Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Нове надходження товару: електрогітари, укулеле і оркестрові
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Нове надходження товару: електрогітари, укулеле і оркестрові

фото Новое поступление товара: гитары и оркестровые

Нове надходження товару: електрогітари, укулеле і оркестрові

Звертаємо увагу, що на склад «Юритмікс» вже поступила та доступна для замовлення продукція від брендів Vintage, Antoni, JHS, Kinsman, Odyssey, PP Drums. В асортименті ви знайдете: скрипки, смички, гітари, укулеле, саксофони, кларнети, каподастери та багато іншого.

 


Новий асортимент продукції на складі:


фото Hornby 100H - блок-флейта сопрано 100H Odyssey Hornby 100H –  блок-флейта сопрано. Одночастинна пластикова з аплікатурою бароко, з мундштуком кремового кольору та корпусом – коричневого кольору. Футляр надається в комплекті з інструментом.
фото Hornby 100H - блок-флейта сопрано. 200H Odyssey Hornby 200H – блок-флейта сопрано. Двохчастинна пластикова з аплікатурою бароко, з мундштуком кремового кольору. Корпус – коричневого кольору. Футляр надається в комплекті з інструментом.
фото Antoni ACV30 Debut– скрипка 4/4 ACV30 (4/4) Antoni ACV30 Debut– скрипка  4/4. Верхня дека з ялини, нижня дека і обичайка з клена. Відмінний вибір для скрипалів, які починають свій шлях в освоєнні інструменту. Комплект містить все необхідне для того, щоб почати грати: скрипку, кейс, смичок, підборідник і каніфоль. На скрипці стоять екстра-чутливі струни американського виробництва.
фото Antoni ACV31 - скрипка ¾. ACV31 (3/4) Antoni ACV31 – скрипка ¾. Верхня дека – ялина, нижня дека і обичайки – клен. Гриф – матовий кленовий з накладкою з бука. Тримач для струн з можливістю мікропідстроювання, кленовий підборідник. В комплекті разом зі скрипкою йде смичок з натуральним сивим кінським волосом, каніфоль, жорсткий кейс. На скрипці стоять екстра-чутливі струни американського виробництва.
фото Antoni ACV32 - скрипка ½. ACV32 (1/2) Antoni ACV32 – скрипка ½. Верхня дека – ялина, нижня дека і обичайки – клен. Гриф – матовий кленовий з накладкою з бука. Тримач для струн з можливістю мікро підстроювання, кленовий підборідник. В комплекті разом зі скрипкою йде смичок з натуральним сивим кінським волосом, каніфоль, жорсткий кейс. На скрипці стоять струни ‘Super Sensitive Red Label’.
фото Antoni ACV33 - скрипка ¼. ACV33 (1/4) Antoni ACV33 – скрипка ¼.  Верхня дека – ялина, нижня дека і обичайки – клен. Гриф – матовий кленовий з накладкою з бука. Тримач для струн з можливістю мікро підстроювання, кленовий підборідник. В комплекті разом зі скрипкою йде смичок з натуральним сивим кінським волосом, каніфоль, жорсткий кейс.
фото Antoni APEV-44 Electralin™ - електро-скрипка APEV44 (4/4) Antoni APEV-44 Electralin™ – електро-скрипка, розмір 4/4, звукознімач Shadow. Ідеальна скрипка для живих виступів, студійного запису і безшумних репетицій. Легкий цілісний ялиновий корпус скрипки представляє собою чудове поєднання митецької майстерності та сучасного дизайну. Комфортність та добре збалансована форма з чудовою ергономікою. Традиційні матеріали і технології виробництва забезпечують відчуття, тональність та динаміку, що відповідають акустичної скрипці. Серцем звуку APEV-44 Electralin™ є невеликий інноваційний, надчутливий до вібрацій датчик Shadow® NanoFlex™. Він закріплений біля струнотримача, який «слухає» струни та корпус і відтворює по-справжньому природний звук. Спеціально розроблений для цієї моделі передпідсилювач Shadow®, забезпечує розширені можливості контролю тону. І передає воістину захоплюючий, природний посилений звук, як при живому виступі, так і при тихій репетиції.  В комплекті із скрипкою: кейс, смичок.
фото Antoni AVB760 - смичок для скрипки ½. AVB760 1/2 Antoni AVB760 – смичок для скрипки ½. Фернамбукова кругла тростина, колодка з чорного дерева, сивий кінський волос.
фото Antoni AVB760 смичок для скрипки ¼. AVB760 1/4 Antoni AVB760 смичок для скрипки ¼. Фернамбукова кругла тростина, колодка з чорного дерева, сивий кінський волос.
фото Angel AM30 - палички для ксилофону AM30 PP Drums Angel AM30 – палички для ксилофону, м’яка головка з ПВХ 28мм, довжина: 31,5см синього кольору
фото JHS CVUK3 - укулеле сопрано CVUK3 JHS CVUK3 – укулеле сопрано. Присвячено всесвітньо відомому музичному колективу Beatles, серії “The Cavern Club Liverpool”. Корпус липа, 12 ладів, мензура 340 мм. В комплекті: чохол, медіатор та духовий камертон.
фото Kinsman KAC303 - каподастер для електро/акустичної гітари KAC303 Kinsman KAC303 – каподастер для електро/акустичної гітари, колір срібний
фото Kinsman KAC305 - каподастер для електро/акустичної гітари KAC305 Kinsman KAC305 – каподастер для електро/акустичної гітари, колір чорний
фото Antoni M5402 мостик для скрипки 4/4, 3/4 M5402 Antoni M5402 мостик для скрипки 4/4, 3/4
фото Antoni M5403 мостик для скрипки 1/2 та 1/4 M5403 Antoni M5403 мостик для скрипки 1/2 та 1/4
фото Odyssey OAS130 - альт саксофон (Es) OAS130 Odyssey OAS130 – альт саксофон (Es) зі зігнутою трубкою і корпусом з латуні. Класичний по дизайну саксофон володіє відмінним звуком і легкістю звуковидобування, прекрасне співвідношення ціна/якість. Висока клавіша F#, золотий лак, пристосування для відпочинку великого пальця, поліпшена форма клавіш. Кремнієва обробка захищає шкіряні прокладки від вологи. Комплектується твердим кейсом, ганчірочкою для полірування, мастилом для пробкових ущільнювачів і ременем на шию.
фото Odyssey OCL-120 Bb - кларнет серії Debut OCL120 Odyssey OCL-120 Bb – кларнет серії Debut з корпусом з ABS -пластика, 17 клапанів. Всі деталі виготовлені з високоякісних деталей в співвідношення ціна/якість. 2 бочки, тростина Vandoren, мундштук і жорсткий кейс в наборі.
фото Odyssey OSS650C - сопрано саксофон (B) OSS650C Odyssey OSS650C – сопрано саксофон (B) володіє відмінним звуком із легкістю звуковидобування, виправдовуючи очікування викладачів і досвідчених музикантів. Корпус саксофона виготовлений у зігнутій класичній формі. Комплектується твердим кейсом, ганчірочкою для полірування, мастилом для пробкових ущільнювачів та ременем на шию.
фото Odyssey OTR140 – труба OTR140 Odyssey OTR140 – труба. Відмінний інструмент студентської серії, строю Сі-бемоль (Bb). Корпус із латуні, головна трубка з рожевої латуні, покриття – прозорий лак. Пістони монеля виконані з нержавіючої сталі. Комплектується мундштуком розміру 7С з срібним покриттям.
фото Palma PL12 - класична гітара 6-струнна, розмір 1/2. PL12 JHS Palma PL12 – класична гітара 6-струнна, розмір 1/2. Володіє хорошим звучанням і привабливим зовнішнім виглядом. Колір – натуральний. Інструмент має неймовірно низьку ціну. Palma PL12 є “студентською” гітарою, ідеальна для навчання музикування. Гітара дуже зручна у використанні.
фото Palma PL34 - класична гітара, 6-струнна, зменшеного розміру 3/4. PL34 JHS Palma PL34 – класична гітара, 6-струнна, зменшеного розміру 3/4. Володіє хорошим звучанням і привабливим зовнішнім виглядом. Колір – натуральний. Інструмент має неймовірно низьку ціну. Palma PL34 є “студентською” гітарою, ідеальна для навчання музикування. Зручна і легка у використанні завдяки своїм компактним габаритам
фото PP Drums PP2008 - міцний сталевий 13-сантиметровий трикутник PP2008 PP Drums PP2008 – міцний сталевий 13-сантиметровий трикутник з чудовим тоном і стійкістю. Ідеально підходить для того, щоб познайомити школярів з музикою і ударними. У комплект входить віночок з пластиковою заглушкою для надійного захоплення і додаткового комфорту. PP2008 це дуже весело!
фото PP Drums PP2009 - міцний сталевий 15-сантиметровий трикутник PP2009 PP Drums PP2009 – міцний сталевий 15-сантиметровий трикутник з чудовим тоном і стійкістю. Ідеально підходить для того, щоб познайомити школярів з музикою і ударними. У комплект входить віночок з пластиковою заглушкою для надійного захоплення і додаткового комфорту. PP2009 відмінно підходить для музичних груп та шкільних оркестрів.
фото Performance Percussion PP2010 - міцний сталевий 20-сантиметровий трикутник PP2010 Performance Percussion PP2010 – міцний сталевий 20-сантиметровий трикутник з прекрасним звучанням і стійкістю. Ідеально підходить для того, щоб познайомити школярів з музикою і ударними. У комплект входить віночок з пластиковою заглушкою для надійного захоплення і додаткового комфорту. PP2010 – це відмінне співвідношення ціни і якості.
фото Performance Percussion PP7006 - це дерев'яний дзвіночок на 13 дзвіночків. PP7006 Performance Percussion PP7006 – це дерев’яний дзвіночок на 13 дзвіночків. Ідеально підходить для того, щоб познайомити школярів з музикою і перкусією. PP7006 – це відмінна якість, відмінне співвідношення ціни і якості і відмінна розвага!
фото The Blues TB10C - губна гармошка TB10C Odyssey The Blues TB10C – губна гармошка, діатонічна 10-ямкова. До мажор, поставляється в комплекті з чохлом.
фото The Blues TB10G - губна гармошка TB10G Odyssey The Blues TB10G – губна гармошка, діатонічна 10-ямкова. Соль мажор, поставляється в комплекті з чохлом.
фото Vintage V100AFD – електрогітара. V100AFD Vintage V100AFD – електрогітара. Одиночний виріз з червоного дерева, різьблений топ з кленовим янтарем, вінтажний дизайн. V100AFD Paradise з чудовою обробкою, бічними намистинами кольору слонової кістки та вишнево-червоним шпоном ззаду.
Руків’я з червоного дерева і гамою Limgum Rosa має гарний зовнішній вигляд і чудовий звук. Оснащений парою хамбакерів WVHZ Wilkinson Zebra, які забезпечують громіздкі тембри з великою кількістю ударів. Подібно мосту Уїлкінсона і струнах (стандарт вантажних гітар), Paradise включає ексклюзивні хромовані ремінці. Вони ідеально підходить для тих випадків, коли ви хочете зстрибнути на динаміки, не дозволяючи гітарі впасти і перетворитися в шматочки.
фото Vintage V100BB - електрогітара типу Les Paul® V100BB Vintage V100BB – електрогітара типу Les Paul®, корпус – червоне дерево, гриф – червоне дерево, вклеєний. Накладка грифу: палісандр, мензура: 24.75″ (628 мм), колір Gloss Black, позолочена фурнітура. Електрогітара VINTAGE V100BB є прекрасним прикладом того, яку увагу Треві Вілкінсон приділяє тембру інструменту. Під час роботи в Каліфорнії Треві познайомився з творцем звукознімача хамбакер, Сетом Ловере (Seth Lover). Побачивши в Треве однодумця, Сет передав йому точні специфікації своїх легендарних звукознімачів. Виготовлені саме за цими специфікаціями звукознімачі, Треві встановив у інструменти серії V100. Для того, щоб граючи на цих гітарах, ви змогли почути той самий важкодосяжний культовий звук.
фото Перевиданий Vintage V100, Gold Top V100GT Перевиданий Vintage V100, Gold Top. Складається з поєднання красивих тонів, що створюють зручну, приємну за звучанням гітару, нагадує 1950-ті роки. V100 має один корпус з вирізом, який забезпечує легкий доступ до верхніх ладів. Зроблений з червоного дерева для повних, резонансних тонів. Шия з червоного дерева доповнює тіло, посилюючи звук звуковим теплом. Накладка на гриф з рожевого дерева забезпечує прекрасну артикуляцію і приємні тони. Щоб передати цей справжній, вінтажний голос, яким славиться Треві Уілкінсон. V100 оснащений парою звукознімачів Wilkinson MWVC на перемичці та шиї. Також на борту є тюнери Wilkinson WJ44. Вони забезпечують чудову інтонацію, в той час як міст Tune-O-Matic забезпечує точне і міцне відтворення. Щоб завершити всю вінтажну упаковку, Vintage V100 доповнений мерехтливим золотим верхом та контрастною білою накладкою.
фото Vintage V100HB - електрогітара типу Les Paul V100HB Vintage V100HB – електрогітара типу Les Paul, колір Flame Honeyburst. Інструменти Vintage V100 володіють досить високими специфікаціями та якістю збірки. Корпус гітари виконаний з червоного дерева з вклеєним кріпленням грифу. Таке кріплення грифу є класичним для подібного типу гітар. Акуратно вигнута опукла кленова накладка корпусу надає не тільки завершеність зовнішнім виглядом. Але і позитивно позначається на звучанні інструменту. Поєднання червоного дерева і клена є ідеальним рецептом для створення класичного звучання електрогітари. Звукознімач у грифа видає щільний, пристрасний, дуже приємний блюзовий звук. Він відмінно підійде і для джазу. Варто вам перевести положення перемикача в нижнє положення. І ви отримаєте неймовірно агресивний, потужний, бурхливий і, в той же час, дуже розбірливий звук.
фото Vintage V4BK - бас-гітара з класичним зовнішнім виглядом V4BK Vintage V4BK – бас-гітара з класичним зовнішнім виглядом. Надає вбивчі тони та чудову іграбельність Геніально спроектований міст WTB Wilkinson з унікальними латунними сідлами, забезпечує неперевершений солідний тон. Одночасно знімаючи старі інтонаційні проблеми. Пара еталонних і підібраних звукознімачів Wilkinson без зусиль фіксує всі ці знакові звуки. Цілісний жорсткий кленовий виріз і гриф забезпечує легкий доступ через гриф.
фото Vintage Tony Butler Signature (V4MTB) – бас-гітара V4MTB Vintage Tony Butler Signature (V4MTB) – бас-гітара. Приєднується до популярного діапазону басів V4. Заснований на бездоганних технічних характеристиках V4. Бас Тоні має глянсове чорне тіло, відповідну скретч-пластину, приваблива цільна кленова шийка і кленовий гриф. Хромоване залізо Wilkinson завершує зовнішній вигляд. Приголомшливий звукознімач Wilkinson з розділеною котушкою додає громоподібні, потужні звуки. Вони дають більш низький рівень шуму, ніж гірський лев в пікапі.
фото Vintage V501MH -  гітара акустична дредноут V501MH Vintage V501MH –  гітара акустична дредноут. Повнорозмірний корпус у формі дредноута дає привабливий, округлий звук. Завдяки великому внутрішньому об’єму корпусу та міцній ялиновій верхній частині. Гітара пропонує хорошу проекцію звуку в поєднанні з не менш вражаючою глибиною тону. А також чітко вираженої чіткісті в діапазоні високих частот. Цей відкритий звук добре підходить практично для будь-якого стилю гри, від приємного резонансного до живого.
фото Vintage V6 – електрогітара типу стратокастер V6SSB Vintage V6 – електрогітара типу стратокастер, володіє прекрасними характеристиками і великою кількістю унікальних особливостей. Наприклад, знаменита система тремоло Wilkinson® WVC зі штампованими сталевими кобилками, які дають звуку те саме “скло”. Точно розраховані точки опори системи для максимально точного повернення в вихідну позицію. А також розташовані на різних рівнях отвори сустейн-блоку для запобігання застрявання струн. Доповнює цю чудову систему тремоло класичний загнутий важіль. Особлива увага, приділяється тембру інструменту, підкреслюючи ретельно підібрані звукознімачі Wilkinson® Alnico V зі зворотним намотуванням. Вони додають звуку ще більше динаміки і прозорості. 5-позиційний перемикач і два регулятора тембру дозволяють домогтися великої різноманітності в звуці. Саме це робить інструменти Vintage V6 дійсно універсальними.
фото Vintage VUС80EA – укулеле, концертне електроакустичне. VUC80EA Vintage VUС80EA – укулеле, концертне електроакустичне. Виготовлено компанією Vintage, відомою завдяки виробництву фантастичних інструментів з відмінним співвідношенням ціни та якості. Цей концертний тип укулеле має довжину 375 мм (близько 15 дюймів), а ширина на верхній гайки – 35 мм. Відмінний, живий звук, стильний зовнішній вигляд і високоякісна предпідсилююча система Fishman. Роблять цей Vintage Concert Ukulele VUC80EA прекрасним вибором для будь-якого серйозного гравця-гітариста.
фото Vintage VUK15 – укулеле, натуральне сопрано. VUK15N Vintage VUK15 – укулеле, натуральне сопрано. Привабливий корпус і топ сапеллі, горловина липа. Гриф з червоного дерева, щоб забезпечити прекрасний діапазон тональних можливостей. Його невеликий розмір сопрано ідеально підходить для подорожей і забезпечує легендарний гавайський звук гавайської гітари. Vintage Soprano Ukulele, оснащений міцними і стабільними головками з відкритим зубчастим колесом для легкої та надійної налаштування, ідеально підходить для шкіл, які починають і початківців гравців.
фото Vintage VUK20N – укулеле сопрано VUK20N Vintage VUK20N – укулеле сопрано. Інструменти British Vintage – ідеальний вибір для початківців або трохи просунутих гравців. Відмінне співвідношення ціни та якості, з чудовою обробкою і звуку. Вся ця гавайська гітара зроблена з тропічної деревини сапели і має класичний, дзвінкий звук, типовий для цього інструменту. Гавайська гітара також вражає своєю обробкою поверхні, яку прозвали «кокосовим засмагою» і традиційної механікою тертя. Завдяки цьому він нагадує оригінальні інструменти середини минулого століття.
фото Vintage VUK30N - укулеле концертне VUK30N Vintage VUK30N – укулеле концертне. Побудоване повністю з червоного дерева з корпусом для концерту, 18 ладами і гладким грифом з рожевого дерева. Конструкція з махагону забезпечує різкий, сфокусований звук, який падає на більш теплий кінець тонального спектра. Загальний вироблений тон більш глибокий, ніж у стандартного звуку сопрано. Але все ж підтримує різкий, солодкий акустичний голос гавайської гітари. Крім того, VUK30N має концертний корпус, який менше за розміром, ніж стандартна гавайська гітара сопрано. Тим самим створює більш теплий і повний акустичний голос. Vintage Concert Ukulele зі своїми 18 ладами стає ідеальним для соліста укулеле. Оскільки його розширений діапазон дозволяє виконувати більше технічних навичок. Вони ідеально підходять як для просунутих, так і для початківців гравців. Нарешті, для стильного зовнішнього вигляду Vintage VUK30N має природну натуральну обробку.
фото Vintage VUK40N укулеле концертне, тенор. VUK40N Vintage VUK40N – укулеле концертне, тенор. Побудоване повністю з червоного дерева з тенорним корпусом. 19 ладами і гладкою грайливою дошкою з рожевого дерева. Повністю червона конструкція, забезпечує різкий, сфокусований звук, який падає на більш теплий кінець тонального спектра. Загальний вироблений тон більш глибокий, ніж у стандартного звуку сопрано. Але все ж підтримує різкий, солодкий акустичний голос гавайської гітари. Крім того, він має тенорное тіло, яке більше за розміром, ніж класичний укулеле. А 19 ладів, ідеально підходять для соліста укулеле. Який хоче експериментувати з великою кількістю технічних навичок і стилів гри. Нарешті, для стильного зовнішнього вигляду Vintage VUK40N Tenor Ukulele має природну обробку. Спрощену кільцеву розетку, хромовану фурнітуру, головки з відкритим редуктором і чорні кнопки настройки