Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Новий прихід продукції з новинками від Roland i BOSS

фото Нове надходження товару від Roland i BOSS

Новий прихід продукції з новинками від Roland i BOSS

Звертаємо увагу, що на складі «Юритмікс» вже поступила та доступна для замовлення продукція від брендів Roland i BOSS. В асортименті продукції ви знайдете:

цифрові фортепіано, стійки для клавішних, барабанні тригери, педалі ефектів, вокальний процесор, відеомікшер, стерео навушники, підсилювачі, тюнери та багато іншого.

 


Новий асортимент продукції на складі:


фото Roland FP-30BK - цифрове фортепіано

FP-30-BK Roland FP-30BK – цифрове фортепіано, 88-нотна клавіатура PHA-4 Standard, поліфонія 128 нот

фото Roland FP-30WH - цифрове фортепіано

FP-30-WH Roland FP-30WH – цифрове фортепіано, 88-нотна клавіатура PHA-4 Standard, поліфонія 128 нот

фото Roland KPD-70BK - блок педалей для цифрового піаніно Roland FP-30

KPD-70BK Roland KPD-70BK – блок педалей для цифрового піаніно Roland FP-30. Дана модель включає класичний набір з педалей сустейн, софт, состенуто, які присутні в будь-якому роялі. Крім того, при підключенні одна з педалей може використовуватися для безшумного перегортання електронних сторінок. Якщо ви будете використовувати мобільні додатки, такі як piaScore і Sheet Music Direct. Блок педалей Roland KPD-70 забезпечує повну функціональність для вашого цифрового фортепіано.
фото Roland KPD-70WH - блок педалей для цифрового піаніно Roland FP-30WH KPD-70WH Roland KPD-70WH – блок педалей для цифрового піаніно Roland FP-30. Дана модель включає класичний набір із педалей сустейн, софт, состенуто, які присутні в будь-якому роялі. Крім того, при підключенні одна з педалей може використовуватися для безшумного перегортання електронних сторінок. Якщо ви будете використовувати мобільні додатки, такі як piaScore і Sheet Music Direct. Блок педалей Roland KPD-70 забезпечує повну функціональність для вашого цифрового фортепіано.
фото продукції Roland KSC-70BK - стійка для клавішних KSC-70BK Roland KSC-70BK – стійка для клавішних. Призначена для цифрового фортепіано Roland FP-30
фото Roland KSC-70WH - стійка для клавішних KSC-70WH Roland KSC-70WH – стійка для клавішних. Призначена для цифрового фортепіано Roland FP-30
фото продукції Roland TD-25KV TD-25KV KIT Roland TD-25KV пропонує неймовірні можливості завдяки інноваційним технологіям SuperNATURAL. А також Behavior Modeling успадкованим зі старшою моделлю TD-30. Звуки модуля TD-25 звучать автентично, прямо як на акустичній установці. Від рімшотов, дробів, форшлагов і мертвих нот на малому барабані. До ударів в тарілки – все звучить акуратно і правильно.
фото продукції Roland PD-108BC - пед віртуальний PD-108BC Roland PD-108BC – пед віртуальний, 10 “(Snare) c двома чутливими зонами (Head, Rim).
фото Roland KD-9 KD-9 Roland KD-9. Завдяки новому пластику та технології зчитування ударів KD-9 працює відмінно, навіть з подвійною педаллю.
фото продукції Roland RT30K - тригерний датчик для барабанів RT-30K Roland RT30K – тригерний датчик для барабанів
фото Roland RT-30HR - акустичний барабанний тригер RT-30HR Roland RT-30HR – акустичний барабанний тригер. RT-30 встановлює нові стандарти для тих, хто використовує гібридні установки. Завдяки понад чутливості, можливості швидкого встановлення і сумісності з усіма можливими типами ободів барабанів. Ідеальний для використання малим барабаном. Підтримує використання двох зон – пластика і обода барабана для відтворення двох різних звуків. RT-30HR встановлюється на металевий обід. Він самостійно встановлює оптимальний тиск сенсорного елемента на пластик, і не вимагає додаткових маніпуляцій.
фото Roland PDS-10 - стійка для звукових модулі PDS-10 Roland PDS-10 – стійка для звукових модулів. Кріплення стійки PDS-10 повертається на 200 градусів. Так що ви зможете поставити модуль під яким завгодно кутом. Стійка підходить для використання зі звуковими перкусійними модулями серій HPD і SPD.
фото Roland APC-33 - клемп для кріплення звукового модуля. APC-33 Roland APC-33 – клемп для кріплення звукового модуля. Дозволяє кріпити звукові барабанні модулі до звичайних барабанних стійок при використанні зі звичайною ударною установкою.
фото Roland MDP7 - кріплення для різних звукових модулів MDP-7 Roland MDP7 – кріплення для різних звукових модулів електронної перкусії серій TD, HPD і SPD. А також для контролерів.
фото BOSS BD-2 - педаль ефектів BD-2 BOSS BD-2 – педаль ефектів відтворює звуки, що асоціюються з блюзовою гітарою. Легка можливість переходу від теплого звучання overdrive до емоційного distortion. Зазвичай властивого для лампових підсилювачів 30-річної давності.
BOSS OD-3 OverDrive - педаль ефектів OD-3 BOSS OD-3 OverDrive – педаль ефектів. Унікальна педаль компанії BOSS з функцією Over Drive. Що пропонує повний спектр насичених, яскравих Over Drive тонів, моментальну чуйність і сучасне звучання. Педаль має три регулятора рівня сигналу: LEVEL (гучність ефекту), TONE (тон) і DRIVE (ефект). Нова подвійна схема забезпечує об’ємне звучання.
фото BOSS OS-2 Overdrive/Distortion - педаль подвійного призначення, OS-2 BOSS OS-2 Overdrive/Distortion – педаль подвійного призначення, що дозволяє користувачеві вибирати ефекти. Over Drive/Distortion, або комбінацію обох ефектів для більш потужного звучання.
фото BOSS GT-1000 - процесор ефектів для електрогітари GT-1000 BOSS GT-1000 – процесор ефектів для електрогітари. 116 ефектів, 500 комірок пам’яті, 96kHz/32bits, стерео вихід 1/4″/XLR. Петля ефектів, вхід для педалі, MIDI, USB, Bluetooth, дисплей, блок живлення в комплекті.
фото BOSS GT-1 - гітарний процесор ефектів GT-1 BOSS GT-1 – гітарний процесор ефектів. Професійний звук для тих, хто завжди в дорозі. Гранично компактний та простий у використанні. Процесор ефектів GT-1 здатний забезпечити звук професійного рівня в будь-якій ситуації.
фото BOSS GT1B - процесор ефектів для бас-гітари GT-1B BOSS GT1B – процесор ефектів для бас-гітари. Компактний мультиефектний процесор для бас-гітаристів BOSS GT1B оснащений флагманським звуковим двигуном від BOSS. Процесор стане незамінним мобільним помічником, здатним забезпечити вас широким вибором професійних підсилювачів і ефектів. Які можна успішно використовувати як на сцені, так і в студії звукозапису.
фото BOSS VE-20 - вокальний процесор VE-20 BOSS VE-20 – цей вокальний процесор виведе звучання вашого голосу на новий рівень професіоналізму. Голосовий процесор VE-20 містить всі основні ефекти, використовувані вокалістами на сцені. Реверберацію, Делей, динамічні ефекти, хорус і багато іншого.
фото BOSS BR800 - студія цифрова портативна BR-800 BOSS BR800 – студія цифрова портативна. Режими MTR, eBand, Live REC, USB, COSM, SONAR LE, підтримка SD-карт, ASIO і VST
фото Roland MOBILE AC - акустичний підсилювач MOBILE-AC Roland MOBILE AC – акустичний підсилювач. Ваш перший підсилювач для акустичної гітари.
фото Roland CB-88RL - сумка-чохол CB-88RL Roland CB-88RL – сумка-чохол для захисту і зручності при транспортуванні клавішних інструментів Roland. Чохол підходить для інструментів Roland: RD-300, RD-700, FP-4.
фото Roland KS-18Z - стиль і стабільність - нова стійка від Roland KS-18Z Roland KS-18Z – стиль і стабільність – нова стійка від Roland. Є привабливою і досить міцною, щоб надійно утримувати навіть найважчі 88-клавішні клавіатури. Установка, демонтаж і транспортування ніколи не були ще такими зручними. Багатоцільова стійка для клавіатури з розрахунковим навантаженням до 90 кг, підходить для клавіатур будь-якого розміру.
фото продукції Roland RH300 - стерео навушники RH-300 Roland RH300 – стерео навушники, 10-25 000 Гц, кабель 3,4 м. Високоякісні професійні стерео навушники закритого типу з 45мм драйвером, Неодімний магнітом і армованим з’єднувальним кабелем. Рівна амплітудно-частотна характеристика і точна звукопередача.
фото продукції Roland RH200 - професійні закриті навушники RH-200 Roland RH200 – професійні закриті навушники, 20Гц-20кГц, кабель 3,4 м. Комфортні та високоякісні навушники для точного моніторингу. Навушники продукції RH-200 надають все, що потрібно для індивідуального моніторингу або прослуховування. Ці професійні навушники містять динамік діаметром 40мм з неодимовим магнітом, алюмінієвої обмоткою, плакованою міддю. Ясність і точність передачі звуку задовольняють найвищі вимоги при мікшуванні та заняттях в тиші. RH-200 містять перехідник міні-джек 1/8 дюйма на джек 1/4 дюйма (позолочений) і високоякісний кабель.
фото продукції Roland RH-200S - навушники професійні закриті RH-200S Roland RH-200S – навушники професійні закриті. Комфортні та високоякісні навушники для точного моніторингу. Навушники продукції RH-200 надають все, що потрібно для індивідуального моніторингу або прослуховування. Ці професійні навушники містять динамік діаметром 40мм з неодимовим магнітом, алюмінієвої обмоткою, плакованою міддю. Ясність і точність передачі звуку відповідають найвищим вимогам при мікшуванні та заняттях в тиші. RH-200 містять перехідник міні-джек 1/8 дюйма на джек 1/4 дюйма (позолочений) і високоякісний кабель.
фото продукції Roland DP-10 - педаль сустейна. DP-10 Roland DP-10 – педаль сустейна. Демпферная педаль з нековзкою гумовою підставою, довгим з’єднувальним кабелем і повною підтримкою напівпедалі.
фото продукції BOSS TU-01 - тюнер-прищіпка TU-01 BOSS TU-01 – тюнер-прищіпка. Тюнер хроматичний для гітари, бас-гітари, укулеле.
фото BOSS TU-30 - комбінація тюнера і метронома TU-30 BOSS TU-30 – вдала комбінація перевіреного часом якісного тюнера і універсального за своїми можливостями метронома компанії BOSS. Є відмінним вибором для щоденних практичних занять, репетицій та концертів.
фото продукції BOSS FV-30H - педаль гучності FV-30H BOSS FV-30H – педаль гучності. Вся якість BOSS у компактному розмірі для вашого педалборду. FV-30H і FV-30L – це нові компактні педалі гучності в новому дизайні.
фото продукції BOSS FV-50L - педаль ефектів для електрогітар FV-50L BOSS FV-50L – педаль ефектів для електрогітар. Педаль гучності для клавішних і стерео ефектів. Низький опір, регулятор гучності, два входи, два виходи, вихід для тюнера.
фото Roland GA-FC - ножний контролер для продукції гітарних підсилювачів GA-FC Roland GA-FC – ножний контролер для продукції гітарних підсилювачів.
фото BOSS BCB-60 Pedal Board - кейс для 6 педалей ефектів з блоком живлення. BCB-60 BOSS BCB-60 Pedal Board – кейс для 6 педалей ефектів з блоком живлення. Виготовлений з високоякісного пресування пластику, він прекрасно підходить для невеликого набору ефектів.
фото продукції BOSS PSA-230S2 - адаптер живлення PSA-230S2 BOSS PSA-230S2 – адаптер живлення, призначений для різних пристроїв продукції марок Roland і BOSS.
фото продукції BOSS PSA-230ES2 - адаптер змінного струму PSA-230ES2 BOSS PSA-230ES2 – адаптер змінного струму. Серія PSA є рекомендованим джерелом живлення. Включаючи всі нові продукції: компактні та здвоєні педалі BOSS, мультиефекти і багато іншого.
фото продукції Roland V-1 SDI - чотирьохканальний відео мікшер V-1SDI Roland V-1 SDI – чотирьохканальний відео мікшер. Підтримує HD-сигнали. SD/HD формати і формат комп’ютерного відео з роздільною здатністю картинки 1920×1200 пікселів на 60 Гц. За допомогою даного відео мікшера ви можете легко працювати з усіма можливими цифровими гаджетами, смартфони, камери, ПК, планшети, плеєри і т.д. Головна характеристика даного обладнання – простота управління. Моніторинг підключеного обладнання здійснюється за допомогою екрану. Він показує дані чотирьох підключених джерел. Сфера використання даного обладнання – створення презентацій, новинних роликів і т.д.
фото продукції V-Moda Crossfade M-100 - флагманська модель навушників M-100 UBK V-Moda Crossfade M-100 – флагманська модель навушників від голлівудського бренду. Дана модель володіє відмінним звуком, який зможуть оцінити навіть аудіофіли. При створенні продукції M-100 використовувалися тільки високоякісні матеріали. Міцна конструкція і технологія CLIQFOLD, зробили цю модель максимально комфортною, міцною та зручною для транспортування. Crossfade M-100 це приголомшливий звук, який можна взяти з собою в дорогу. Один з кабелів, який поставляється в комплекті, має пульт управління музикою і системою SpeakEasy. Яка дозволить не тільки насолоджуватися музикою, а й використовувати Crossfade M-100 як гарнітуру. Дана модель навушників відмінно поєднується в останніми сучасними гаджетами, такими як iPhone, iPad