Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

M-Audio представляє MIDI-клавіатуру Hammer 88

фото M-AUDIO Hammer 88

M-Audio представляє MIDI-клавіатуру Hammer 88

Компанія-виробник музичний інструментів M-Audio представляє широкому загалу 88-клавішний MIDI-контролер!  M-Audio Hammer 88 – таку назву отримала новинка, яка пропонує високоякісну молоточкову механіку клавіатури, що імітує хід клавіш класичного рояля!

Ідеально підходять для професійних, напівпрофесійних гравців або студентів, які шукають відчуття реалістичного роялю з можливістю використання віртуальних інструментів та звукових модулів. Живлення нового контролера може отримуватимуть як по шині USB, так і по адаптеру змінного струму. Серед можливостей підключення до комп’ютера є USB-роз’єм, 5-контактний MIDI-вихід і гнізда для підключення педалей Sustain, Expression і Soft.

 

фото M-AUDIO Hammer 88

 

M-Audio Hammer 88 – особливості новинки:

– живлення по шині USB або від опціонального адаптера змінного струму;
– plug-and-play підключення до Mac або PC (не потрібна установка драйверів);
– сумісність з iOS-пристроями (необхідний адаптер Camera Connection Kit);
– можливість поділу клавіатури на зони (до чотирьох призначених зон).

 

фото M-AUDIO Hammer 88

 

Hammer 88 буде поставлятися в комплекті з підставкою для нот і набором ПО, що включає програмний редактор, DAW Ableton Live Lite і кілька віртуальних інструментів. У їх числі – SONiVOX Eighty-Eight Ensemble, AIR Mini Grand і AIR DB-33. Крім того, ті, хто придбає цю MIDI-клавіатуру отримають безкоштовний 3-місячний доступ до онлайн-платформи для навчання грі на фортепіано Skoove.
У продаж M-Audio Hammer 88 надійде вже цього літа.