Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Майстер-клас по роботі з мікшерним пультом BEHRINGER X32
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Майстер-клас по роботі з цифровим мікшерним пультом BEHRINGER X32

фото Майстер-клас по роботі з цифровим мікшерним пультом BEHRINGER X32

Майстер-клас по роботі з цифровим мікшерним пультом BEHRINGER X32

Першого листопада партнер компанії «Юритмікс» магазин музичних інструментів «Світ Музики» організовує Майстер-клас по роботі з цифровим мікшерним пультом BEHRINGER X32. Майстер-клас проведе відомий провідний фахівець – Богдан Колесник. В рамках заходу він покаже демонстрацію всіх технічних характеристик та практичне використання консолі. Для всіх зацікавлених буде детально продемонстровано можливості представленого пульта, тонкощі застосування, практичні переваги моделі.

Подібний формат заходу – це унікальна можливість для кожного побачити безліч прикладів, та як саме використовувати цифрову консоль BEHRINGER X32 в реаліях. Богдан Колесник ознайомить з налаштуванням маршрутизації, використанням гнучкості пульта для спрощення роботи звукорежисера та саунд-інженера. Також кожен учасник зможе навчитись з легкістю записувати живий виступ і просто проводити віртуальний саунд-чек без присутності музикантів на сцені. Інтерфейс керування Х32 на стільки добре організований, що навіть не знадобиться брати в руки керівництво користувача для організації роботи. Адже всім відомий факт, що дана консоль вигідно виділяється своїми можливостями та функціоналом на фоні багатьох своїх конкурентів.

BEHRINGER X32 на стільки добре спроектований та має таку ціну, що практично є безкомпромісним варіантом в багатьох його застосуваннях. Даний мікшерний пульт може застосовуватися в якості студійної консолі, а також для театрів, ТВ студій, майданчиків, для озвучуваннях живих концертів, молитовних будинках тощо. Цифровий Х32 розроблений і сконструйований в Німеччині, а для виготовлення пристрою використовуються виключно високоякісні компоненти, що забезпечує вражаючу надійність конструкції.

 

Компанія «Юритмікс» запрошує всіх взяти участь у майстер-класі по роботі з цифровим мікшерним пультом  BEHRINGER X32.

Дата проведення: 1 листопада 2017 року о 18.00.
Місце проведення: м. Полтава, вул. Героїв Небесної Сотні, 12
Магазин музичних інструментів «Світ Музики»

 

фото Майстер-клас по роботі з цифровим мікшерним пультом BEHRINGER X32

 

Основні переваги BEHRINGER X32:

  • 40 вхідних каналів, 25 шин цифрового мікшування для роботи в студії та на сцені
  • 32 мікрофонних попередніх підсилювачі, розроблених Midas з вишуканою якістю звуку
  • 25 повністю програмованих автоматизованих 100 мм фейдерів
  • 16 XLR виходів плюс 6 додаткових лінійних входів/виходів
  • Дистанційне управління за допомогою iPad і iPhone

 

фото Майстер-клас по роботі з цифровим мікшерним пультом BEHRINGER X32