Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

M-Audio Vocal Studio Pro II – комплект студійного обладнання

фото M-Audio Vocal Studio Pro II - комплект студійного обладнання

M-Audio Vocal Studio Pro II – комплект студійного обладнання

M-Audio Vocal Studio Pro II перетворює особистий комп’ютер у студію звукозапису, яку легко використовувати. Накласти вокал на готову мелодію, створити подкаст, додати голос за кадром для мультимедіа – Vocal Studio Pro II може все! Виняткова комбінація високоефективного обладнання та легкого у використанні програмного забезпечення дає масу можливостей для роботи. Досить підключити мікрофон до інтерфейсу, та підключитися до комп’ютера, одягнути навушники і все готово. Та незалежно від того, чи будете Ви співати наступний радіо-хіт, або дублювати якийсь фільм, звук з M-Audio Vocal Studio буде завжди чудовим. Доповнюють цей потужний комплект два взаємодоповнюючих програмних забезпечення: Ableton Live Lite і набір плагінів Waves. Разом вони надають необмежений спосіб перетворення виникаючих у голові ідей у музичний твір, з яким, згодом, можна поділитися з усім світом.

 

фото M-Audio Vocal Studio Pro II - комплект студійного обладнання

 

Завдяки конденсаторному мікрофону з великою діафрагмою M-Audio, можна вдихнути нове життя особистим записам. Поєднав високу чутливість та низько шумну електроніку, цей мікрофон гарантує те, що запис буде безсумнівно передано без спотворень, та прикрашеного звуку. Також додає надійності міцний металевий корпус і капсула.

Створений тими ж інженерами, які роблять професійні рекордингові студії по всьому світу, мікрофон M-Audio® Producer USB має велику діафрагму для захоплення тонких нюансів чоловічого і жіночого вокалу. Та на відміну від багатьох мікрофонів з USB, драйвера дозволяють слухати власне творіння у режимі реального часу без затримок, які в іншому випадку з’являються при комп’ютерному запису. Також передбачено використовувати мікрофон для запису музичних інструментів та інших джерел звуку.

До комплекту M-Audio Vocal Studio Pro II входить:

• Конденсаторний мікрофон з великою діафрагмою
• Професійні навушники моніторингу
• USB-інтерфейс M-Track
• Набір плагінів Waves
• Ableton Live Lite
• Стійка для мікрофону
• Мікрофонний кабель XLR
• Кабель USB
• Інструкція користувача

 

фото M-Audio Vocal Studio Pro II - комплект студійного обладнання

M-Audio Vocal Studio Pro II – створення музики в лічені хвилини

З інтегрованими інструментами навчання і створення, Pro Tools® SE дозволяє легко почати створювати будь-який стиль музики, від хіп-хопу й електроніки, до попа, джазу, фанку і блюзу. Програма має широкий спектр шаблонів для створення музики й величезну (3 Гб!) бібліотеку “лупів” за допомогою яких можна використовувати готові барабанні партії або додати свої власні партії ударних, басів та інших інструментів.

Програмне забезпечення Ableton Live Lite має ще більшу функціональність ніж Ableton Live, і дозволяє спонтанно складати, записувати, імпровізувати, робити ремікси та редагувати музичні ідеї в аудіо/міді оточенні. Крім того, включений у комплект вражаючий набір плагінів від Waves Audio Ltd. TrueVerb дає натуральну реверберацію з легким у використанні інтерфейсом. AudioTrack передбачає дивовижний EQ, плюс гейт і компресію. А з Eddie Kramer Effects Channel, створеним легендарним аудіо гуру Eddie Kramer, можна додати професійний штрих.

Після запису власних треків, можна використовувати вбудовані “віртуальні” інструменти, щоб додати ще більше глибини і різноманітності в створену музику. Pro Tools SE має більш ніж 100 віртуальних інструментів студійної якості – тому можна створювати закінчені композиції і без групи.

 

фото M-Audio Vocal Studio Pro II - комплект студійного обладнання

 

Студійні навушники M-Audio дозволяють виконувати стерео моніторинг будь-яких аудіо джерел. Ці відмінно звучні навушники характеризуються незалежно регульованими амбушурами і м’яким наголів’ям. Вони ідеально підходять для довгого і комфортного носіння.

Pro Tools SE перетворює особистий комп’ютер на повну студію звукозапису, в комплекті з потужними ефектами для мікшування будь-яких треків. Зробіть мікси які звучать професійно, шляхом застосування реверберації, ділея, еквалайзера, компресора, хоруса, фленджера і багатьох інших можливостей. Pro Tools SE також дає класичний гітарний підсилювач і дисторшн ефекти для створення чудового гітарного звуку без шумів підсилювача.

Якщо в майбутньому знадобиться ще більше доріжок, ефектів, лупів і віртуальних інструментів – мікрофон Producer USB також сумісний з “софтом” Pro Tools® M-Powered ™ – з таким же самим звукозаписуючим програмним забезпеченням, яке використовується професіоналами звукозапису в усьому світі.