріше за все, було те, щоб забезпечити можливість організувати попереднє прослуховування наступного треку, не відриваючись від свого поточного міксу. Подібна можливість прийдеться  до смаку багатьом діджеям фіча.

 

 

Для зручності використання виробник подбав про знімний гарнітурний кабель SpeakEasy довжиною 1.3 м. Завдяки внутрішньому посиленню кевлар, кабель, за запевненням виробника, витримує більше мільйона згинів (в 100! разів більше прийнятих стандартів). Обмотка кабелю виконана з тканини, що досить практично і знижує ризик сплутування. Гарнітура підходить для всіх доступних смартфонів (iOS, Android, Blackberry, Windows Phone). На обох кінцях знаходяться позолочені штекери 3.5 мм.

 

фото DJ-навушники V-MODA Crossfade M-100

 

V-MODA  CROSSFADE M-100 являють собою по-справжньому збалансованими навушниками. Адже при прослуховуванні різних треків бас не тисне, від верхніх частот очі не сльозяться і добре опрацьовані середні частоти. Частотний діапазон становить від 5 до 30000 Гц, чутливість – неслабих 103 ДБ при опорі 32 Ом. Загалом, можна твердо стверджувати, що технічні характеристики M-100 на рівні преміум навушників. У них органічно злилися стиль, компактність, надійність і висока якість звучання.

DJ-навушники V-MODA  CROSSFADE M-100 є зразком портативного потужного і виразного звучання з чудовою якістю збірки та багатим комплект поставки. Модель була визнана журналом DJ Mag як кращі навушники року і відзначена сайтом CNET як «Вибір редакції», а також отримала безліч різних міжнародних нагород.

 

фото DJ-навушники V-MODA Crossfade M-100

 

 Особливості навушників V-MODA CROSSFADE M-100:

  • Унікальний дизайн і чудова якість збірки
  • 50-міліметрові потужні динаміки із запатентованою подвійною діафрагмою
  • Складана конструкція CliqFold – ідеальна для тривалого використання без шкоди комфорту
  • Металеве гнучке регульоване наголів’я SteelFlex з м’якою штучною шкірою
  • Амбушюри м’які з функцією пам’яті зі штучної шкіри
  • Надійна система аналогової шумоізоляції
  • Накладки на чашки металеві з можливістю заміни на накладки з унікальним дизайном
  • Два 3.5 мм роз’єми з можливістю прослуховування в режимі SharePlay
  • Вбудований в кабель мікрофон з однокнопковим пультом управління
  • Компактний жорсткий корпус, куди крім навушників можна вмістити також аксесуари