Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Новинки Taylor 2016 з корпусом Grand Concert

Новинки Taylor 2016 з корпусом Grand Concert

TAYLOR 322e 12-Fret Grand concert

Гітара Taylor 322е 12-fret має систему кріплення грифу «12-fret» та трохи меншу мензуру довжиною 24 7/8 дюймів з корпусом Grand concert та зміщеним бриджом, який розташований майже в центрі ширшої половини деки. Завдяки цим особливостям виконавці отримують комфортне розміщення рук, а також полегшене притискання струн та здійснення бендів під час гри, що дає хорошу віддачу та вражаючу потужність, теплоту звучання та сустейн для відносно меншого корпусу гітари. Обичайка та нижня дека з чорного дерева  відтворюють сильну сфокусовану середину зі сплеском верхів, а топ з махогону додатково підкреслює темброву віддачу. До інших особливостей відноситься затінений ефект спалаху біля країв верхньої деки, повністю матове покриття інструменту, інкрустація з невеликих декоративних алмазних вставок з італійського акрилу та електроніки Taylor Expression System 2.

 

 

Taylor-322e-fr-2016

 

TAYLOR 324e

Густозерниста структура махогонового топу у поєднанні з середньорозмірним корпусом Тейлора, виготовленим з тасманського чорного дерева дає багатий та різноманітний характер звуку. Чиста, проривна середина добре відчутна в міксі з іншими інструментами, що забезпечує таку собі «музичну» універсальність у різних звукових сценаріях. Нео-традиційні віяння інструменту поєднуються з темним відтінком махогону, вінтажним виглядом, включаючи затінений ефект спалаху біля країв деки та повністю матове покриття. Гітара обладнана електронікою Expression System® 2 для динамічного підсилення акустичного звуку.

 

Taylor-324e-fr-2016

 

TAYLOR 510e 

Серія дредноутів 500 компанії Taylor включає декілька унікально підібраних особливостей дизайну, включаючи трохи коротшу мензуру 24 7/8 дюймів та V-подібний профіль грифа з нашарованою головою. Завдяки такому поєднанню виконавцеві зручно тримати гриф, що це віддаляє його від стилю гри «Bluegrass» і наближає більше до акордної техніки гри та акомпанементу для вокалу. Динамічний діапазон червоної ялини «Lutz» особливо добре проявляється з сухим, дерев’яним звуком махогону, відтворюючи збалансований тембр з хрусткими високими та м’якими низами. Внутрішні кріплення Taylor оптимізовані для форми дредноут та інших характеристик цієї моделі. Гітара 510е це музично універсальний інструмент, що добре поєднується з іншими інструментами, а також «анплагд» чи посилений електронікою Taylor Expression System 2.


Taylor-510e-fr-2016

 

TAYLOR 522e 12-Fret

Гітари Taylor з корпусом Grand concert та системою «12-fret» справляють особливо надихаючі враження від гри. Глибша посадка грифа по системі «12-fret» та мензура довжиною 24 7/8 дюймів дають виконавцеві зручне розміщення рук під час гри, а також полегшують притискання струн та здійснення бендів. Не стандартне розташування бриджа забезпечує кращу артикуляцію топа, тобто інструмент має неймовірно високу гучність, як на свій малий корпус.

Кожна модель індивідуально оптимізується за допомогою внутрішніх кріплень і тому від цієї моделі, виготовленої повністю з махогону та системою «12-fret», гітаристи можуть отримати більше теплого звуку, потужності та віддачі ніж могли отримати до сьогодні. Вартий уваги дизайн, включає затінений ефект спалаху біля країв деки та грифа, штучну окантовку в стилі черепахового панциру, розетку, обрамлену штучною окантовкою в стилі черепахового панциру і зернистим айвороїдом та інкрустацію накладки із зернистого айвороїду в стилі «Century». З електронікою Taylor Expression System 2 всі нюанси експресивної гри буде перенесено в підсилений звук.


Taylor-522e-TF-fr-2016

 

TAYLOR 322ce 12-Fret

Гітара Taylor 322се 12-fret має систему кріплення грифу «12-fret» та трохи меншу мензуру довжиною 24 7/8 дюймів з корпусом Grand concert та зміщеним бриджом, котрий розташований майже в центрі ширшої половини деки. Завдяки таким особливостям, виконавці отримують комфортне розміщення рук, а також полегшене притискання струн та здійснення бендів під час гри, що дає хорошу віддачу та вражаючу потужність, теплоту звучання та сустейн для відносно меншого корпусу гітари.

Обичайка та нижня дека з чорного дерева  відтворюють сильну сфокусовану середину зі сплеском верхів, а топ з махогону додатково підкреслює темброву віддачу. До інших особливостей відноситься затінений ефект спалаху біля країв верхньої деки, повністю матове покриття інструменту, інкрустація з невеликих декоративних алмазних вставок з італійської акрилу, венеціанський виріз та електроніка Taylor Expression System 2. 

 

фото Taylor-322ce-fr-2016 з корпусом Grand Concert

 

TAYLOR 324ce

Густозерниста структура махогонового топу у поєднанні з середньорозмірним корпусом Тейлора, виготовленим з тасманського чорного дерева дає багатий та різноманітний характер звуку. Чиста, проривна середина добре відчутна в міксі з іншими інструментами, що забезпечує таку собі «музичну» універсальність у різних звукових сценаріях. Нео-традиційні віяння інструменту поєднуються з темним відтінком махогону, вінтажним виглядом, включаючи затінений ефект спалаху біля країв деки та повністю матове покриття. Гітара обладнана венеціанським вирізом та електронікою Expression System® 2 для динамічного підсилення акустичного звуку та корпусом Grand concert .

 

Taylor-324ce-fr-2016

 

TAYLOR 512ce

Виріз в Grand Auditorіum 512ce є постійним фаворитом у авторів-виконавців і гітаристів з легким та середнім стилем гри. Поєднання боків та задньої деки з махогону із кедровим топом надає інструментові сильний тембр з чистою серединою, в той час як кедр зверху додає теплоти і трохи обертонів. Менший корпус Grand concert та мензура 24 7/8 дюймів справляють дуже гарні враження під час гри, в той час як кедровий топ додає «сік» до чудової середини, особливо для виконавців з легким стилем гри.

Елегантний виріз дає доступ до верхніх регістрів грифа, а електроніка Taylor Expression System® 2 рівно підсилює справжнє акустичне звучання. Завдяки внутрішнім кріпленням розробленими Тейлором, інструмент характерний своїм потужним та гучним звуком. Дизайн включає штучну окантовку в стилі черепахового панциру, пікгард, розетку, обрамлену окантовкою зі штучного черепахового панциру та зернистим айвороїдом, а також інкрустацію накладки із зернистого айвороїду у стилі «Century».

 

Taylor-512ce-fr-2016

 

TAYLOR 514ce

Виріз в Grand Auditorіum 514ce є постійним фаворитом у авторів-виконавців і гітаристів з легким та середнім стилем гри. Поєднання боків та задньої деки з махогону із кедровим топом надає інструментові сильний тембр з чистою серединою, в той час як кедр зверху додає теплоти і трохи обертонів. Завдяки внутрішнім кріпленням розробленими Тейлором, інструмент характерний своїм потужним та гучним звуком. Дизайн включає окантовку з мушлі та пікгард, розетку, обрамлену штучною окантовкою в стилі черепахового панциру та зернистим айвороїдом, а також інкрустацію накладки із зернистого айвороїду у стилі «Century».


Taylor-514ce-fr-2016

 

TAYLOR 516ce

У поєднанні «м’ясної» середини махогону та фундаментального фокусу з ялиновим топом гітари Grand Symphony 516ce переносять «товщину» та глибину звуку інструмента на інший рівень, особливо в діапазоні нижньої середини. Використання ялини Lutz, натурального гібриду сітканської та білої ялини, що дає тембральні характеристики червоної ялини з гір Adirondack, що на сході північної Америки, підсилює гучність інструменту, особливо в тандемі з системою внутрішніх кріплень Тейлор, за допомогою яких здійснюється оптимізація кожної гітари індивідуально.

До особливостей інструменту можна віднести штучну окантовку в стилі черепахового панциру, пікгард, розетку, обрамлену штучною окантовкою в стилі черепахового панциру і зернистим айвороїдом та інкрустацію накладки із зернистого айвороїду в стилі «Century». Корпус включає венеціанський виріз та електроніку Taylor Expression System 2.

 

Taylor-516ce-fr-2016

 

TAYLOR 522ce 12-Fret

Як і інші моделі Тейлора «12-Fret», виконана повністю з червоного дерева і переносить рівень гри на інший рівень. Цей інструмент наділений витонченим профілем грифу, що повністю лягає в руку і переносить фокус на струни, має напрочуд теплий і потужний звук. Завдяки зменшеній мензурі, довжиною 24 7/8 дюймів, слабшому натягу струн і більш центрованому положенню бриджа на ширшій частині деки гітара дозволяє отримати потужнішу атаку та звук в цілому. З новим, більш продуктивним, внутрішнім кріпленням в гітарах серії 500, кожна модель індивідуально оптимізується для досягнення більшої гучності, проектування звуку та отримання теплого тембру.

Оновлення дизайну включають затінений ефект спалаху біля країв деки та грифа, штучну окантовку в стилі черепахового панциру та розетку, котра додатково обрамлена зернистим айвороїдом, і декор грифа із зернистим айвороїдом, з корпусом Grand concert. Венеціанський виріз дає більше доступу до верхніх регістрів, а електроніка Expression System 2 захопить та передасть усі нюанси тембру гітари природним шляхом.


Taylor-522ce-TF-fr-2016

 

TAYLOR 524ce

В цій моделі, з вирізом Grand Auditorіum , поєднано самий універсальний тип корпусу Grand Concert. Виготовлений з червоного дерева, що має фокус в області нижніх частот і м’ясисту середину із саундбордом з червоного дерева. Внутрішні ребра жорсткості неповторно оптимізують звучання інструменту надаючи йому більше потужності та гучності. При будь-якому стилі гри, від пальцевого до середнього, тембр залишатиметься чистим та рівним і на додаток, звук чудово підсилиться електронікою Taylor Expression System® 2. Щодо зовнішності, слід відмітити багаті зернисті елементи дизайну. Темний колір махогону доповнюється затіненим ефектом спалаху біля країв деки, що окреслює увесь інструмент теплим нео-вінтажним міксом та штучним черепаховим панциром окантовки.

 

Taylor-524ce-fr-2016

 

TAYLOR 552ce 12-Fret 

Гітаристи, котрі шукають 12-струнку з традиційно більшим корпусом, полюблять комфортність моделі 552ce 12-Fret. Вона не тільки має компактний корпус Grand Concert, а й мензуру довжиною 24 7/8 дюймів з посадкою грифа в районі 12-го ладу, що дає виконавцеві зручне розміщення рук під час гри. Гітара 552ce 12-Fret є найбільш популярною серед 12-струнних інструментів від Тейлор. Менший корпус звучить з відмінним фокусуванням та артикуляцією, що забезпечує хорошу чутність в інструментальному міксі, а кедровий топ у поєднанні з махогоновим беком та обичайкою додає теплоти, котра має хорошу віддачу при пальцевій та м’якій медіаторній техніці гри. Система внутрішніх кріплень Тейлора оптимізована для підсилення гучності та проекції рівномірно по всій ширині спектра. Гітара обладнана венеціанським вирізом та електронікою Expression System® 2.

 

фото Taylor-552ce-TF-fr-2016 з корпусом Grand Concert

 

TAYLOR 562ce

12-струнна гітара Taylor Grand Concert є втіленням спадщини Тейлора, на якій легко грати завдяки зменшеним розмірам корпусу, грифу, з кріпленням в зоні 12-го ладу, та зменшеній мензурі з довжиною 24 7/8 дюймів. Тонкий профіль грифу забезпечує полегшене притискання струн до грифа та м’якіші бенди, в той час як гриф з декою комфортабельно збалансовані, а компактні розміри деки відтворюють чистий тембр 12-струнного інструменту.

Твердий махогон верхньої деки забезпечує достатню кількість компресії, що в поєднанні з атакою гітари вирівнює звук в цілому спектрі частот і доповнюється оксамитовим тембром октав. Ці особливості роблять інструмент ідеальним для запису в студії, і добре чутним в міксі, поруч з іншими інструментами. Особливостями дизайну є затінений ефект спалаху біля країв деки та грифа, штучну окантовку в стилі черепахового панциру та розетку, котра додатково обрамлена зернистим айвороїдом, а також інкрустацію накладки із зернистого айвороїду у стилі «Century».

 

фото Taylor-562ce-TF-fr-2016 з корпусом Grand Concert