Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Юритмікс – офіційний дистриб’ютор гітар Alvarez

Юритмікс – офіційний дистриб’ютор гітар Alvarez

Сьогодні, ми раді представити вам нашу нову дистриб’юцію – акустичні гітари ALVAREZ.

Про Бренд

Бренд Alvarez являється передовою маркою у світі акустичних гітар вже понад 40 років. Компанія Alvarez відома високою якістю своїх інструментів та прагненням до інновацій. Компанію Alvarez було засновано у 1965 році та невдовзі заснувала партнерські відносини з великим гітарним майстром Kazuo Yairi. Це партнерство стало початком створення найулюбленіших інструментів в індустрії. Сьогодні на гітарах Alvarez грає ряд всесвітньовідомих музикантів. Такі знаменитості, як Joe Bonamassa, Ani DiFranco, Bono, Crosby, Stills & Nash, Jerry Garcia, Thom Yorke, Carlos Santana, та легендарний Paul McCartney, — усі вони грають на гітарах Alvarez на сцені та у студії, виконуючи свої найкращі хіти. Також у свій час на гітарі Alvarez грав Віктор Цой (концерт в СК «Олімпійський»).

Alvarez гітари

Про асортимент

Асортимент гітар Alvarez включає моделі для музикантів будь-якого рівня та стилю. Ознайомившись з усім, що пропонує модельний ряд, ви легко виберете інструмент, що ідеально підходитиме для вас. Якщо ви початківець, то для прикладу, вам ідеально буде обрати інструмент із серії Regent, визначившись тільки з формою корпусу. Гітари серії Regent виконані у кращих традиціях Alvarez, неймовірно гарно виглядають і укомплектовані фірмовим чохлом від Alvarez з підкладкою 15 мм, що зустрічається тільки у чохлах професійного рівня. А якщо ви вирішили перейти на новий рівень, то ви легко знайдете свій інструмент обравши одну з моделей серії Artist. Гітари серії Artist включають суцільну верхню деку, у тому числі і суцільну деку радіального розпилу.

Гітари Alvarez мають неймовірний тембр звучання, котрий не залишить вас байдужим. Серед великого вибору інструментів обов’язково знайдеться гітара Alvarez, що стане вашим улюбленим інструментом. Alvarez пишається своїми інструментами. Завдяки акценту на якість та інновації ви полюбите солодке звучання вашої нової гітари Alvarez.

Ознайомитися з продукцією на нашому сайті Tik-Tak.com.ua.

Зверніть увагу, що недавно виробник анонсував новий колір «Спалах тіні» (Shadowburst) в серії Artist.