Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Budapest Music Expo-2017 - масштабна музична подія
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Музична виставка Budapest Music Expo-2017

фото Budapest Music Expo 2017- унікальна музична подія

Музична виставка Budapest Music Expo-2017

Початок жовтня відзначився у світі музичної індустрії масштабною подією – Budapest Music Expo-2017. Музична виставка проходила з 6 по 8 жовтня у місті Будапешт, Угорщина, і згідно статистиці зібрала 41 000 відвідувачів. Цифри говорять самі за себе, адже це єдина безкоштовна музична виставка в Угорщині, що передбачена для широкого кола відвідувачів. Тут були представлені сотні виставкових стендів з приголомшливими установками на загальній площі 12 000 м2 , а також 10 000 брендів від світових виробників. Протягом триденного дійства проведено біля 400 музичних заходів, міні-концертів, блискучих презентацій, семінарів, професійних та зіркових зустрічей тощо.

Музична подія – Budapest Music Expo-2017

Варто зазначити, що Budapest Music Expo-2017 є унікальною подією, яка проводилася протягом останніх дванадцять років і щорік набирає все більшої популярності. Це є ідеальним місцем для спілкування та обміну досвідом щодо світових музичних тенденцій у неформальній, дружній обстановці.

На виставці Budapest Music Expo був представлений також стенд і від угорських колег «Eurhythmics», які є традиційними учасниками цього заходу. Вони репрезентували продукцію від таких відомих брендів як: Shure, Dexibell, Alhambra, Proel, Hercules, Rotosound та інші. Відомий угорський діяч Vághy Tamás проводив презентації білого піано Dexibell S7, також було запрошено клавішний гурт Anna і Barbies. Особлива увага під час заходу була приділена партнерам «Eurhythmics», саме для них угорські фахівці проводили спеціалізовані презентації по Shure Axient Digital.

Shure Axient Digital – це безпровідна система преміум-класу, яка створена на основі відмінних якостей безпровідних систем UHF-R®, ULX-D® та Axient від Shure. І на сьогоднішній день є найсучаснішою безпровідною платформою, що забезпечує високопродуктивну радіочастотну передачу сигналу, виняткову якість звуку, управління та масштабованості.

 

 

Мукачівські фахівці компанії «Юритмікс» прийняли активну участь у цій визначній події. Вони готові поділяться своїми враженнями й досвідом про сучасний Європейський музичний ринок на Українському Музичному Ярмарку – 2017. Українській захід буде проходити в Києві з 12 по 14 жовтня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Тож рекомендуємо всім обов’язково відвідати наш стенд, щоб бути в курсі найновіших тенденцій від світових виробників професійного обладнання.