Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Найкращі USB аудіо інтерфейси для звукозапису від Roland – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Найкращі USB аудіо інтерфейси для звукозапису від Roland

Найкращі USB аудіо інтерфейси для звукозапису від Roland

Пропонуємо детально ознайомитися з новим сімейством аудіо інтерфейсів від Roland, щоб зрозуміти, які саме технології роблять їх незамінними в роботі і визначити, які з них підійдуть найкраще для користувача
Незалежно від свого професійного рівня або фінансових можливостей, кожен зможе знайти серед запропонованого асортименту USB аудіо інтерфейсів те, що шукає. Тут є і найпростіші 2/2 пристрої для роботи з Mac, ПК та iPad, а також багатофункціональні з кількома входами і виходами, спеціально для звукорежисерів. Після ознайомлення з відомостями, викладеними в даній статті, у вас не залишиться жодних сумнівів щодо того, який саме із нижче описаних інтерфейсів зможе задовольнити всі ваші потреби у повній мірі.

Найпростіші USB аудіо інтерфейси

Найкраще підійдуть для тих, хто тільки-но почав цікавитися подібними речами і потребує нескладного рішення для запису або мікшування. У цій категорії інтерфейсів компанія Roland пропонує 3 достатньо функціональні моделі на вибір.

 

naykrashi-usb-audio-interfejsy-roland-2

DUO-CAPTURE mk2 (UA-22)

USB інтерфейс DUO-CAPTURE mk2 — найбільш доступний по вартості, надзвичайно компактний і, що найголовніше, ультра портативний пристрій. Він легко підключається до Mac або ПК через USB-порт, а також до iPad за допомогою кабелю Apple’s Camera Connection Kit.

DUO-CAPTURE mk2 має 1 мікрофонний/гітарний вхід (1/4 дюйми) з можливістю переключення його в режим Hi-Z для гітари, 1 лінійний стерео вхід (1/8 дюймів) та 2 виходи для навушників (1/4 та 1/8 дюймів), що робить його зручним для спільної роботи виконавця із звукорежисером без необхідності ретельного налаштування моніторингу.

Даний інтерфейс забезпечує звукозапис та відтворення з якістю у 24 біт та частотою дискретизації  44,1 або 48кГц (на вибір), використовуючи у своїй роботі драйвери ASIO та Core Audio для Mac та ПК відповідно, чим досягається низький рівень затримки сигналу. За необхідності прямого моніторингу гри або співу без жодних затримок, потрібно просто натиснути кнопку «Input Monitor» на задній панелі пристрою, і він передаватиме сигнал з входу прямо до виходів. Для керування рівнем сигналів на вході та виході використовуються відповідні фейдери передньої панелі з PEAK-індикатором, який сигналізує про надмірне навантаження.

DUO-CAPTURE mk2 ідеально підійде для звукозапису поза межами студії, його роботу гідно оцінять автори-виконавці, творці музики та гравці, яким потрібен простий у роботі та зручний інтерфейс, проте якісний і напрочуд легкий, вага якого всього 130 грамів. До комплекту також входить програмне забезпечення Cakewalk SONAR X1 LE для Windows.

 

naykrashi-usb-audio-interfejsy-roland-9

TRI-CAPTURE UA-33

USB аудіо інтерфейс  Roland TRI-CAPTURE є унікальним у своєму роді інтерфейсом із вишуканим дизайном, що віддалено нагадує компактний мікшер. Це пристрій, що живиться від USB, здійснює звукозапис та відтворення на рівні 24Біт/96кГц із входами для гітари (1/4 дюйми, Hi-Z-перемикач), мікрофона (XLR з можливістю фантомного живлення) та додатковим Aux стерео входом, рівень сигналу для кожного з яких регулюється за допомогою виділених ручок на передній панелі. Для TRI-CAPTURE немає нічого неможливого, що б стосувалося базового звукозапису. Для цього інтерфейсу передбачено два балансні вихідні роз’єми (L, R -1/4-дюйми) та один стерео вихід для навушників (1/4-дюйми) з можливістю регулювання рівня вихідного сигналу. Кнопка «Input Monitor» використовується для прямого моніторингу з нульовою затримкою, в той час як «Output Mute» вимикає основний вихід і залишає активними тільки навушники, забезпечуючи співакам можливість вмикати і вимикати функцію звукозапису через натискання кнопки.

Головною особливістю TRI-CAPTURE, яка вирізняє його з-поміж інших інтерфейсів, є чітко продумана функція звукозапису із селективними можливостями (Rec Mode). У режимі Mic/Guitar мікрофон та гітара записуються як окремі моно-треки. Режим All Inputs призначений для запису всіх вхідних сигналів в якості стерео міксу, а Loopback використовується для запису звукового супроводу (мікрофон та гітара) до запущених на комп’ютері додатків, наприклад, для створення треків на відео YouTube тощо.

Враховуючи можливості TRI-CAPTURE, це ідеальний вибір для тих, кому потрібно одночасно записувати вокал та гітару. Також він чудово підходить для створення підкастів, озвучення відео або передачі потокового мовлення. Так само, як і для попередньої моделі, до комплекту входить ПЗ Cakewalk SONAR X1 LE, яке дає всі необхідні засоби для початку роботи в середовищі Windows.

 

naykrashi-usb-audio-interfejsy-roland-1

DUO-CAPTURE EX (UA-22)

DUO-CAPTURE EX — доповнена версія DUO-CAPTURE, що являє собою аудіо інтерфейс 24 біт/48кГц, сумісний для роботи з Mac, ПК та iPad, з двома комбо входами XLR/TRS (балансні, фантомне живлення, Hi-Z-перемикач), двома виходами (L, R -1/4-дюйми), виходом для навушників (1/4-дюйми) та роз’ємами MIDI In/Out (5-контактний DIN-з’єднувач). Важливий нюанс полягає у тому, що обидва входи оснащено популярними попередніми підсилювачами Roland VS Preamps, завдяки чому забезпечується бездоганно чистий звукозапис і запасом по допустимості рівня навантажень на систему до +16Дбu.

Серед інших особливостей інтерфейсу DUO-CAPTURE EXбезшумне живлення (через USB, батарейки типу АА чи адаптер), прямий моно- і стерео моніторинг, регулятори рівня вхідних сигналів та вихідного сигналу для навушників, а також наявність Sonar X1 LE для роботи з Windows. Беручи до уваги міцний алюмінієвий корпус пристрою, гнучкість інтерфейсу, зручність і практичний дизайн керуючої панелі, а також чудову якість звуку, можна з упевненістю сказати, що цей інтерфейс є серйозним рішенням порівняно з DUO-CAPTURE і чудово підійде для записів в домашніх та будь-яких інших умовах з використанням лептопа чи iPad.

USB аудіо інтерфейси для досвідчених користувачів

І все ж, якщо вищеперерахованих можливостей виявилося замало або ж ви прагнете більш високоякісного аудіо, пропонуємо ознайомитися з наступними трьома моделями USB аудіо інтерфейсів середнього рівня.

 

naykrashi-usb-audio-interfejsy-roland-5

QUAD-CAPTURE UA-55

QUAD-CAPTURE — безперечний лідер у своєму класі пристроїв. Це інноваційний інтерфейс, що характеризується винятковою гнучкістю в роботі та має вельми низьку вартість, забезпечуючи при цьому виняткову якість звуку.

Сумісний з Mac та ПК, запис і відтворення музики на 24-біт/192 кГц. QUAD-CAPTURE підключається через USB-порт, і подібно до DUO-CAPTURE EX його оснащено блоком живлення з низьким рівнем шуму. Для цього USB інтерфейсу передбачено 2 комбо входи XLR/TRS (фантомне живлення, Hi-Z-перемикач, окреме заземлення) та два виходи (L, R -1/4-дюйми), а також коаксіальні вхід/вихід, стерео вихід для навушників з підсиленням +10dBu. На задній панелі пристрою також розміщено роз’єми MIDI In/Out (5-контактний DIN-з’єднувач).

Згадуючи про переваги QUAD-CAPTURE, варто відмітити важливість проходження обох вхідних аналогових сигналів через попередні підсилювачі Roland VS Preamps. А для економії часу використовується функція Auto-Sens, яка аналізує вхідні сигнали та автоматично встановлює оптимальні рівні для них. Наприклад, у випадку озвучення ударної установки за допомогою мікрофонів, функція Auto-Sens сама визначить необхідний рівень вхідного сигналу для кожного з них.

Функція прямого моніторингу також доступна, і регулятор Mix тут використовується для мікшування вхідного і вихідного сигналів. Низький рівень затримки сигналу забезпечується роботою драйвера VS Streaming. Світлодіодні індикатори, розташовані навколо обох регуляторів рівня вхідних сигналів забезпечують детальний візуальний контроль, що дуже зручно. Програмний додаток Control Panel допоможе у роботі з попередніми підсилювачами, low-cut фільтрами та інвертуванням фази. До того ж, ПЗ Sonar X1 LE також входить до комплекту.

Враховуючи функціональність даного інтерфейсу з його додатковими можливостями, з упевненістю можна стверджувати, що QUAD-CAPTURE — найкраща бюджетна модель у своєму класі пристроїв.

 

naykrashi-usb-audio-interfejsy-roland-3

Mobile UA

Якщо вам потрібен високоякісний пристрій для моніторингу та відтворення під час роботи з робочою станцією (DAW) або аудіо редактором, то мініатюрний та стильний інтерфейс Mobile UA ідеально вам підійде. Виняткова якість звуку та простота у роботі неодмінно вразять вас.

Відтворюючи аудіо у PCM-форматі з частотою дискретизації до 352,8кГц та однобітному DSD-форматі з частотою дискретизації до 5,6МГЦ, даний інтерфейс забезпечує у рази кращу можливість для прослуховування аудіо, ніж будь-який Mac або PC. Mobile UA має два виходи для навушників, один з яких може використовуватися як балансний лінійний вихід, з потужним підсилювачем (158 мВт). Завдяки використанню новітньої технології S1LKi, що перебирає на себе функції цифро-аналогового перетворювача (цифрова обробка сигналу та фільтрація), відтворений звук вирізняється особливо чистим, рівним і приємним звучанням. Низький рівень затримки сигналу забезпечується роботою драйвера VS Streaming. Використовуючи 4 вихідні канали, можна реалізувати різні сценарії відтворення та моніторингу, і скерувати окремі сигнали на будь-який вихід — дуже зручна опція для ді-джеїв, що працюють з лептопами.

Задуманий як інтерфейс для відтворення, ультра компактний та якісний Mobile UA не знає конкуренції. Він стане у нагоді незалежно від умов роботи — на студії, вдома чи просто в дорозі. А для творців музики та ді-джеїв, що звикли працювати виключно на ноутбуках, даний інтерфейс це просто знахідка.

 

naykrashi-usb-audio-interfejsy-roland-4

OCTA-CAPTURE UA-1010

А тепер про “складніші” пристрої. OCTA-CAPTURE — USB аудіо інтерфейс 24 біт/48кГц, що має 10 входів, 10 виходів, 8 комбо входів XLR/TRS з фантомним живленням, 8 балансних виходів (1/4 дюйми), коаксіальні стерео вхід/вихід та MIDI In/Out. Кожен аналоговий вхід оснащено попереднім підсилювачем VS Preamp з low-cut фільтром, цифровим компресором та можливістю інвертування фази. Останні в свою чергу є програмно-керованими модулями, поточний стан роботи яких відображається на рідкокристалічному дисплеї. Керувати їх роботою можна безпосередньо з панелі інтерфейсу або за допомогою додатка Control Panel. Тут також наявна функція AUTO-SENS, яка автоматично встановлює оптимальний рівень вхідного сигналу. Чотири незалежні мікшери Direct Mixer використовуються для створення незалежних моніторних міксів.

Серед додатковий опцій — драйвер Roland VS Streaming, блок живлення з низьким рівнем шуму, ПЗ Cakewalk Production Plus Pack. Якщо по 8 аналогових входів та виходів виявиться недостатньо, ви завжди можете збільшити їх число до 16-ти.

OCTA-CAPTURE створено спеціально для багатоканального  комп’ютерного звукозапису виступів гуртів та звукорежисерів, які записують ударні установки та групу музикантів у студії або поза її межами. Це комплексне рішення для будь-яких специфічних потреб у сфері серійного виробництва середнього рівня.

Професійні USB аудіо інтерфейси

 

naykrashi-usb-audio-interfejsy-roland-7

Super UA USB (UAS10)

Super UA — справжній шедевр як у плані зовнішнього вигляду, так і щодо звучання. Багато в чому схожий на Mobile UA, проте в рази більш функціональний.

Підтримуючи 1-бітний DSD та 32-бітний PCM формати, цей пристрій використовує у своїй роботі два виходи для навушників (1/4 та 1/8 дюйми), лінійні входи та виходи TRS-типу (1/4 дюйми), технологію S1LKi DSP, а також здійснює звукозапис з якістю 24Біт/192кГц. Особливо зручно те, що Super UA має приєднуваний I/O модуль з двома XLR входами і виходами, і це робить його надзвичайно мобільним пристроєм. Від’єднавши цей модуль, інтерфейс легко транспортується без необхідності відключення мікрофонів та моніторів.

Super UA має першокласний дизайн — зручні, втоплені в корпусі, кнопки з підсвіченням, плавний багатофункціональний регулятор з індикаторною шкалою навколо. Візуальної привабливості та надійності додає міцний та повністю металевий корпус. Використання знімного I/O модуля робить Super UA найбільш універсальним з-поміж усіх інтерфейсів. Це ідеальний вибір для професійних музикантів та ді-джеїв, які цінують високу якість понад усе.

 

naykrashi-usb-audio-interfejsy-roland-6STUDIO-CAPTURE UA-1610

Інтерфейс STUDIO-CAPTURE — взірець якості у сфері звукозапису. Що ж саме він пропонує своєму користувачу: 16 входів, 10 виходів, 2 виходи для навушників з окремим регулюванням рівня вихідного сигналу, MIDI I/O (5-контактні), можливість використання двох таких однакових інтерфейсів разом, що подвоює всі попередні цифри.

12 його входів — комбо входи типу XLR/TRS з попереднім підсиленням VS Preamps, інші чотири — TRS-роз’єми (1/4 дюйми). Два його основні виходи представлені гніздами типу XLR, інші вісім — 1/4 дюймові TRS-роз’єми. Запис і відтворення музики з якістю 24-біт/192 кГц, низький рівень затримки сигналу завдяки використанню драйвера VS Streaming, DSP технологія — далеко не всі можливості цього інноваційного інтерфейсу.

Зручне управління роботою пристрою забезпечується кнопками вибору каналів, вмонтованим дисплеєм, плавними регуляторами та індикаторами рівня сигналу для кожного входу. STUDIO-CAPTURE також підтримує функцію Auto-Sens та працює з програмним забезпеченням Control Panel.

Весь цей набір численних функцій компактно вміщається у міцному проте легкому алюмінієвому корпусі, а отже робота з ним можлива як у студії, так і поза її межами. Незалежно від кількості виконавців і умов роботи, STUDIO-CAPTURE — досконала повнофункціональна професійна система для запису і зведення, яка працює з робочою станцією (DAW).

 

naykrashi-usb-audio-interfejsy-roland-8

UM-ONE mk2

Окрім USB аудіо інтерфейсів, кілька з яких мають MIDI I/O, компанія Roland випустила також окремий повноцінний USB MIDI інтерфейс — UM-ONE mk2. Будучи сумісним з Mac, ПК та iPad (використовуючи кабель Apple’s Camera Connection Kit), мініатюрний UM-ONE mk2 має простий та функціональний дизайн: інтегровані  USB та MIDI кабелі, світлодіодні індикатори, що відображають стан його роботи. Швидкість обробки сигналу та стабільність передачі даних забезпечуються використанням FPT-технології. Почати працювати з ним дуже просто — треба тільки під’єднати інтерфейс до комп’ютера або iPad та підключити MIDI пристрій.

The VS Preamp

Головною особливістю всіх USB аудіо інтерфейсів серії CAPTURE є використання функції VS Preamp, основне завдання якої полягає у тому, щоб підняти вхідний сигнал мікрофона до рівня, необхідного для запису з винятковою чистотою та мінімальним рівнем шуму від джерела живлення. За умов відсутності зсуву частоти, вона також забезпечує плавну частотну характеристику по всьому діапазону, а запас до +16 дБu дає можливість впоратись навіть із найбільш динамічними сигналами без будь-яких проблем. Якість попереднього підсилення визначає подальшу якість всіх записів. VS Preamps для інтерфейсів Roland має те саме виконання й принцип дії, що і в професійних мікшерах серії V-Mixer, але значно нижчу вартість.