Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Марбурзький університет забезпечений чітким і деталізованим звуком від Shure

фото Університет в Марбурзі забезпечений чітким і деталізованим звуком від Shure

Марбурзький університет забезпечений чітким і деталізованим звуком від Shure

Німецький університет імені Філіппа у Марбурзі, був заснований в 1527 році гессенським ландграфом Філіппом Великодушним. Філіпп був одним з перших протестантських правителів у Європі, а заснований ним університет – другою протестантською школою в історії Німеччини. Наближається дата півстолітньої річниці з дня відкриття Університету. За цей час він став одним з найвідоміших вузів Німеччини. Навчання в університеті ведеться на 16 факультетах, які відвідують близько 26 500 студентів. На поточний момент навчальний заклад не має вираженої релігійної приналежності.

 

Ідеальний звук в аудиторіях університету

фото Ідеальний звук в аудиторіях університету в Марбурзі

 

Нещодавно в приміщеннях університету імені Філіппа були встановлені нові системи безпровідних мікрофонів: ULX-D і QLX-D від Shure. Вони гарантують оптимальну чистоту звуку і розбірливість мови в лекційних залах. У цілому, в аудиторіях Марбурзького університету використовується 30 безпровідних каналів системи Shure ULX-D і 14 каналів QLX-D. Крім того, в закладі працюють ще 70 каналів аналогової системи безпровідних мікрофонів Shure SLX. Велика частина яких буде замінена на системи QLX-D в рамках запланованого німецьким урядом подальшого перерозподілу ліцензій на радіочастоти, відомої як програма Digital Dividend II.

 

Основні критерії – ефективне управління

фото Основні критерії - ефективне управління

 

“Наші перші канали ULX-D ми придбали відразу після виставки «Prolight+Sound» в 2012 році. Ми були першими покупцями системи ULX-D в Німеччині”, – згадує Йен Клагес. Він є фахівцем технічної підтримки з відділу розподілених систем центру комп’ютерних систем і технічного обслуговування Марбурзького університету імені Філіпа. – “Ми шукали систему безпровідних мікрофонів, здатну надійно працювати від акумуляторних батарей. І саме інтелектуальна технологія ULX-D проявила себе в цьому відношенні дуже добре. У минулому нам часто доводилося нашвидку створювати імпровізовані рішення для посилення звуку в головній аудиторії. Саме там проводяться найбільш масштабні з наших заходів. А через те, що батареї безпровідних мікрофонів сідали прямо під час проведення важливих заходів, без вимушеної імпровізації було не обійтись. Тому при заміні обладнання – час роботи від батарей і ефективне управління були нашими основними критеріями”.

 

Найкращі рішення для сучасного озвучування

фото Найкращі рішення для сучасного озвучування

 

Shure ULX-D, і QLX-D створювалися з усвідомленням важливості сучасного, ефективного використання енергії. Літій-іонні батареї Shure SB900, що використовуються в обох системах, не мають ефекту пам’яті, працюють довго і володіють дуже точним індикатором рівня заряду. “Те, як працюють ці акумуляторні батареї, просто разюче! До сих пір в роботі систем QLX-D або ULX-D не траплялося жодної помилки. Але ж ми використовуємо їх кожен день по вісім-десять годин поспіль”, – пояснює Клагес. – “Точність індикатора залишку заряду теж бездоганна. Я використовував їх без будь-яких проблем до тих пір, поки заряду не залишалося всього три хвилини. Для нас це дуже важлива особливість. Якість звуку безпровідних систем Shure – це ще й хороший мотивуючий фактор”, – продовжує Клагес. – “Для початку університет встановив чотири канали ULX-D в  головній аудиторії, потім ще чотири в найбільшому лекційному залі, де ще були встановлені системи SLX. Це дозволило нам провести пряме порівняння між ними – і перемога ULX-D була беззастережною”.

 

Ретельний вибір при цільовому призначені

фото Ретельний вибір при цільовому призначені

 

Технічний персонал університету в Марбурзі нічого не залишав на волю випадку, уважно вибираючи навіть мікрофони окремо для кожного лекційного залу. “Для кожної аудиторії було передбачено два безпровідних канала, ручний мікрофон з капсулем SM86 і натільний передавач з гарнітурою Beta 53,” – розповідає Клагес.

Влітку 2016 року на території Марбургського кампусу був відкритий новий лінгвістичний дослідний центр проекту Deutscher Sprachatlas (Німецький Лінгвістичний Атлас). Який являється державною установою з багаторічною історією, присвяченого вивченню численних і різноманітних діалектів німецької мови. “З урахуванням цільового призначення центру, вимоги до якості звуку в головній аудиторії були особливо високі, – ділиться Клагес. – Настільки високі, що для того, щоб відповідати очікуванням, ми запросили в якості експерта шановного німецького консультанта по акустиці і технічного журналіста Ансельма Гйортца. У підсумку університет почав використовувати системи QLX-D, які забезпечили максимальну чіткість і розбірливість пропущеної через підсилювач мови в закритому приміщенні”.

 

Переваги безпровідного управління Wireless Workbench

фото Переваги безпровідного управління Wireless Workbench

 

Сумісність приймачів ULX-D і QLX-D з мережевими технологіями на основі Ethernet дозволяє використовувати з ними утиліту безпровідного управління Wireless Workbench (WWB6). Вона, на думку Йена Клагеса, надзвичайно корисна в повсякденній роботі. “Ми збираємося активно використовувати Workbench для того щоб розуміти, що відбувається в кожному лекційному залі. А також для віддаленого доступу до систем, – розповідає Клагес про переваги Wireless Workbench. – Ми працюємо з багатьма взаємопов’язаними і взаємозалежними мережами, і такий вид моніторингу для нас велике підмога”.

 

Якість звучання та надійне безпровідне функціонування

фото Якість звучання та надійне безпровідне функціонування

 

Крім якості звучання, технології акумуляторних батарей та переваг Wireless Workbench, Йен Клагес виділяє ще кілька важливих аспектів. “Найголовніше – безпровідні системи Shure легко встановити і працювати вони будуть нескінченно довго. Це має дуже велике значення для наших професорів і лекторів, яким потрібні безпровідні передавачі, які використовуються і працюють без будь-яких проблем”, – підсумовує він. Цифрова безпровідна система Shure ULX-D і QLX-D – це надійне безпровідне функціонування, що поєднується з простотою налаштування і цифровою якістю звуку.

 

фото Університет в Марбурзі забезпечений звуком від Shure