Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Нові потужні пасивні двосмугові колонки RCF серії ART
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Нові пасивні двосмугові колонки RCF серії ART

фото Нові пасивні двосмугові колонки RCF серії ART

Нові пасивні двосмугові колонки RCF серії ART

RCF ART серія – оптимальний вибір для потужних вокальних додатків, відтворення музики та вимогливих музикантів. ART 3 – це нова класика: модернізований гучномовець, який зберігає оригінальну концепцію 1996 року із використанням новітніх технологій. Потужність та висока якість в зручній упаковці.

RCF ART 310 МК4

RCF ART 310 МК4 – пасивні колонки для відтворення живого звуку, а також звукові системи для клубів, музичних майданчиків і корпоративних заходів. Дана модель – це найкращій вибір для роботи з живим звуком, коли потрібен повний діапазон, чисте відтворення низьких частот і точне високочастотне звучання.

 

фото RCF ART 310 МК4 - пасивні колонки для відтворення живого звуку

 

Динаміки RCF розроблено з впровадженням запатентованої і передової технології фільтрації FiR, розробленої для забезпечення прозорого звуку, абсолютної чіткості і ідеального стереозображення для слухача. Спеціальні фільтри FiRPHASE дозволяють домогтися когерентного розподілу звуку для всіх слухачів без фазових спотворень, забезпечуючи мінімальні затримки для системи. Низькочастотні гучномовці та драйвери стиснення створені з високою точністю. Використано переваги технологій RCF, а також багатство професійних знань і досвіду, спрямованих на досягнення надзвичайно високих стандартів.

Міцний, ергономічний кабінет легко переносити завдяки рукоятці зверху і практичним ручкам з обох сторін. Жорстка конструкція запобігає будь-якій деформації пристрою. Будь-яка модель цієї серії, може використовуватися в стандартній конфігурації, або в конфігурації монітора. Кабінети відлиті зі спеціального поліпропіленового композитного матеріалу, призначеного для гасіння вібрацій навіть при максимальній вихідній потужності.

 

фото RCF 310 МК4 - пасивні колонки

 

Характеристики RCF ART 310 МК4:

 • Макс. SPL: 127 дБ
 • Потужність: 300 Вт AES
 • Подвійний Speakon IN/OUT
 • 10″ НЧ-динамік високоъ потужності, звукова котушка 2.0″
 • 1″ ВЧ драйвер, майларовий купол, звукова котушка 1,5″
 • 537x337x315 мм 21,14×13,27×14,4 мм (В х Ш х Г)
 • Точно налаштований кросовер
 • Висока потужність обробки з низьким опором

 

 

RCF ART 312 MK4

Пасивні колонки для відтворення живого звуку і моніторингу сцени, а також звукові системи для клубів, музичних майданчиків і організаційних заходів. ART 312 MK4 – це кращий вибір для роботи з живим звуковим сигналом, коли потрібен повний діапазон і точне високочастотне звучання.

 

фото RCF ART 312 МК4 - пасивні колонки для відтворення живого звуку

 

Динамічні RCF-технології дозволяють використовувати запатентовану і передову технологію FiR, розроблену для забезпечення прозорого звуку, абсолютної чіткості й ідеального стереозображення для слухача. Спеціальні фільтри FiRPHASE дозволяють домогтися єдиного розподілу звуку для всіх слухачів без фазових спотворень, забезпечуючи мінімальні затримки для системи.
Низькочастотні гучномовці створені з високою точністю. Були використані переваги технологій RCF, які також забезпечують досягнення високих стандартів.

Міцний, ергономічний кабінет легко переноситься завдяки практичним ручкам розташованим з різних сторін. Жорстка конструкція запобігає деформації пристрою. Будь-яка модель цієї серії, може використовуватися в стандартній конфігурації, або в конфігурації монітора.

 

фото RCF 312 МК4 - пасивні колонки

 

Характеристики RCF ART 312 МК4:

 • Макс. SPL: 128 дБ
 • Потужність: 300 Вт AES
 • Подвійний Speakon IN/OUT
 • 12″ НЧ-динаміквисокої потужності, звукова котушка 2.5″
 • 1″ ВЧ драйвер, майларовийкупол, 1,5″ звукова котушка
 • Точно налаштований кросовер

 

 

RCF ART 315 MK4

Динаміки RCF ART 315 MK4 виготовлені з використанням запатентованої й передової технології фільтрації FiR, розробленої для забезпечення прозорого звуку, абсолютної чіткості та ідеального стереозображення для слухача.

 

фото RCF ART 315 МК4 - пасивні колонки для відтворення живого звуку

 

Спеціальні фільтри FiRPHASE дозволяють домогтися когерентного розподілу звуку для всіх слухачів без фазових спотворень, забезпечуючи мінімальні затримки для системи. Низькочастотні гучномовці створені з високою точністю. Використано переваги технологій RCF, а також багатство професійних знань і досвіду, спрямованих на досягнення надзвичайно високих стандартів.

Міцний, ергономічний кабінет легко переносити завдяки держаку зверху і практичним ручкам з обох сторін. Задня частина кабінету має форму, яка дозволяє використовувати його в якості монітора. Жорстка конструкція запобігає будь-якій деформації пристрою. Всі моделі даної серії можуть використовуватися в стандартній конфігурації або в конфігурації монітора.

 

RCF 315 МК4 - пасивні колонки

 

Характеристики RCF ART 315 МК4:

 • Макс. SPL: 129 дБ
 • Потужність: 300 Вт AES
 • Подвійний Speakon IN/OUT
 • 15″ НЧ-динаміквисокої потужності, звукова котушка 2.5″
 • 1″ ВЧ драйвер, майларовийкупол, 1,5″ звукова котушка
 • Точно налаштований кросовер

 

RCF ART 725 MK4

ART серія 7 – це биття серця RCF. Нові багатоцільові пасивні колонки представляють собою найкращі приклади звукового дизайну в міцному композитному корпусі. Концепція ART пропонує найкращий вибір звуку для безлічі додатків з живим звуком на портативному пристрої.

 

фото RCF ART 725 МК4 - пасивні колонки для відтворення живого звуку

 

ART 725 MK4 – це пасивна двосмугова система з точним акустичним оформленням для клубних інсталяцій і живої музики. Завдяки високоякісному компресійному драйверу з 3-дюймовою звуковою котушкою і 15-дюймовому низькочастотному динаміку, Модель 725 MK4 забезпечує відмінне звучання всіх частот. Нова алюмінієва задня панель оснащена роз’ємами Speakon In/Out. Низькочастотний гучномовець створений з високою точністю.

Використано переваги технологій RCF, а також багатство професійних знань і досвіду, спрямованих на досягнення надзвичайно високих стандартів. Серія RCF ART 7 була удостоєна престижної міжнародної премії Red Dot Design Award в категорії «Дизайн продукту». Отримання знаменитої Red Dot є доказом чудових дизайнерських досягнень професіоналів, що символізує знак якості.

 

фото 725 МК4 - пасивні колонки

 

Характеристики RCF ART 725 МК4:

 • Макс. SPL: 133 дБ
 • Потужність: 650 Вт AES
 • Подвійний Speakon IN/OUT
 • 15″ НЧ-динамік високої потужності, звукова котушка 3.5″
 • 4″ ВЧ драйвер, майларовий купол, 3″ звукова котушка
 • Точно налаштований кросове
 • Номінальна вхідна потужність: 650 Вт AES

фото Нові пасивні двосмугові колонки RCF серії ART