Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Нова лінійка аксесуарів від Roland

Зовсім нещодавно компанія Roland представила абсолютно нову лінійку аксесуарів для музичних інструментів, які можна придбати в авторизованих дилерів.

Нова лінійка аксесуарів від Roland

Високоякісні кабелі, стійки, чохли та інше
Зовсім нещодавно компанія Roland представила абсолютно нову лінійку аксесуарів для музичних інструментів, які можна придбати в авторизованих дилерів. Ця категорія виробів представлена понад 100-ма різними продуктами, серед яких аудіо та MIDI кабелі, стійки для клавішних, чохли та багато іншого. Всі вони мають зображення офіційного логотипу компанії Roland, і також доповнюватимуться новими продуктами протягом найближчого часу.

Неперевершена якість, що дає відчуття надійності
Аксесуари Roland виконані за тими ж високими стандартами якості та довговічності, що й усі інші відомі інструменти компанії, і стануть надійними помічниками для професійних виконавців, ді-джеїв, звукорежисерів та аматорів.
«Запустивши у виробництво нову лінійку продуктів, ми отримали чудову можливість розширити пропонований нами асортимент основних продуктів та зайвий раз нагадати про успішний бренд. Якість та інновації є основними складовими для нашої компанії, і нові аксесуари не стали винятком. Ми раді запропонувати ці довгоочікувані продукти нашим постійним клієнтам», — висловився Ніко Спанос, керівник напрямку глобального маркетингу щодо аксесуарів Roland.

 

Професійні кабелі від Roland

Професійні кабелі від Roland

Професійні кабелі від Roland
Компанія Roland пропонує доволі широкий асортимент кабелів високої якості для різноманітних потреб. Всі вони мають гарантію від виробника і характеризуються наднизькою ємністю.

Кабелі серії Gold
Це високоякісні інструментальні та мікрофонні кабелі, призначені для довготривалого використання в умовах якнайточнішої передачі сигналу без завад та шумів.

Кабелі Roland серії Gold

Кабелі Roland серії Gold

Всі кабелі серії Gold виготовлені з використанням надійних позолочених роз’ємів, якісного проводу і мають надійну конструкцію.

Звичайні кабелі з 1/4-дюймовим позолоченим штекером та з’єднувачі Neutrik з позолоченими контактами забезпечать найчистіше та найточніше відтворення звуку. Завдяки багатожильному мідному кабелю студійної якості (з мінімальним вмістом кисню) забезпечується винятково чиста передача кожного звукового відтінку так, що голоси та інструменти завжди звучатимуть природньо і чисто.

Кабелі серії Black
Чудово підійдуть для повсякденного використання на сцені або в студії, забезпечуючи відмінну якість за помірну вартість. Кабелі серії Black виготовлені із багатожильного екранованого мідного кабелю, чим забезпечується відмінна передача сигналу у разі підключення інструментів, мікрофонів, педалей, студійного обладнання та ін. Завдяки високоякісним штекерам та низькоємнісному виконанню вони надійні у роботі, передаючи звук найвищої якості для будь-яких варіантів підключення.

Кабелі серії Black представлені у таких варіантах виконання:

  • Інструментальні кабелі — з різною довжиною і типами роз’ємів
  • Мікрофонні кабелі — різної довжини
  • MIDI-кабелі — одиничні та подвійні кабелі для підключення різних MIDI-пристроїв
  • З’єднувальні кабелі — всі типи спеціалізованих кабелів для різних потреб
  • Кабелі для навушників — високоякісні кабелі для підключення навушників та вкладишів
Кабелі серії Black

Кабелі серії Black

Кабелі Roland серії Black забезпечать всі ваші потреби з винятковою якістю.

 

Стійки Roland для клавішних та іншого обладнання
Нові портативні, універсальні та надійні стійки Roland ідеально підійдуть для клавішників, ді-джеїв, професіоналів, аматорів та всіх тих, кому потрібна міцна основа під обладнання на студії або ж на сцені. Велика кількість моделей передбачає різну площинну орієнтацію стійок, а також їх ярусність. Для ді-джеїв та інших музикантів, які звикли використовувати портативні комп’ютери у своїй музиці, компанія пропонує зручну та надійну комп’ютерну стійку .

Стійки Roland для клавішних та іншого обладнання

Стійки Roland для клавішних та іншого обладнання

Стійки Roland для клавішних та іншого обладнання представлені в широкому діапазоні різних конфігурацій та стилів.

 

Чохли для клавішних від Roland
Нові стильні чохли для клавішних призначені для транспортування й захисту всіх типів клавішних від різних виробників.
Чохли серії Black відрізняються зручним та надійним дизайном, забезпечують чудовий захист і призначені для повсякденного вжитку. Чохли серії Gold мають додаткові захисні та інші властивості і призначені для професійного застосування. Чохли для клавішних компактнішого розміру комплектуються плечовим ременем, тоді як великогабаритні чохли мають вмонтовані колеса для додаткової зручності під час транспортування важких інструментів.

Чохли для клавішних від Roland

Чохли Roland серії Black (зліва) та Gold для клавішних

Чохли Roland серії Black (зліва) та Gold для клавішних

Лампи Roland
Нова лінійка аксесуарів від Roland пропонує також широкий вибір ламп для різноманітних музичних потреб. Усі вони оснащені довговічними та яскравими світлодіодними лампами. Особливо зручними у використанні є лампи на прищіпці, які стануть у нагоді під час репетицій, роботи в студії або гри на інструментах. Велика кількість різноманітних ламп цього типу здатна забезпечити будь-які потреби в додатковому локальному освітленні пюпітрів, стійок, реків та ін. Також компанія випустила настільні лампи привабливого дизайну, які чудово підійдуть для додаткового освітлення домашніх піаніно Roland або робочої поверхні в невеличкій студії. Всі лампи живляться від батарейок, а деякі з них можна підключити до живлення через USB-порт комп’ютера або адаптер змінного струму.
Світлодіодні лампи на прищіпці від Roland
Світлодіодні лампи на прищіпці від Roland — незамінний елемент для оснащення студії або комплектації концертного виряду. Завдяки різноманітному дизайну та розмірам, вони чудово підходять для специфічних цільових потреб.

Додаткові аксесуари від Roland
Окрім вищеперерахованих аксесуарів, нова лінійка продуктів від Roland включає також засоби для догляду за інструментами, чохли, футляри, сумки, захисні килимки та ін.
Додаткові аксесуари від Roland
Також у продажу з’явилися барні стільці з фірмовими логотипами Roland і BOSS, які додають контрасту в оформленні жилих приміщень, студій або робочого простору.

Комфортабельні барні стільці з логотипами Roland і BOSSПрикрасити жилий простір, студію або інше приміщення вам допоможуть нові комфортабельні барні стільці з логотипами Roland і BOSS.

За оновленнями та доповненнями до існуючої колекції слідкуйте у розділі Roland на сайті компанії «Тік-Так«. Тут ви знайдете всі необхідні аксесуари, кількість яких дедалі збільшуватиметься.