Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Мобільний програмний додаток ShurePlus™ MOTIV™

фото ShurePlus™ MOTIV™ - мобільний програмний додаток

Мобільний програмний додаток ShurePlus™ MOTIV™

ShurePlus™ MOTIV™ – мобільний програмний додаток для забезпечення відмінної якості звукозапису

До недавнього часу було неможливо зробити якісний аудіо запис на мобільний пристрій, не наймаючи для цього спеціаліста. Поява на ринку смартфонів, ноутбуків та планшетів значно  спростила життя всім бажаючим творити контент, які не мали навичок інженера звукозапису. Вони змогли випустити в мережу цілу купу аудіо та відео контенту. Однак однієї складової все ще бракувало –  хорошого якісного звуку.

На початку 2015 року компанія Shure відреагувала на цей бум випуском трьох цифрових конденсаторних мікрофонів MOTIV™. Доповненням до них став одноканальний аудіоінтерфейс MVi для мобільного звукозапису через пряме підключення до Apple iOS, РС та Android. Одночасно, Shure вперше представила свій програмний додаток ShurePlus™ MOTIV™ для звукозапису з роздільною здатністю до 24-біт/48кГц у форматі WAV. З його появою користувачі отримали можливість обмінюватися файлами за допомогою текстових повідомлень, електронної пошти, iTunes, AirDrop, Mail Drop та Dropbox. Він також надав користувачам продуктів серії MOTIV доступ до вибору попередньо встановлених режимів DSP, налаштування чутливості, компресії та еквалізації. А відтепер доступна нова версія програми з розширеним набором функцій, призначених допомогти вам отримати ще більше від ваших пристроїв MOTIV.

Представляємо мобільний програмний додаток для звукозапису ShurePlus MOTIV, Версія 2.0

Компанія Shure отримала багато корисних відгуків від користувачів з Apple App Store, оглядів на Amazon та виставок. Це допомогло дізнатись про те, які ще можливості користувачі хотіли б мати за програмним додатком  MOTIV. Згідно відгукам, потрібні були базові інструменти редагування, кращі характеристики звуковідтворення, оперативніша навігація по програмі та більше способів обміну контентом. Окрім того, існував ще власний список вдосконалень.
І от що у Shure вийшло в з версією 2.0.

фото ShurePlus™ MOTIV™ - мобільний програмний додаток

 

Новий редактор

Версія 2.0 пропонує повнофункціональні та зручні інструменти редагування, які стали величезним кроком вперед порівняно з першим поколінням програмного забезпечення  MOTIV

  • Функція Trim дозволяє змінити та повторно встановити точки початку та кінця запису. Також в режимі Trim можна додати лінійну чи довільну зміну рівня для отримання відшліфованого професійного запису
  • В режимі Split можна розділити аудіофайл на кілька окремих треків, що особливо зручно, коли потрібно проаналізувати довгий запис по окремим фрагментам
  • Функціонал зміни рівня дозволяє користувачеві додавати та регулювати зміну рівня на початку аудіозапису. Форму кривих зміни рівня можна контролювати за допомогою простого в користуванні регулятора
  • Маркери служать для визначення точок в аудіо записі, до яких можна повернутись, точок початку програвання та точок розділення записаних треків.

 

фото ShurePlus™ MOTIV™ - мобільний програмний додаток-05

 

ShurePlus™ MOTIV™ – вдосконалений інтерфейс

В новому інтерфейсі зменшено кількість операцій вибору та опцій меню, щоб оптимізувати та підвищити ефективність переміщення по додатку MOTIV. Менша кількість кнопок полегшує користувачеві доступ до будь-яких необхідних йому функцій – налаштування, запис, прослуховування записаних треків або вихід для роботи з іншою програмою. Тепер всього три кнопки в нижній частині нового макету екрану пропонують переміщення до будь-якого пункту програми одним дотиком.
Окрім того, нова версія спрощує користувачам процес вмикання та вимикання входу для навушників. Переміщено також позначку навушників в меню Settings (Налаштування) та розміщено поруч з панеллю Mic Gain (Підсилення мікрофону).

 ShurePlus™ MOTIV™ – оптимізований режим вимірювання

Вдосконалений режим вимірювання забезпечує відмінну візуалізацію. Індикатор обмеження підсвічує всю панель вимірювання червоним при виникненні перевантаження. Це значно допомагає користувачеві вчасно помітити момент появи ефекту обмеження та відрегулювати рівень підсилення мікрофону. Було виявилено, що більшість користувачів, які записують музику, покладаються на дані вимірювача, а не на слух. Це значно підвищує важливість графічного інтерфейсу. Функція вимірювання в першій версії програмного додатку MOTIV була гіперчутливою до сторонніх шумів. Тому реакцію вимірювачів згладили та змінили форму сигналу, щоб зменшити інтенсивність, але при цьому зберегти точність даних.

ShurePlus™ MOTIV™ – оновлене вікно відтворення

За допомогою оновленого вікна відтворення в програмному додатку MOTIV, для користувачів створилися набагато комфортніші умови для прослуховування запису. Елементи контролю тепер включають кнопки Play, Pause, Fast-forward та Rewind. Користувачі також мають доступ до функції зациклення «Loop» для детального прослуховування та аналізу треку. Перелік вдосконалень також доповнила можливість додавання ілюстрацій з папки «Фотоплівка» пристрою iOS та їх заміни після збереження в папці. Як і попередня версія, версія 2.0 дозволяє обмінюватися файлами шляхом текстових повідомлень, електронної пошти, iTunes, AirDrop, Mail Drop та Dropbox.

фото ShurePlus™ MOTIV™ - мобільний програмний додаток-02

Консультація від експерта

Однією з найважливіших рис, яка вирізняє компанію Shure з-поміж більшості інших аудіокомпаній, – це відданість своїм клієнтам. Завдяки цьому та ще багатьом іншим факторам бренд компанії користується великою прихильністю користувачів. Саме тому Shure створив у версії 2.0 канал для відгуків клієнтів. Екран «About» в Налаштуваннях пропонує користувачам такі опції, як: «Оцініть наш додаток» (на App Store), «Повідомте про проблему» або «Надішліть ваш загальний відгук».

Було отримано багато коментарів вже за перші кілька тижнів після випуску версії 2.0. Також вдалося надати поетапний інструктаж для одного з клієнтів в режимі потокової трансляції. Клієнти Shure мають змогу зв’язатись особисто з реальною людиною – консультантом компанії в Найлсі, і це є дійсно цінним для кожного користувача. Окрім того, такий підхід дає можливість оцінити популярність функцій поточної версії програми для визначення пріоритетності в переліку нових функцій.

 

фото ShurePlus™ MOTIV™ - мобільний програмний додаток-03

Завантажуйте програмний додаток

Програмний додаток ShurePlus MOTIV пропонує звукозапис студійної якості з роздільною здатністю до 24-біт/48 кГц в форматі WAV. На самому початку його розробка передбачала використання з мікрофонами серії MOTIV. Однак, його можна використовувати і як автономний інструмент для покращення якості запису та редагування. І не важливо, використовуєте ви з ним мікрофон MOTIV, чи ні.
Версія 2.0 програмного додатку MOTIV доступна для безкоштовного завантаження з Apple App Store.

 

фото ShurePlus™ MOTIV™ - мобільний програмний додаток-04