Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Новий прихід продукції з новинками від RCF

фото Новий прихід продукції з новинками від RCF

Новий прихід продукції з новинками від RCF

Звертаємо увагу, що на складі «Юритмікс» вже поступив та доступний для замовлення новий товар від бренду RCF.

В асортименті ви знайдете: акустичні системи, мікшерні пульти, цифрові трансляційні підсилювачі, сценічні монітори, стереоплеер, сабвуфери та багато іншого.

 


Новий асортимент продукції:


фото Активна двосмугова акустична система RCF 4PRO 3031-A 4PRO3031A Активна двосмугова акустична система RCF 4PRO 3031-A. Трапецієподібна форма кабінетів дозволяє використовувати їх в якості сценічних моніторів. На стінках корпусу знаходяться спеціальні пластикові накладки, додатково оберігаюче покриття. Передня решітка має підвищену міцність. Вона покрита особливим нейлоновим матеріалом. Це не тільки забезпечує надійний захист динаміків. Але і допомагає зберегти солідний зовнішній вигляд систем навіть в умовах жорсткої експлуатації.
фото RCF 4PRO 5031-A 4PRO5031A RCF 4PRO 5031-A має більше 1 метра у висоту. Діаметр дифузора в НЧ-динаміках становить 15-дюймів, також в них використовується 2,5-дюймова звукова котушка. Високочастотний драйвер якісно відтворює свою частину діапазону, роблячи звучання більш насиченим. У систему вбудований підсилювач. Він має два канали для окремої роботи з різночастотних динаміками. Сумарна потужність 600 Вт. Завдяки застосовуваним технологіям у колонок широкий кут спрямованості звучання від 60 до 90 градусів. Це дозволяє встановлювати їх практично в будь-якому місці квартири, а також в ресторанах, кафе, офісах і т.п
фото RCF ART315AMK4 ART315AMK4 RCF ART315AMK4 – це акустика, яка призначена як для домашньої акустики, так і для широко масштабних концертних програм. Складові звуку ART315AMK4 – це чистота звучання, гнучкість і надвисока потужність комутації. Якісне відтворення звуку забезпечується 15 дюймовим НЧ динаміком і 1 дюймовим ВЧ драйвером.
фото ART 708-A MK4 ART708AMK4 ART 708-A MK4 – унікальний продукт в своїй категорії. 1,0-дюймовий компресійний драйвер забезпечує унікальну чистоту вокалу і звукову проекцію. 8-дюймовий НЧ-динамік пропонує надзвичайно лінійний відгук і точне, глибоке низкочастотное управління. Датчики виробляються з використанням самих передових технологій складання. Підсилювач видає 800 Вт і управляється DSP, що забезпечує кросовер, еквалайзер, управління фазою, м’яке обмеження і захист динаміків.
фото мікшерний пульт RCF E12 E12 RCF E12 являє собою 12-канальний мікшерний пульт з висококласними ефектами і еквалайзерами. Дана модель надає шість мікрофонних передпідсилювачів студійної якості. Із запасом гейна до 54 дБ і комбінованими роз’ємами. Два лінійних входи можуть перемикатися в режим Hi-Z. Вхідна секція також оснащена трьома стерео лінійними входами і стерео поверненням. Вхідні канали з 1 по 4 мають компресор з одним регулятором. Для кожного з шести моно каналів передбачений 3-ох смуговий еквалайзер. Включаючи регулятори високих, низьких частот. А також напівпараметричну середню смугу з можливістю вибору частоти. Вхідні стерео канали мають звичайний трьохсмуговий еквалайзер.
фото Трансляційний підсилювач RCF ES 3160 MKII ES3160MKII Трансляційний підсилювач RCF ES 3160 MKII – модернізований варіант моделі ES3160. Область застосування RCF ES 3160 MKII: фонова музика і мовне оповіщення в кафе. В невеликих ресторанах і готелях. Торгових і офісних приміщеннях; системи Public Address у виставкових павільйонах. Музеях, фітнес клубах, салонах краси, заправних станціях і т.д.
фото мікшер RCF F12XR F12XR Новий F 12XR оснащений 6 входами мікрофонного підсилювача. 4 моно входами. 4 лінійними входами плюс мульти-FX і записом через порт USB, з збалансованим основним виходом (Stereo XLR + TRS) і 4 одиночними компресорами. Моно канали забезпечені 3-смуговим еквалайзером і стерео з 2-смуговим. Мікшер має 16 внутрішніх пресетів PRO DSP і 2 AUX сенди (1 pre, 1 pre/post фейдер). Він також має стерео-вихід BUS і 60-мм фейдери.
фото мікшер RCF F16XR F16XR Новий F 16XR на відміну від F 12XR оснащений 10 входами мікрофонного підсилювача і 6 одиночними компресорами. Моно канали забезпечені 3-смуговим еквалайзером з можливістю вибору середньої частоти і 3-смуговими стереоканалами. Мікшер також має 16 внутрішніх пресетів PRO DSP, дві стереовихідні шини і 4 AUX сенди (2 pre, 1 pre/post, 1 post). Він також має 60-мм фейдери.
фото новий прихід від RCF HD 10 А МК 4 HD10Amk4 HD 10-A, з винятковим повним діапазоном, є оптимальним вибором для живого звуку.
Завдяки своєму глибокому басовому удару, чистому виходу середніх частот і точними високими частотами, він забезпечує максимальну розбірливість вокалу і записаної музики, від живого звуку до відтворення і від моніторингу до фіксованої установки.
фото кустична система RCF HD12-A MK4 HD12AMK4 RCF піклується про ваш звук. Оновлена ​​акустична система RCF HD12-A MK4 надає підвищену продуктивність завдяки використанню нових перетворювачів, покращена якість звучання завдяки революційній обробці FiRPHASE і оновлений дизайн решітки для забезпечення більш сучасного зовнішнього вигляду. Дана модель відрізняється природнім відтворенням вокалу, розбірливість звучання на великих відстанях, а також стабільним рівнем звукового тиску на дуже високих рівнях. Лінійка HD-Line розроблялася з урахуванням турово використання, завдяки чому в елегантному і компактному корпусі поєднується весь досвід виробництва професійного звукового обладнання RCF з максимальною надійністю і міцністю для інтенсивного використання на дорозі.
фото RCF NX 12-SMA має 12-дюймовий НЧ-динамік NX12SMA RCF NX 12-SMA має 12-дюймовий НЧ-динамік, за цим показником є середньою моделлю в серії. При цьому потужність цифрового підсилювача така ж, як і в найбільшій моделі цієї лінії RCF. Вона становить Потужність 700 Вт.Двоканальний монітор, працює окремо з кожним динаміком, які чисто і якісно відтворюють весь діапазон частот на великій гучності. В обох динаміках використовується неодімовий магніт, який забезпечує високу щільність потоку.Цифрова обробка сигналу DSP робить звук насиченим і рівним. Спрямованість потоку однакова в обох площинах і дорівнює 60 градусам. Корпус міцний, виконаний з балтійської берези. На ньому є одна ергономічна ручка для перенесення.
фото RCF RD2016 - це стереоплеєр/рекордер RD2016 Новий RCF RD2016 – це стереоплеєр/рекордер, що дозволяє відтворювати файли формату MP3 з USB і SD-карт (обсягом до 32 Гб). Прилад дозволяє формувати власні плей-листи (до 64 файлів максимум). При цьому перші 7 файлів можуть бути викликані дистанційно з пульта управління, а перші 18 файлів – за допомогою кнопок на передній панелі.
Також можливо заблокувати кнопки на передній панелі пристрою і керувати ним виключно за допомогою пульта дистанційного керування.
фото RCF SUB705ASII - активний сабвуфер SUB705ASII RCF SUB705ASII є активний сабвуфер з конструкцією бас-рефлекс. RCF SUB705ASII оснащений 15-дюймовим динаміком з 3-ох дюймовою звуковою котушкою, який працює в зв’язці з 1400 Вт цифровим підсилювачем потужності. Він має міцний дерев’яний каркас для високої надійності використання в будь-яких умовах . Завдяки наявності вбудованого процесора обробки і регульованою частотою кросовера, модель SUB705ASII може бути легко і швидко налаштована на роботу з сателітами. Сабвуфер відмінно поєднується з 12 “і 15” акустичними системами лінійок RCF ART і D-Line.