Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Консоль MIDAS PRO X вразила фестиваль Wawa Welcome America!

фото MIDAS PRO X

Консоль MIDAS PRO X вразила фестиваль Wawa Welcome America!

Флагманська консоль MIDAS PRO X відпрацювала на урочистому концерті естрадного оркестру The Philly POPS. Саме він відкривав фестиваль Wawa Welcome America у місті Філадельфія на честь Дня незалежності Америки.
Оркестр The Philly POPS є найбільшим естрадним оркестром. В ньому грають 65 музикантів, а в його репертуарі представлені популярні мелодії за всю історію Америки, починаючи з колоніальних часів і аж до лідерів сучасних хіт-парадів.

 

MIDAS PRO X на Wawa Welcome America

фото MIDAS PRO X

 

Під час концерту на фоні муніципального Холу незалежності оркестр виконав багато популярних мелодій. Значна частина населення міста, яка зібралась на урочистість, є великими шанувальниками їхньої творчості. Концерт став одним з найяскравіших заходів патріотичного фестивалю, який продовжується протягом тижня.

Технічне проектування концерту забезпечила компанія Houser Audio. А звукове оформлення контролював головний інженер компанії Андре Хаузер (Andre Houser). За останні вісім років аудиторія оркестру перевищувала за 100.000 чоловік в рік. І на протязі усього цього часу Андре працював звукоінженером оркестру The Philly POPS.

Хаузер, як фахівець, так аргументує свій вибір на користь консолі PRO X: «Консоль MIDAS PRO X виявилася найкращим рішенням для оркестру The Philly POPS за всіма параметрами. Під час вибору, я звертав увагу на передпідсилювачі, кількість входів та функціональність. Тож з PRO X, я отримав неперевершені передпідсилювачі. Вони дають теплий та «соковитий» звук струнної секції та створюють враження живого оркестрового звуку без підсилення. 168 входів надають мені можливості підключити кожен інструмент. А функціональні особливості панелі керування забезпечують майже миттєвий доступ до керування кожним з цих входів. Отже, мій вибір, був цілком природній та безсумнівний».

 

фото MIDAS PRO X